Skocz do zawartości

Cyfra vs Pudło


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, maciucha napisał(a):

Nie no dlugo się trzymałem zielonej strony, ale to faktycznie jest początek końca xboxa jakiego znamy.

 

Przez najbliższe lata tylko PC master race - wspaniała biblioteka własna, wszystko z xboxa i po kolei najlepsze rodzynki z plejki :banderas: 

 

Dla sony fajny dodatek (zarobić na grze, która najlepsza sprzedaż ma już za sobą), dla ms ostatnia deska ratunku (+ streaming :rotfl:

 

Umówmy się, każda inna firma (dla której hajs wypompowany w te markę nie znajduje się w marginesie błędu) już dawno zaorałaby Xboxa. Szkoda tylko, że przy okazji niszczą dobre studia. 

 

Tak czy siak trzymam kciuki za Gearsy, mimo że robi je coalition. 

Gearsy 1-3 top ten gierek życka.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, drozdu7 napisał(a):

W sensie tylko klasyczna konsola, tak jak to bywało zawsze? No oczywiście. Ale to przecież było pisane dziesiątki razy. Oni mają inne plany, chcą się rozlać po wszystkich urządzeniach. Konsola będzie tylko jednym z nich. Od wielu lat mariaż z PC, postępująca digitalizacja, postawienie wszystkiego na GamePassa. 

Tak, w klasycznym rozumieniu to nic nie jest takie samo. Ale to nie znaczy że musi być gorzej, bo w tym wszystkim liczą się gry a co pokazał ostatni Showcase ogarnęli się chyba pod tym względem.

W czym się ogarnęli? Kolejne pudziany, odgrzanie Perfect Darka i Fable? Nie przekonali mnie do czegokolwiek. Pewnie coś się z tego sprawdzi kiedyś, ale tyle dobrych gier jest do ogrania, że takie pierdy giną w tłumie.

Odnośnik do komentarza

Uuu, Fable! Dobrze, że nigdy wcześniej żadnego nie skasowali! 

 

W ogole gościu mówi, że nienawidzę Xboxa :sadkek: Kto powiedział pacierz o mieleniu locudta na 1000 kawałków? 

Człowieku, był czas że byłem królem xbotow na tym forum, a zielonej bandery nie trzeba było się wstydzić. 

 

Ech, te wieczorne ustawki na mausoleum, egzekucja :banderas:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze czerwiec jak coś. 

 

No z Xboxem nie jest dobrze ale ma bogatych rodziców więc nie ma się czego bać. 

 

Co do pudełek jeszcze, zejdą trochę do podziemia. Sam zacząłem w tym roku kolekcjonować nowe wydania fizyczne na tłokach na PC bez DRM i spokojnie już kilka tysi na to przewaliłem. Oczywiście są tylko indyki i brak gier AAA ale i tak jest fajnie :wub: zwłaszcza ,że w większości przypadków mam grę DRM free na dysku to jeszcze mam kod steam. 

Odnośnik do komentarza

Jak już możemy wrócić do tematu, to w temacie cyfry bardzo mnie cieszy że Sony też zauważyło jak ważny dla graczy jest dostęp do gier z poprzednich generacji. I po trochę coś tam wrzucają, mówi się nawet o gierkach z PS3 co też byłoby zajebiste. Infamous 1i2 na ps5? No kurwa oczywiście że tak.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dlatego sporo osób już spogląda na PC bo tam mają więcej gier z wszystkich generacji, czy na Steamie czy w formie emulacji. I nie muszą się martwić czy kolejna generacja będzie wstecznie kompatybilna. To ogromna przewaga.

 

Moim zdaniem konsole też muszą się otworzyć. Wydaje mi się że MS może pierwszy dać full wsteczną kompatybilność. Teraz kiedy wszystko ląduje na komputerkach to jakiś tam odpływ graczy będzie postępował. 

 

Mocnego kompa nie złożę z kilku powodów. Handeldy PC spoko ale granie w AAA na low/medium gdy ma się konsole pod tv też średnio.

