Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a powiedzcie mi jak to jest z tymi składnikami do wytwarzania. Niektóre mogę przekazać Paersonowi ("Przekaż do wytwarzania") i rozumiem, że one czekają u niego, aż będą mi potrzebne do craftu. Ale innych przedmiotów nie mogę "przechować", tylko sprzedać (choć są opisane, że służą do wytwarzania).

Trochę inna sprawa z trapperem, bo widziałem, że ten w craftingu używa przede wszystkim elementów z legendarnych zwierząt. One występują w pojedynczych sztukach na całą grę? Jeśli upoluję legendę, sprzedam skórę, a potem będę chciał z niej wytworzyć czapkę albo jakieś stylowe kozaczki, to nie będzie takiej możliwości, czy trapper po prostu przechowuje te skóry?

W ogóle jak to jest z przechowywaniem skór/pazurów/rogów? Mam te graty stale targać ze sobą w torbie, a skóry na koniu, jak cyganie dywany w taborze, bo "kiedyś mi się przydadzą do craftu"? Nie ma jakiejś przechowalni? Czegoś nie rozumiem? Wyrażam się niejasno?

Odnośnik do komentarza

@sprite No właśnie tak się zastanawiałem, bo to miałoby sens, ale akurat mieliście tu dyskusję o skórach, to pomyślałem, ze zapytam.

Z Pearsonem jest to dość jasne - daję "przekaż do wytwarzania" i widzę, że np. trzy idealne skóry królika, które mu kiedyś przekazałem cały czas ma na stanie. A z trapperem to nie wiedziałem, bo w sumie jeszcze nie polowałem na legendarne zwierzęta, ale logika podpowiada, że skoro mu opchnę skórę z legendarnego aligatora, to powinien mieć ją na stanie, gdy zechcę, by mi stworzył strój z aligatora.

@dee Akurat mnie to nie dotyczy. Jestem najlepszym rewolwerowcem na Dzikim Zachodzie i śmierć schodzi mi z drogi.

Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat i mam ochotę zacząc robic te polowania ale po tym jak się dowiedziałem że już nie zrobie wszystkich pucharków bo przegapilem jedno zadanie to nie mam motywacji do robienia 100% :frog:

 

Ile razy spotkaliście UFO? Ja 2 i ponoć jest 3 encounter z solidnym easter eggiem ale jeszcze niebardzo wiadomo kiedy się odpala.

Ciekawe też co wskazuje Panoramic Map którą znajdujemy w górach.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, UberAdi napisał:

Czytam ten temat i mam ochotę zacząc robic te polowania ale po tym jak się dowiedziałem że już nie zrobie wszystkich pucharków bo przegapilem jedno zadanie to nie mam motywacji do robienia 100% :frog:

 

 

Co to za zadanie i w którym rozdziale jest?

 

Panie polecam te aktywności bo są poprostu świetne.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:

 

Jo, tyle że to na terenie Blackwater, więc na razie niezbyt  mogę :)

 

 

U mnie bobry normalnie przymulone chodzą po brzegu. Za jednym wypadem trzy perfecty zgarnąłem. 

 

Oposa dalej nie mam jakby kto pytał :frog:

 

Za to na polowaniu na oposy zobaczyłem stworzenie, w którym się zakochałem, ale chyba nie ogarniam mechaniki i musiałem przełknąć gorycz porażki... Ciekawe, czy jeszcze kiedyś spotkam takie cudo... 

 

 

Na pewno dobrze gałką ruszasz przy tym ujeżdżaniu? Lewa gała w dół i manewrujesz w przeciwną stronę do ruchów konia. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kmiot napisał:

I co, jeździsz z tymi wszystkimi skórami na końskiej dupie? Jest jakieś ograniczenie w ich ilości?

Paser też, ale on jakieś talizmany i inne hokus pokus, a mi przede wszystkim chodzi te fit stylówy u trappera.

Mialem na mysli te rogi czy kly. Z nimi jezdze. Skory opylam na bierzaco. 

U trapera skory z legendarnych zwierzat zostaja nawet jak ci przepadna i mozesz wytworzyc dalej swoje super czapki z bizona. Mi w niewyjasnionych okolicznosciach zniknela skora z legendarnego bizona po autosave a mimo to normalnie moge u trapera wytworzyc z niego przedmioty

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, UberAdi napisał:

 

 

Ile razy spotkaliście UFO? Ja 2 i ponoć jest 3 encounter z solidnym easter eggiem ale jeszcze niebardzo wiadomo kiedy się odpala.

Ciekawe też co wskazuje Panoramic Map którą znajdujemy w górach.

Pokazuje 5 jezior...może właśnie w tych okolicach pojawia sie to zjawisko...

Odnośnik do komentarza

@balon

Spoiler

6 rozdział w Saint Denis misja honorowa, musisz się kręcić koło kościoła bo inaczej się nie pojawi, a jak polecisz z fabułą w pewnym momencie pojawi się komunikat że dana osoba wyjechała i dupa

chyba o to chodzi

Edytowane przez Figuś
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

Legendarne po tyle waza , nic nadzwyczajnego

f8TAeE8g.jpg

 

I losos i szczupak to podobnej wielkosci ryby. Przynajmniej w realu :)

ale w gierce w sumie tez jest to oddane calkiem realistycznie

 

No ja złowiłem wcześniej dwie legendarne to jakieś 4-6 kg i praktycznie bez walki.

Pierwszy raz tyle walczyłem i tyle kg. Co ja nie robiłem aby to bydlę wyciągnąć. Pada położyłem na stole i od góry łapałem gałki bo już mnie tak palce bolały xD

Odnośnik do komentarza

Takie krótkie pytanka:

- wyzwania są zbugowane? Lornetka badam nowe gatunki itp. i nie nalicza mi w ogóle,typa ciagne lassem i to samo -wyskakuje okienko ze robie wyzwanie i tylko 1/3300. Coś robię źle?

-jakiś typ mnie zaprosił do ogniska i opowiadał o parce co namawiała go na nocleg i jadło, ale odmówił i na następny dzień ktoś go przestrzegał przed tym miejscem. Takie gadanie czy rzeczywiście może znaleźć w heartlands gdzieś te farmę? 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, balon napisał:

 

No ja złowiłem wcześniej dwie legendarne to jakieś 4-6 kg i praktycznie bez walki.

Pierwszy raz tyle walczyłem i tyle kg. Co ja nie robiłem aby to bydlę wyciągnąć. Pada położyłem na stole i od góry łapałem gałki bo już mnie tak palce bolały xD

4-6 kg waza legendarne tych malych rybek, tych wiekszych legendarne waza wlasnie od 15 w gore. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...