Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się rozpisywal o zachwytach nad grą. 11 na 10 i tyle w temacie o mojej ocenie. 

 

Napiszę tylko coś na temat polowania, bo były takie pytania tutaj. Jeśli ktoś potrzebuje idealną skórę, to żywy zwierz też musi mieć stan idealny. Nawet te co żyją mają zły stan. Poza tym, liczy się sposób upolowania i sam nie wiem co jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, hav7n napisał:

 

Ja zrobiłem kilkanaście misji i dopiero teraz dostałem wędkę więc spokojnie, nie przeoczysz ;)

 

Uff. Dzieki wielkie. 

 

Swoja droga wyglada na to ze w grze schowany jest wiecej niz jeden skarb. Szlajalem sie wczoraj przy granicy po wschodniej czesci mapy gdy sie bialy znacznik pojawil. Dziadek stal na wzgorzu patrzyl przez lornetke i gadal o skarbie. Podbilem do niego, on wystraszony schowal mape i krzyczal ze mam go nie sledzic. Jechalem za zgredem dobre 15 min wierzac ze doprowadzi mnie do zlota w koncu nie wytrzymalem wpakowalem kulke w potylice i zabralem mape. Nie ma to nic wspolnego z ta mapa trzyczesciowa. Ktos cos? 

 

 

Edytowane przez Zgredziula
Odnośnik do komentarza

Jako ze dzisiaj niedziela i pracowac nie wolno to caly dzien uplynal na rozrywkach: polowanie, rybki, challenge, poker, black jack, five finger fillet. No jest co robic, czasami jak patrze w te wszystkie bonusowe opcje to ogrom tego swiata az mnie przytlacza.

 

Jeden protip, mozliwe ze komus sie przyda bo ja to przeoczylem akurat. Myslalem ze do clean killa trzeba zawsze uzywac luku, a jednak nie. Jak juz sie zinspectuje jakies zwierze to potem pod R1 mamy info i tam jest powiedziane z jakiej broni korzystac, dzisiaj natracilem troche czasu na ganianiu za krolikami z lukiem. Dodatkowo nie zawsze trzeba strzelac w banie, na dead eye'u widac slabe punkty u zwierzyny, swieca sie na czerwono.

 

Spaniala gra

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Qurwa czolowke mialem z jakims innym gosciem, spadla mi skóra z aligatora o ktorej zapomnialem pozniej, bo świadek calego zdarzenia zapyerdalal po szeryfa i prostej wycieczki zrobil sie spory bajzel :dynia:

 

Po zamieszaniu wrocilem po pakunek z aligatora ale huy bombki szczelił, ktos za(pipi)al :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, II KoBik II napisał:

Qurwa czolowke mialem z jakims innym gosciem, spadla mi skóra z aligatora o ktorej zapomnialem pozniej, bo świadek calego zdarzenia zapyerdalal po szeryfa i prostej wycieczki zrobil sie spory bajzel :dynia:

 

Po zamieszaniu wrocilem po pakunek z aligatora ale huy bombki szczelił, ktos za(pipi)al :reggie:

 

Ja mialem sytuacje w lesie ze zabijam zwierzyne, piekny strzal z luku w leb, nagle widze lisa, lece za lisem, powtorka z rozrywki, skuruje dziada, zapinam na konia, wracam po jelonka i... ptaki go wpierdalaly xdddd z perfect deer zrobil sie poor deer carcass. :[

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Tych traperów powinno być kilku w grze, bo zapierniczanie ze skórą jakiegoś zwierza przez całą mapę będzie nie lada wyzwaniem. Albo powinna być opcja wysłania skór karawaną.

 

Yup, szczegolnie jak polujesz na legendarne zwierze na drugim koncu mapy, i wez teraz do tego dzbana zasuwaj. :/

 

btw. gdzie mozna dorwac "small game arrows"? Na zwierzyne typu wiewiorki/ptatki etc.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.10.2018 o 21:21, Starh napisał:

No (pipi)a wiesmin wyszedł w 2015 i jak widac nadal zostanie najlepsza gierka tej gen. Po tych trailerach i gameplayach rdr wyglada jak kolejny klon gta, a już 5 ledwo co wymeczylem takim była kupsztalam! Kupujecie w ciemno te gierki od R* jakgdyby to byli bogowie game devu, a od x lat ich gry niczym nie zaskakują i są po prostu dobre, czasami lepsze, ale nie powiedziałbym, ze wybitne... sami się nakręcacie i dajecie dodatkowe $ za

(pipi)a armor dla konia no (pipi)a, a później płacz, ze was doją.

 

Sami sobie zgotowaliście ten los, plują na was, a wy się cieszycie xD

 

cytat taktyczny

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ragus napisał:

 

a co już lepsze niż wiedźmin 3?

W niektórych aspektach tak, w innych nie.

 

Cor, ale czy napisałem nieprawdę? Czy kwestionuje to, ze w3 jest nadal gotg? RDR2 jest gra świetna, ale jak wielu recenzentów już napisało nie wybitna, nie wyznaczy nowej jakości gier tak jak to zdobił cdred z w3 w 2015 roku. Zreszta nawet w rdr 2 są gołym okiem widoczne zaczerpnięte pomysły właśnie z w3.

Edytowane przez Starh
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Starh napisał:

Każda gra jaka teraz wyjdzie [*]

 

Cytat

wyglada jak kolejny klon gta, a już 5 ledwo co wymeczylem takim była kupsztalam! Kupujecie w ciemno te gierki od R* jakgdyby to byli bogowie game devu, a od x lat ich gry niczym nie zaskakują i są po prostu dobre,

 

skończ starh, bo robisz z siebie komedię teraz

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ragus napisał:

 

 

skończ starh, bo robisz z siebie komedię teraz

 

1 minutę temu, c0ŕ napisał:

 

To po co piszesz "[*] każda gra która teraz wyjdzie"?

No teraz w sensie aż do Cyberpunka. Nie ma to jak porównywać gry z 2015 roku do gry z końcówki 2018, gdzie w3 nadal będzie gra, która odcisnęła większe piętno na branży niż rdr2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...