Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
W dniu 29.03.2017 o 12:52, Papaj napisał:

A kiedy ostatnio R* było na E3?

No ale ja nigdzie nie napisałem o Rockstar na E3. :lapka:

 

 

W dniu 29.03.2017 o 12:07, Rozi napisał:

Chciałbym, żeby w nowym RDR było zarządzanie małym miasteczkiem, które będzie bazą wypadową dla naszych 7 wspaniałych. Budowanie domków, przychody pieniężne, sklepy itp. 

Przypomniałem sobie Fallouta 4 i weź Ty się lepiej uspokój z takimi pomysłami. 

Odnośnik do komentarza

No te rozbudowy to jednak nie pasują mi kompletnie , właśnie głównie w klimacie dzikiego zachodu uwielbiam te wolność gdzie koń to jedyne czego potrzeba . Ja za to chciałbym zobaczyć ciut więcej broni albo chociaż łuk , którego dość mocno mi brakowało. Cudnie by też było jakby z czasem wyszło DLC całe poświęcone tylko jakimś dzikusom (skalpowanie niczym w GUN) . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

spojrz prawdzie w oczy, pograsz chwile jako bandyci w singlu, wszyscy sie wybijecie i zaczniesz opowiesc od nowa, ale jakby od boku, w online. przejmowanie miasteczek moze rzeczywiscie bedzie mialo jakies znaczenie, kontrolowanie farm, starych rozprutych willi itp. kon tornado z Z na (pipi)e za 5 milionow dolkow, i do tego strzelba na bizony za 1 milion (odpowiadajacy inflacji z GTA ONLINE).

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie. moga miec jakiegos asa w rekawie w postaci horroru. sporo ich wysypalo przez ostatnia dekade, ale czy tak duzo z nich oscyluje na poziomie P.T. ? mnie by usatysfakcjonowal taki mix wlasnie horroru i cyberpunku w stylu pierwszego Matrixa. futurystyczny sen ktory skonczyl by sie na wyjsciu poza Humane Labs ('korytarzowej' jakosci) i spojrzenie gdzies w oddali na Los Santos.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2017 o 20:55, Mejm napisał:

Oj chyba troche wiecej. Przynajmniej przy pierwszym graniu.

 

No mi zeszło z 40h jakoś, ale grałem bez poradników wiec moze lipa, ale koło 20 to singiel szedł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...