Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rozi napisał:

On jeszcze nie wie.

 

Temuż pytam. Chodzi mi o źródło, a jeśli już nie istnieje nie jest widoczne to może znacie jakieś miejsce gdzie jest wszystko w jednym, jakieś kompleksowe podsumowanie itp.

 

Póki co to widziałem memy z

 

tranzystorem i oburzenie że Joel ginie na początku gry plus oburzenie na LPGQWERTYkunylisyjenotycietrzewie

co jest już niepokojące, ale jeśli mam już skreślać grę "z budżetu" to chcę wiedzieć czy faktycznie są jakieś racjonalne powody czy nie.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

On jeszcze nie wie.

No pewnie nie wie. i troche dziwnie sie czyta tutaj wypowiedzi tych ktorzy jeszcze sie nie zapoznali z leakami. oczywiscie nie brzmi to wobec zbyt  fair bo nikt tych leakow czytac nie musi, ale dla kogos, kto sie z nimi juz zapoznal, te argumenty i przemyslenia brzmia troche jakby byly wyrwane z kontekstu :P

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Berion napisał:

Czy ktoś mógłby mi wskazać źródło tylko spoilerów? Chciałbym przeczytać bo czekam na grę (chociaż czytając różne szczątkowe informacje to coraz mniej).

 

Źródłem jest Internet - (skrótowiec od ang. inter-network, dosłownie „między-sieć”) – ogólnoświatowy system połączeń między komputerami, określany również jako sieć sieci[1]. W znaczeniu informatycznym Internet to przestrzeń adresów IP przydzielonych hostom i serwerom połączonym za pomocą urządzeń sieciowych, takich jak karty sieciowe, modemy i koncentratory, komunikujących się za pomocą protokołu internetowego z wykorzystaniem infrastruktury telekomunikacyjnej.

Wybacz, że tak prostym językiem, ale obecnie nie mam czasu na głębszą analizę powyższej terminologii.

  • Haha 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Mendrek napisał:

No to prawdę mówiąc, tym sheetstormem właśnie wypromowaliście grę lepiej, niż niejedna kampania marketingowa za miliony dolarów. Teraz każdy będzie chciał sprawdzić o co ten ambaras, a sprzedaż wyj*bie ponad Meksyk. Tak to działa. Nic lepszego się tej grze po tak pechowym wycieku nie mogło trafić ;)

 

Trudno się z tym nie zgodzić. 

 

Do tego pamiętajcie. że wszyscy siedzą w domach to jak wypromować najlepiej grę? Pustymi reklamami które są blokowane przez Ad blocka? Nie, lepiej zrobić dramę na skale światową, wypuścić leak co spoiluje całą grę (i tak ludzie kupią).

 

Niby teoria spiskowa, ale sprzedaż tej gry może w tym momencie poszybować w kosmos.

Zaraz jeszcze zrobią z tego Dickmana męczennika branży i lpg będzie mu pomniki stawiać.

 

 

Takiej dramy to chyba nigdy nie było w branży. A nawet jesli była, to nie na tak wysokim szczeblu jakim jest Naughty Dog.

 

 

Biorę day one, bo hype urusł nie przez tą grę -> ale przez leak, którego juz nie mozna zobaczyć (w dark necie pewnie jest - nie chce mi sie szukać) i zakładam garnitur bez spodni.

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sebas napisał:

Gierki dla białych heteroseksualnych mężczyzn? Zostało tylko nintendo

 

  Ukryj zawartość

mario-1up-gif-3.gif

 

Oj nie do końca xD chyba nie znasz biblioteki Nintendo poza Mario. W dodatku nie wiem ja cały czas uważam że Luigi i Mario łączy coś innego bo na braci nie wyglądają

Odnośnik do komentarza

damage control sony chyba siegnal takiego poziomu desperacji, ze filmiki tych jutuberow zaczynaja miec zanizana liczbe wyswietlen xd no bo skoro z 250 tys robi sie nagle 160 to chyba cos jest nie tak.

 

swoja droga to ci sredni mniejsi youtuberzy gejmingowi sie nie pyerd ola w tancu,  pewnie ci wieksi  majacy wieksza sila przebicia typu yong albo joe przemilcza temat o ile nawet nie stana w obronie ND. zreszta joe juz nie raz pokazal, ze jest calkiem pussy w temacie sjw. albo poprostu wola uwazac, zeby sie nie narazac bo kabza musi sie nabijac. i tu pies pogrzebany

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

@Luqat Ło ho ho jakiś ty Waść elokwentny i zabawny. Czemu od razu internet? Trzeba było napisać że mieszkańcy planety Ziemia w układzie Sol w klastrze Virgo. Pytanie jak najbardziej ma sens bo jest pełno, umownie nazwijmy to, opracowań. Nie mam czasu i chęci na nie, dlatego zadałem pytanie o źródło tych "rewelacji" abym mógł sam dla samego siebie dokonać analizy i ewentualnie na forum tylko napluć na NG. Kij w rzyć takim jak Ty.

