Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ragus napisał:

zastanawia mnie, dlaczego w recenzjach jest podnoszone, że to RDR na sterydach.

 

moim zdaniem, przeskok między RDR, a RDR2 jest większy, niż w przypadku GTA IV i V

Jest w chu.j wiekszy. Przeciez gdyby odjac od gta5 zje,bane nudne zajecia typu tenis, golf, skakanie ze spadochronu to otrzymamy niemal kopie, grajac w gta5 nie robilem niemal nic poza fabula bo po prostu te rzeczy byly dla mnie mdle. Przy rdr2 to wyglada na odwrot nie chce sie robic fabuly bo jest tyle ciekawych zajec. A rdr2 przy rdr to jest jak ojciec z synem, to jest kolos. Rdr byl gra o dzikim zachodzie a rdr2 to je,bany symulator dzikiego zachodu.

 

Dzis jest tak w chalupie

th31qUIg.jpgo

  • Plusik 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, c0ŕ napisał:

 

Jak oglądałem materiał IGN to mówili że bron najpierw trzeba znaleźć.

 

miałem sytuację że pod sklepem spotkałem typka któremu pomogłem wcześniej na szlaku i dałem lekarstwo no i ten w ramach podziękowań kazał sobie wybrać coś na jego rachunek xd 

 

Wziąłem jakąś hunting rifle co raczej nie przypominam sobie żebym wcześniej miał tak więc to chyba nie o to chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pajgi napisał:

Początek przygody jakoś tak średnio mi podszedł, nie jestem fanem robienia z gier filmów, a ten początek jest temu bardzo bliski. Ot wychylamy gałkę w wyznaczonym kierunku i oglądamy jak nasz bohater w ślamazarnym (tzn. Oddającym realistycznie fizykę i trud brodzenia po kolana w śniegu) tempie idzie od rozmowy do rozmowy. Pięknie to wygląda i świetnie brzmi, ale sama historyjka jest jak narazie na tyle średnia, że wychylanie tej gałki (i okazjonalne strzelanie) w moich oczach słabo uzasadnia taką narrację. 7/10

Poczatek pajgi jest slaby, nudny i rozwleczony, sam to tu pisalem i dostalem mase minusow ale drugi chapter gdy juz otwiera nam sie swiat jest sporo sporo lepszy

 

Btw pytanie dla tych co ruszyli dalej z misjami głównymi - robi sie ciekawie wreszcie w fabule? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

panowie ale może by tak z tymi waszymi HDRami iść gdzie indziej co? czytać się tego nie da, co premiera gry z HDRem to zbieracie się i przeżywacie, że jednemu coś świeci, a drugiemu nie i prześcigacie się w uzasadnianiu wydania milionów na wasze potężne telewizorki xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ragus napisał:

panowie ale może by tak z tymi waszymi HDRami iść gdzie indziej co? czytać się tego nie da, co premiera gry z HDRem to zbieracie się i przeżywacie, że jednemu coś świeci, a drugiemu nie i prześcigacie się w uzasadnianiu wydania milionów na wasze potężne telewizorki xD

sorry ziomek,milej gry

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ragus napisał:

panowie ale może by tak z tymi waszymi HDRami iść gdzie indziej co? czytać się tego nie da, co premiera gry z HDRem to zbieracie się i przeżywacie, że jednemu coś świeci, a drugiemu nie i prześcigacie się w uzasadnianiu wydania milionów na wasze potężne telewizorki xD

 

Przecież to jest cześć gry daj na luz. Na milion postów o grze 5 o HDR, który zresztą dodaje fajnego, plastycznego klimatu . Nie wiem dlaczego nie można o tym powiedzieć? Ciebie to nie interesuje, kogoś innego tak. Ziomek napisał , że ma z tym problem w tej grze i tyle. Gdzie ma o tym pisać? W TV Wars? 

 

@KarolJanuszGejmingu po filmiku na YT ciężko stwierdzić dokładnie ale ta gierka nie powinna mieć takich pstrokatych kolorów. Strasznie to wygląda. Coś jak kolory max i tryb dynamiczny.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

 

Przecież to jest cześć gry daj na luz. Na milion postów o grze 5 o HDR, który zresztą dodaje grze fajnego klimatu . Nie wiem dlaczego nie można o tym powiedzieć? Ciebie to nie interesuje, kogoś innego tak. Ziomek napisał , że ma z tym problem w tej grze i tyle. Gdzie ma o tym pisać? W TV Wars? 

 

 

jest cały kącik o telewizorach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...