Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie  nie wiem, może rzeczywiście jest tak jak pawcio pisze że jak się przyjmie questa od tego typa z Saint Denis to wtedy jest jakiś utrudniony resp, bo przed tym questem też miałem wrażenie że dość często te czaple widzę.

 

Za to ubiłem chyba z 7 warzęch różowych koło Lagras, będzie łatwiej w kolejnym zleceniu 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Po raz setny to napiszę, albo trzeba jakiś specjalny temat zrobić - w kompendium znajdziesz czym trzeba zabijać dane zwierze, jeśli chce się otrzymać idealną skórę. Oczywiście stan samego zwierzęcia też musi być idealny, czyli mieć trzy gwiazdki. Nie ma uniwersalnej broni na wszystkie zwierzęta. W kompendium znajdziesz także co dany zwierz je (żeby wiedzieć jakiej przynęty użyć do zwabienia go). Przed upolowaniem, polecam zbadać osobnika (R1/RB), żeby dostać więcej informacji i wpis do kompendium. Można zwierzęta też badać za pomocą lornetki - przydatna na ptaki.

 

A no i polecam na początek polować na zwierzęta, które są wymagane do ulepszeń toreb. Jak zabijesz legendarne zwierzę, to sprzedajesz jego skórę traperowi (dostajesz kasę i możliwość wytworzenia specjalnych ciuchów), a z reszty robisz amulety i ozdoby u pasera (zazwyczaj kły, rogi, czy inne części zwierząt + jakieś unikalne przedmioty z zadań). Amulety i ozdoby dają zdolności pasywne, nie trzeba ich zakładać.

 

Jeszcze co do pytania nr 1 - jeśli znajdziesz jakąś broń i ją podniesiesz, a potem upuścisz, to i tak będziesz miał ją zawsze dostępną w jukach konia. Bronie można potem kupić normalnie u rusznikarza, czy w sklepach wielobranżowych. Są jeszcze bronie unikalne, które można ominąć (np. specjalne rewolwery sam-wiesz-kogo). Z nimi podobna sytuacja, ale ich nie można kupować w sklepach.

 

Mialem schofield revolver i już go nie mam, zamiast niego za to zużyty cattleman. W siodle go nie znalazłem. No trudno.

 

jeszcze co do polowań, to oskorowalem jelenia i potem tej skory nie mogłem zdjąć z konia, była rozłożona na jego grzbiecie. Jakiś bug?

Odnośnik do komentarza

Ale macie potem w sklepach coledzy, no sweat :lapka: 

 

A co do tych skór, no to niestety jest dość sporo takich małych bugów (na szczęście ja nie miałem jeszcze ani jednego). 

 

8 godzin temu, MaZZeo napisał:

Zastanawiam się czy nie lepiej takiego zwierzaka wziąć w całości i oskórować dopiero gdzieś bliżej trapera/rzeźnika.

Nope, bo weźmiesz tylko jedne zwierzę na konia. Małe skóry zapakujesz do torby, a średnich możesz wieźć kilka na grzbiecie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

 

Wiem, ale ja już to zrobiłem i wydałem pewnie ze sto dolcow na zdobienia, wiec jestem zły ze gdzieś mi się zagubił i nie wiem gdzie.

Taki tip na wiele zwierzat typu jelen mozesz polowac lassem, wtedy masz pewnosc na stowe ze bedzie idealna skorka

Zreszta te skory nie sa jakos mega duzo warte, czasem lepiej zapolowac na nerke czy pstragi za jedna rybke 5 dolcow placa. Albo legendarne zwierzaki wtedy skora juz w dziesiatkach dolcow i nie trzeba sie pieprzyc zeby miec idealna skore tylko naoarzasz csym chcesz

Odnośnik do komentarza

Dobra, zebrałem już czaple śnieżne i rdzawoszyje (choć nie bez problemów, ze 2h mi to zajęło plus kilka wpier.doliły aligatory jak zestrzeliłem w powietrzu i wpadły do wody xD) ale czapli czerwonych no nie ma nigdzie, przysięgam. Respię się na wszystkie sposoby w każdej lokacji którą podają w necie, wczytuję sejwy i ani jednej nie widziałem. Zawsze tylko śnieżne, nadobne, modre i trójbarwne, nigdy czerwonej xD.

 

Czas poszukać orchidei na odstresowanie, dobrze że chociaż warzęchy się pojawiają, mam już 17

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

 

Wiem, ale ja już to zrobiłem i wydałem pewnie ze sto dolcow na zdobienia, wiec jestem zły ze gdzieś mi się zagubił i nie wiem gdzie.

To u Rusznikarza odbierzesz go za free z upgreadami. Ale fakt to musi być jakiś bug wszystkie powinny być przy koniu nawet jak je podczas misji wrzucisz. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, c0ŕ napisał:

Dobra, zebrałem już czaple śnieżne i rdzawoszyje (choć nie bez problemów, ze 2h mi to zajęło plus kilka wpier.doliły aligatory jak zestrzeliłem w powietrzu i wpadły do wody xD) ale czapli czerwonych no nie ma nigdzie, przysięgam. Respię się na wszystkie sposoby w każdej lokacji którą podają w necie, wczytuję sejwy i ani jednej nie widziałem. Zawsze tylko śnieżne, nadobne, modre i trójbarwne, nigdy czerwonej xD.

 

Czas poszukać orchidei na odstresowanie, dobrze że chociaż warzęchy się pojawiają, mam już 17

 

Ale ze mnie je.bany dzban. Naczytałem się w guide'ach o reddish egret, myślałem że reddish to jakaś czerwona, a teraz zajrzałem do listy w grze i okazuje się to rdzawoszyja, a poza nią mam znaleźć nadobne które wcześniej pomijałem xD.

 

Teraz to już szybko pójdzie wierzę

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...