Dlatego mocno bym się ucieszył gdyby konsole pod względem kompatybilnośći zbliżyłyby się do kompów

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Dlatego sporo osób już spogląda na PC bo tam mają więcej gier z wszystkich generacji, czy na Steamie czy w formie emulacji. I nie muszą się martwić czy kolejna generacja będzie wstecznie kompatybilna. To ogromna przewaga.

 

Moim zdaniem konsole też muszą się otworzyć. Wydaje mi się że MS może pierwszy dać full wsteczną kompatybilność. Teraz kiedy wszystko ląduje na komputerkach to jakiś tam odpływ graczy będzie postępował. 

 

Mocnego kompa nie złożę z kilku powodów. Handeldy PC spoko ale granie w AAA na low/medium gdy ma się konsole pod tv też średnio.

Dlatego mocno bym się ucieszył gdyby konsole pod względem kompatybilnośći zbliżyłyby się do kompów

 

 

Xbox już na ile mógł być to jest przez sprawy licencyjne,  a dla plejki ogromnym sukcesem byloby zrownanie stanu z xboxa. A nikomu nie będzie się chciało babrać w calość dla dla pudelkowcow, z których nie będzie już ani dolara

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans na pełną wsteczną kompatybilność ze starszymi generacjami bo nawet to co robi MS to nie jest emulacja a pobieranie pełnej gry dostosowanej do nowego sprzętu. Tak samo Sony, jeśli kiedykolwiek da tytuły z PS3 to to będzie ograniczone liczba gierek (rozbudowywana co jakiś czas) które trzeba będzie pobrać, nawet nie będzie możliwości tak jak na Xie że włożysz płytę i pobierzesz wersję na PS5 tylko każą zabulić 10-20$ tak jak to robią obecnie z grami z PS1 i PS2.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Dla mnie wszystko co wrzucą do sklepiku do kupienia będzie tylko na plus.

Fajnie że wogóle coś się dzieje w tym temacie 

No i tu wracamy do właściwego tematu, czyli dlaczego mam płacić cokolwiek skoro gra stoi u mnie na półce? :reggie:

 

Otóż na PC nie muszę płacić złamanego grosza i elo frajerzy :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, łom napisał(a):

Nie ma szans na pełną wsteczną kompatybilność ze starszymi generacjami bo nawet to co robi MS to nie jest emulacja a pobieranie pełnej gry dostosowanej do nowego sprzętu. Tak samo Sony, jeśli kiedykolwiek da tytuły z PS3 to to będzie ograniczone liczba gierek (rozbudowywana co jakiś czas) które trzeba będzie pobrać, nawet nie będzie możliwości tak jak na Xie że włożysz płytę i pobierzesz wersję na PS5 tylko każą zabulić 10-20$ tak jak to robią obecnie z grami z PS1 i PS2.

To byłby idiotyczny ruch z ich strony, ideą wstecznej kompatybilności czy tam modnego ostatnio terminu "Game preservetion" jest taka że kupujesz grę raz i na nowym sprzęcie nie tracisz do niej dostępu.

Wszelkie inne sposoby na zarabianie powtórnie na już kupionych grach czy to jakimiś remasterami czy płatnymi patchami to wypaczenie tej idei. Dlatego nie wierzę że tak zrobią. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał(a):

To byłby idiotyczny ruch z ich strony, ideą wstecznej kompatybilności czy tam modnego ostatnio terminu "Game preservetion" jest taka że kupujesz grę raz i na nowym sprzęcie nie tracisz do niej dostępu.

Wszelkie inne sposoby na zarabianie powtórnie na już kupionych grach czy to jakimiś remasterami czy płatnymi patchami to wypaczenie tej idei. Dlatego nie wierzę że tak zrobią. 

Już tak robią. Nie włożysz przecież płyty z Ghost Hunterem z PS2 do PS4/5 żeby odpalić/pobrać grę którą już masz w pudełku i bardzo wątpię że Sony to zmieni przy PS3. Co innego jeśli kupisz wersję cyfrową takiej gry teraz, to pewnie będzie można ją odpalić i na PS7.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...