Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję tym co wątpią w mesjasza po banie na odmulenie jak się okaże że giera rozpierdala. A że roz(pipi)i to chyba nie wątpicie? Jak ktoś ma zrobić masakratora to tylko Rockstar. Jeśli Guerilla wysmażyła Horizona a SSM God of Wara to RDR2 was za(pipi)ie. Ja nie wierzę - ja wiem. I proszę mi gierki nie obrażać (pipi)a. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ty no po Killzonach to jednak spory upgrade xD

 

W dniu 4.05.2018 o 16:21, mozi napisał:

Proponuję tym co wątpią w mesjasza po banie na odmulenie jak się okaże że giera rozpierdala. A że roz(pipi)i to chyba nie wątpicie? Jak ktoś ma zrobić masakratora to tylko Rockstar. Jeśli Guerilla wysmażyła Horizona a SSM God of Wara to RDR2 was za(pipi)ie. Ja nie wierzę - ja wiem. I proszę mi gierki nie obrażać (pipi)a. 

Przepraszam pana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2018 o 15:18, _Be_ napisał:

No można nie być fanem, ale problem jest taki, że LA Noire nie robiło Rockstar :potter:

No i cyk downgrejdzik wjechał 

A wypraszam sobie

Wjedzie jeszcze większy, a na premierę ps5 remaster.

 

Nie wierzę w długiego i mocnej jakości singla. Opóźnienie premiery raczej wynikało przez dodanie trybów online i na nich ta gra będzie skupiona/budowana. 

 

Nie dostaniecie już dobrej gry SP od R*. Największym przegranym będzie Rozi, krory niczym asax próbuje wszystkim mydlić oczy pięknym R*, tym samym który skasował 2 duże dodatki do GTAV po to aby klepać jakieś gowienka pod multi :yao:

 

 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pupcio napisał:

W przyszłym miesiącu dadzą info o kolekcjonerkach "AND MORE" :wujaszek:

 

aż się boję co i za ile. będę brał cyfrówkę na wypasie ale jak pokażą co fizycznie będą dokładać to coś czuję że będzie polowano również na allegro. piękna jesień się zapowiada. Horizon 4, później Red 2. dusza się cieszy, portfel już googluje objawy depresji.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
24 minuty temu, Mikołaj napisał:

Źródło poproszę

No Starh trochę poprzekręcał. Nikt nie wie czy miałbyć dwa czy więcej ale zapowiadali przed premierą GTA V, że będzie singlowe DLC a póżniej 'ups jednak nie będzie bo online kosi zaje.bisty hajs' 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Colin napisał:

 

aż się boję co i za ile. będę brał cyfrówkę na wypasie ale jak pokażą co fizycznie będą dokładać to coś czuję że będzie polowano również na allegro. piękna jesień się zapowiada. Horizon 4, później Red 2. dusza się cieszy, portfel już googluje objawy depresji.

oby dali lasso i kapelusz w kolekcjonerce :fsg::pawel:  pewnie najdroższa będzie za max 500zł

Odnośnik do komentarza

Rockstar San Diego to nie Rockstar North, więc te ciągłe wspominanie o GTA jest niepotrzebne. Samo studio przechodziło wiele problemów, dużo ludzi się pozmieniało, Benzies sądzi się z Houserami, a polityka wydawnicza zdecydowanie uległa zmianie na przestrzeni lat.

Z drugiej strony wielkie problemy ostatecznie nie przeszkodziły za pierwszy razem ( słynne  "I need The Benz!" skierowane w mailu do Lesliego Benziesa, osoby, która de facto wyratowała produkcję części pierwszej*), więc osobiście nadal spodziewam się  dobrej/bardzo dobrej gry.

* silnik pierwszej części dosłownie ledwo się trzymał - pewnie to było głównym powodem nie ukazania się RDR na PC :V

Odnośnik do komentarza

Na RDR złego słowa nie powiem - tam wszystko zagrało idealnie (oprócz tego aliasingu na PS3), ale RDRII to dla mnie sporo wątpliwości, z których część rozwiały już wrzucane tu materiały - całe szczęście. W każdym razie do trailera#3 włącznie zupełnie nie miałem żadnego hajpu, mimo tego, że RDR jest jedną z moich ulubionych gier i przez długi czas był moim nr 1 (aż nadeszło TLoU - tu też na razie nie mam podjarki, dopóki dwójka istnieje tylko jako zbiór cut-scenek, którą szczują graczy).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Colin napisał:

 

aż się boję co i za ile. będę brał cyfrówkę na wypasie ale jak pokażą co fizycznie będą dokładać to coś czuję że będzie polowano również na allegro. piękna jesień się zapowiada. Horizon 4, później Red 2. dusza się cieszy, portfel już googluje objawy depresji.

 

Znowu się zacznie polowanie na fanty, przez prawie 5 lat był spokój :D Prawdę mówiąc z RDR-a mam najmniej rzeczy, do dzisiaj nie mogę przeżyć, że anulowali mi soundtrack ;/

 

Serio, chcesz wziąć cyfrówkę? wtf dudeee!? o.O

 

 

Odnośnik do komentarza

Też nie wiem czy nie pokusić się o cyfrówkę, dobrze wspominam czekanie do północy na odpalenie GTA V z grą już na dysku, a nie jakieś czekanie w nerwach na kuriera czy listonosza i wkur.wianie się patrząc jak inni na forumku już grają. A sprzedawać pewnie i tak nie będę zamierzał, nie w przypadku takiej gry.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...