Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Po skończeniu westernu chciałem zakończyć też AC Oddysey. Nie wiem dokładnie ale tak na oko to te gry w kwestii animacji i ogólnej prezencji dzielą chyba ze dwie generacje. Ja wiem, że Artur Morgan rusza się jak czołg ale ten Aleksios to jest chyba z papieru? Generalnie ma coś z drewna. 

No i taki John Marston ma więcej charakteru w głosie niż wszystkie postacie z Assasynów razem wzięte. 

Apropos głosów:

 

 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Zobacz sobie w jakie piórka potrzebujesz i zbieraj je zanim dostaniesz liste bo potem te c0rwy nie chcą się respić xD u mnie też zwolniło bo zostały mi same ciężkie wyzwania i nie mogę znaleźć oposa :beksa:

 

Weź mordeczko wariaciku zarzuć Guide którego używałeś bo zaje.balem się w tym xD

 

Ile ci godzin zeszło na ten quest?

Odnośnik do komentarza

Zabrałem rasistę z Saint Denis na małą przygodę i zawiozłem go w góry żeby pooddychał świeżym powietrzem i pobiegał w śniegu. 

Trochę mnie to zirytowało że biegał w kółko jak debil to skończyłem jego żywot i o mało nie skończyłem swojego.

 

Daję filmik w spoiler bo jednak lepiej oglądać po endingu.

Spoiler

 

 

 

Niby nic specjalnego ale lubię takie rzeczy, teraz czas zabrać feministkę na jakąś przejażdżkę, może zrzucić ją z wodospadu czy coś.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

Ciekawe, czy dostaniemy takie darmowe DLC do singla i multi, jak w RDR (tam oczywiście płatne, ale wiadomo o co chodzi). Jakieś nowe mini gry, stroje, misje, wyzwania. Ale pewnie tylko na multi się skończy :pechowiec:

 

DLC do singla z Meksykiem, zombie, wampirami?

W pierwszym dlc będzie LeMat na 99%,wiszą plakaty w różnych miejscach np u szeryfów. Krew mnie zalewa że nie ma go dostępnego od ręki mój ulubiony rewolwer z jedynki.

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania

 

1. Miałem rewolwer schofield ale mi się chyba zgubił podczas misji albo niechcacy go zamieniłem na jakiegoś zużytego cattlemana po gangsterze. Rozumiem że przepadł, skoro w siodle go nie mam?

 

2. Chce się troszkę skupić na polowaniu by kupić jakieś fajne ciuchy, co najlepsze do ubijania, wzmocnione strzały? coś jeszcze się przyda? 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, MaZZeo napisał:

Dwa pytania

 

2. Chce się troszkę skupić na polowaniu by kupić jakieś fajne ciuchy, co najlepsze do ubijania, wzmocnione strzały? coś jeszcze się przyda? 

Po raz setny to napiszę, albo trzeba jakiś specjalny temat zrobić - w kompendium znajdziesz czym trzeba zabijać dane zwierze, jeśli chce się otrzymać idealną skórę. Oczywiście stan samego zwierzęcia też musi być idealny, czyli mieć trzy gwiazdki. Nie ma uniwersalnej broni na wszystkie zwierzęta. W kompendium znajdziesz także co dany zwierz je (żeby wiedzieć jakiej przynęty użyć do zwabienia go). Przed upolowaniem, polecam zbadać osobnika (R1/RB), żeby dostać więcej informacji i wpis do kompendium. Można zwierzęta też badać za pomocą lornetki - przydatna na ptaki.

 

A no i polecam na początek polować na zwierzęta, które są wymagane do ulepszeń toreb. Jak zabijesz legendarne zwierzę, to sprzedajesz jego skórę traperowi (dostajesz kasę i możliwość wytworzenia specjalnych ciuchów), a z reszty robisz amulety i ozdoby u pasera (zazwyczaj kły, rogi, czy inne części zwierząt + jakieś unikalne przedmioty z zadań). Amulety i ozdoby dają zdolności pasywne, nie trzeba ich zakładać.

 

Jeszcze co do pytania nr 1 - jeśli znajdziesz jakąś broń i ją podniesiesz, a potem upuścisz, to i tak będziesz miał ją zawsze dostępną w jukach konia. Bronie można potem kupić normalnie u rusznikarza, czy w sklepach wielobranżowych. Są jeszcze bronie unikalne, które można ominąć (np. specjalne rewolwery sam-wiesz-kogo). Z nimi podobna sytuacja, ale ich nie można kupować w sklepach.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...