Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

No kolega przeleciał mapki ale czy to istotne? Każdy czyści w swoim tempie jak mu wygodniej, jedni wola to robić na bieżąco, inni w endgame :)

 

Ja obecni czyszczę mapy po kolei, póki co 100% pierwsza, ale skoczylem chwilę do new dong żeby pobić Wasze rekordy :kaz: monetki oczywiście wyzbierane wszystkie.

 

Endgame spoiler

 

ale te dwie bonusowe mapy dadzą w kość, oh jak bardzo dadzą w kość... Zostawiam je na sam koniec

 

 

Weźcie kończcie tego Mariana bo człowiek chciałby podyskutować... :frog:

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy skaczesz po blokach inżynierem Stefanem Karwowskim.

 

DNbPRhQUIAA_ns0.jpg

 

Jak boga kocham, przy top 3 roku będę rzucał monetą. BOTW i SMO to dla mnie największe osiągnięcia Nintendo ostatnich kilkunastu lat. Nie mówię, że to twory idealne, bo idealny to może być kształt kuli, ale nie pamiętam gier, które tak mnie wchłonęły. Zwłaszcza, że przez ostatnie kilka lat gry zaczęły mnie męczyć. Rozpracowując nowego Mario czuje się jakbym... no nie wiem, zaczynał w Pokemony Yellow mając 8 lat.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Weźcie kończcie tego Mariana bo człowiek chciałby podyskutować... :frog:

 

Można zrobić jakiś oddzielny temat na forum MARIO SPOILER czy coś w ten deseń- człowiek chciałby wylać morze dobrodziejstw, pochwał za konkretne motywy, pomysły itd. ehhh - przecież tam po endgame jest jeszcze tyle za(pipi)istości.

 

Endgame spoiler

ale te dwie bonusowe mapy dadzą w kość, oh jak bardzo dadzą w kość... Zostawiam je na sam koniec

 

 

Endgame spoiler:

 

100% racji - mi już daje popalić, a Królestwo Toadów na pierwszy rzut oka wydawało się takie niewinne i sielankowe :)

 

 

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Jak zrobić tem skok z odbiciem o czapkę co gość w filmiku ragusa uskutecznia? Chyba pajgi też coś takiego dawał. Y długo i potem ZL i coś dalej? Raz mi się to udało.

Tak w ogóle to jest wymagana kombinacja żeby zrobić 100 czy sà jakiś alternatywy w dotarciu np do tego dachu z filmiku pajgiego.

Odnośnik do komentarza

Jak zrobić tem skok z odbiciem o czapkę co gość w filmiku ragusa uskutecznia? Chyba pajgi też coś takiego dawał. Y długo i potem ZL i coś dalej? Raz mi się to udało.

Tak w ogóle to jest wymagana kombinacja żeby zrobić 100 czy sà jakiś alternatywy w dotarciu np do tego dachu z filmiku pajgiego.

 

Czy chodzi Ci o coś takiego?

 

 

- skok,

- Y (żeby rzucić czapkę),

- ZL (żeby rozpocząć animację Ground Pounda),

- Y, najlepiej trzymane (żeby zrobić dive'a, a potem odbić się od czapki).

 

Ja swoją drogą zamiast ZL używam ZR - lepiej mi zgrać palce w jednej ręce.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

A po tym można jeszcze raz rzucić czapka żeby na chwile zawisnac w powietrzu i jesxze raz zrobić dive jumpa :lapka:

 

Ta swoboda ruchów i jak można kombinować to jest koniec świata. Ile razy mnie ambicja łapie momentami i kombinuję jak kuń pod górkę jak się gdzieś dostać, skaczę, odbijam się, rzucam czapką i miotam na wszystkie sposoby aż wreszcie się uda. Pełen dumy ruszam dalej by zobaczyć, że o, tutaj mogłem po linie wysokiego napięcia wjechać albo zmienić się w chmurkę i cośtam sobie dmuchnąć żeby było łatwiej xd.

Odnośnik do komentarza

God damn, ten festiwal o_o.

 

 


poczatek demka i miasto wywolalo u mnie rechot politowania ale dalsza czesc trailera to juz tony miodu 

 

 

Miasto to jakaś porażka, kojarzy mi się z Soniciem 06. Reszta? Cudowne, to będzie bardzo dobra gra.

 

 

Miasto tragedia imo, reszta wyglada bdb

 

 

Miasto imo bardzo fajne

 

 

Przecież widać w trailerze, że to miasto to tylko HUB będzie, jedynie taki trochę bardziej rozbudowany.

 

 

Tylko guantanamo wiedział o co chodzi. Fantastyczna miejscówka.

Odnośnik do komentarza

o ty k,urwa gnoju a o mnie to zapomniałeś

 

Ja pier,dolę, ale to dobrze wyglądo. Miasto mi się mega podoba, przecież to będzie tylko hub między kolorowymi i standardowymi, oderwanymi od rzeczywistości lokacjami. A ten motyw z rzucaniem kapeluszem i skakaniem po nim? Dobre w ch,uj :o. Nie powiem, chcę w to zagrać mocno.

Odnośnik do komentarza

Btw jako ze duzo nie widzialem to moge sie mylic, ale dobrze widze ze w SMO nie ma juz takich głupot jak

ubranko kota co daje skoki na cala mape, jakies niesmiertelnosci itp?

Bo w sumie to mi najbardziej przeszkadzalo w 3D World.

Są inne głupoty, które mogę Ci nie podejść, ale są też rzeczy mega zaje,biste.

Sorki, nie zauważyłem, że już grasz 5h.

 

Odnośnie światów, jeśli ktoś przeszedł grę:

wooden nie jest taki zły, gdyby nie las, snow został potraktowany bez należytej uwagi, nie to co seaside.

 

 

A i jeszcze jedno, gra jest cholernie długa, to chyba najdłuższe Mario, tak że recenzje z minusem za długość rozgrywki są nierzetelne, nieuczciwe.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...