Odnośnik do komentarza

Niestety też się skusiłem na kilka spoilerów tutaj, wszystko przez tą lawinę hejtu. I teraz pytanie do tych, co się z tymi spoilerami zapoznali:

 

Spoiler

Ponoć Joel już na samym początku ginie, ale czy czasem, jeśli mnie pamięć nie myli, Druckmann nie obiecywał, że druga część będzie dalej o Joelu i Ellie, dlatego nazywa się TLOU Part II, a nie TLOU2? Chyba kiedyś coś takiego mówił?

 

Myślałem, że będzie coś o rasizmie, ludzie podzielą się i będą się wzajemnie mordować. Takie wnioski wyciągnąłem po trailerach, ale jednak widzę, że będzie jakiś psycho, co nienawidzi LGBT. Rasizm (moim zdaniem) byłby całkiem logiczny, w świecie w którym zapanowała epidemia, ale jakaś sekta, wtf?

 

Jedyną rzeczą, która może się udać, jest fakt, że będziemy grali na zmianę dwoma postaciami, z tego co wyczytałem, które szukają na sobie zemsty. Nie wiem, co z tego wyjdzie, ale to akurat intrygujący zabieg.

 

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Niestety też się skusiłem na kilka spoilerów tutaj, wszystko przez tą lawinę hejtu. I teraz pytanie dla tych, co się z tymi spoilerami zapoznali:

 

  Ukryj zawartość

Ponoć Joel już na samym początku ginie, ale czy czasem, jeśli mnie pamięć nie myli, Druckmann nie obiecywał, że druga część będzie dalej o Joelu i Ellie, dlatego nazywa się TLOU Part II, a nie TLOU2? Chyba kiedyś coś takiego mówił?

 

Myślałem, że będzie coś o rasizmie, ludzie podzielą się i będą się wzajemnie mordować. Takie wnioski wyciągnąłem po trailerach, ale jednak widzę, że będzie jakiś psycho, co nienawidzi LGBT. Rasizm (moim zdaniem) byłby całkiem logiczny, w świecie w którym zapanowała epidemia, ale jakaś sekta, wtf?

 

Jedyną rzeczą, która może się udać, jest fakt, że będziemy grali na zmianę dwoma osobami, które szukają na sobie zemsty. Nie wiem, co z tego wyjdzie, ale to akurat intrygujący zabieg.

 

 

 

Spoiler

sorry bruh, but joel ginie na poczatku. a koncowka wyglada tak, ze ellie w samotnosci ucieka z obozu w jego kurtce, zeby go pomscic (to juz po tym jak zostala polamana w walce z ma am) i tranzystor oraz maly chinczyk uplasowani sa w roli bohaterow 3 czesci a ellie jako villain.

 

Edytowane przez Andżej
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Andżej napisał:
  Ukryj zawartość

sorry bruh, but joel ginie na poczatku. a koncowka wyglada tak, ze ellie w samotnosci ucieka z obozu w jego kurtce, zeby go pomscic (to juz po tym jak zostala polamana w walce z ma am) i tranzystor oraz maly chinczyk uplasowani sa w roli bohaterow 3 czesci a ellie jako villain.

 

 

Nic już z tego nie kumam, co za miszmasz.

 

Spoiler

Czyli podobny początek jak w jedynce, jakby nie dało się inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, drozdu7 napisał:

To wkoncu jak 

  Pokaż ukrytą zawartość

Sterujemy Ellie do momentu gdy Joel ginie, potem gramy abby?  Bo ponoć mamy sporą część nią grać. 

 

 

tutaj masz cala fabule w jednym tekscie, wlacz sobie filmik i zatrzymaj mniej wiecej na 9:40

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Andżej napisał:

a moze bluber ma racje. moze pora przestac byc konserwa i otworzyc sie na lgbt. jak bedzie gunplay dobry, to kupie xd

 

bluber jako aktywny działać wykupi cały nakład the lasf of benis w dupas by wesprzeć nurt lpg na premiere

a i no pamiętajcie tym razem inaczej :

 

Spoiler

byle NIE do meksyku :smutna_żaba: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...