Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Yakubu napisał:

No to brakuje mi jeżyny. Roślina, której szukasz to chyba

  Pokaż ukrytą zawartość

golteria. Wydaje mi się, że znalazłem ją w okolicy trapera w lesie na wschodzie, ale głowy sobie uciąć nie dam

 

 

 

 

Jeżyn szukaj przy rzece Dakota, na południe od Downes Ranch.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie końcówka gry to lekki spadek formy. Gra nadal bardzo dobra ale no pewne rzeczy mi nie leżą.  Jestem w 6 chapterze więc w spoilerze napiszę o co dokładnie chodzi.

 

Spoiler

Choroba Arturka. Sama choroba ok zaskoczenie było chociaż prychał od 2 rozdziałów. Sam pomysł z tym jak to pokazać za(pipi)isty doktor pewnie kokainke dał. Problem z tym że robię teraz questy i w każdym artur się żegna, przeprasza i pisze testament. No męczące to troszkę jest. Rozumiem zabieg z chorobą ale mogli to załączyć pod koniec rozdziału. Szczególnie misje honorowe są smutne jak pizda. Gram z wysokim honorem i rozdaje pieniądze na lewo i prawo. Wy(pipi)ałem nawet niemca z obozu xD

 

Też przez to widzę pewne niekonsekwencje w zachowaniu artura. Z jednej strony widzi że dutch coraz bardziej wariuje i chce cicho uciec a z drugiej godzi się na wszystkie najgłupsze nawet pomysły. Samemu też dowala jak masakra żołnierzy aby uratować JEDNEGO kapitana z którym zrobiłem jedną misje. Nie kupuje tego. Mam wrażenie że w drugiej części gry trzeba wyłączyć myślenie bo scenariusz mocno się rozjeżdża. Ma swoje momenty jak muzyka podczas jazdy na koniu po powrocie artura. Koniec O'driscola  czy questy honorowe z (pipi)ą mamusią i synkiem ale są też straszne głupoty.

 

 

Gra nadal genialna ale czy goty dla mnie? Nie wiem poczekam na wielki finał i wtedy ocenie.

 

A i robię wszystkie misje strangerów myślę że mam już z 70% zrobionych albo i więcej. Są wybitne ale zdarzają się też (pipi)owe. Czasem można śmiechnąć

Spoiler

bracia

czasem wzruszyć

Spoiler

cały quest chain z mama i synkiem czy motyw z siostrą - pożegnanie na stacji po zrobieniu questów dla niej mega!

ale dużo jest takich które następnego dnia zapominasz. Historie pisane na siłe lub głupie zbieranie itemków z którego robią misje strangera.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

ktoś tu liczy na singlowe dlc po gta 5? XDDD

będzie golenie frajerów na online jak ostatnio, róbcie screeny.

Może jednak jakaś szansa jest, że coś tam wcisną na te puste tereny z części pierwszej. Bo dziki zachód mimo wszystko nie ma takiego potencjału jak nowoczesne miasto i nie będzie można doić w nieskończoność. No bo co tam mogą jeszcze dodać? Latanie zeppelinem?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Il Brutto napisał:

Może jednak jakaś szansa jest, że coś tam wcisną na te puste tereny z części pierwszej. Bo dziki zachód mimo wszystko nie ma takiego potencjału jak nowoczesne miasto i nie będzie można doić w nieskończoność. No bo co tam mogą jeszcze dodać? Latanie zeppelinem?

Zombie:sapek:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Nie no pomijam to, co tutaj ma miejsce i piszę o tym, co przeżyłem w jego towarzystwie w poprzednim RDR - super postać, ale Arthur jest jeszcze fajniejszy, bo podobnie jak cała gra - bardziej naturalny, stonowany i "żywy".

Mam podobnie.

 

Gra nie jest skończona, więc dalej uważam, że Marston to najlepsza postać kiedykolwiek napisana przez Rockstar, ale Arthur może to zmienić. Jest kapitalny. Znowu Rockstar wygrzebało nieznanego aktora, który po RDR będzie mógł przebierać w ofertach. Ale czy tak będzie?

 

W jedynce zakończenie było tak mocne, że byłem wściekły i nie chciałem przez długi czas odpalać RDR'a żeby grać Jackiem. Wiedząc, że wszystko się sypnie, nie trudno obstawiać o podobny zabieg będzie tutaj. Ale mocno liczę na to, że jednak Morgan przeżyje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...