Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

W jedynce graliśmy facetem, a drugą główną bohaterką była dziewczyna. Do tego po drodze spotkaliśmy samych zwyczajnych ludzi, którzy byli hetero, oprócz jednego geja, i jednego zboczeńca. A do tego nie wiedzieliśmy wtedy jeszcze, że Ellie jest lesbijką. Wszystko było podane subtelnie i można powiedzieć, że proporcje zostały zachowane.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Edytowane przez zdrowywariat
Opublikowano
  W dniu 3.05.2020 o 12:51, Pupcio napisał(a):

Ale będzie rozgniatanie głów hetero klikaczom tymi łapami  :banderas:

Rozwiń  

Mam nadzieję, że będzie finisher w multi, gdzie będzie można zakładać nogi między głowę i rozgniatac ją jak arbuz. 

 

O, takimi girami. 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

  • Haha 1
Opublikowano (edytowane)
  W dniu 3.05.2020 o 11:41, MBeniek napisał(a):

Krótka wersja jak doszło do wycieku:

 

I bardziej szczegółowa jakby kogoś to interesowało:

 

Rozwiń  

 

Ale to bzdury są straszne... Patche do gier m.in NG na wszystkie konsole Sony pobierane są z serwerów Sony (zeus itd.). Nie mają one nic wspólnego z serwerami firmowymi NG, nie ma też kodu w nich odpowiedzialnego za logowanie gdziekolwiek poza serwerami do multiplayera (o ile w ogóle są dedykowane i jeszcze działają). To jest celowy kit dla gawiedzi, żeby PRowo wyszło lepiej niż niezadowolony kret w NG. Ewentualnie bzdury wyssane z brudnego palca bajkopisarzy.

 

  Cytat

Możliwe, że przyj... winstrol. A tak serio to może ktoś na niej eksperymenty robił? Do walki z zarażonymi? I uciekła z jakiegoś laboratorium? Teraz to już można się wszystkiego spodziewać.

Rozwiń  

 

Eksperymenty polegające na wycięciu gruczołów mlekowych i uszyciu z clitoris "wacka". A przyjmowane hormony już zbędne, zastąpiła je grzybnia. Postępowo! Fu.

Edytowane przez Berion
  • Dzięki 1
Opublikowano
  W dniu 3.05.2020 o 13:15, Berion napisał(a):

Eksperymenty polegające na wycięciu gruczołów mlekowych i uszyciu z clitoris "wacka". A przyjmowane hormony już zbędne, zastąpiła je grzybnia. Postępowo! Fu.

Rozwiń  

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Opublikowano (edytowane)
  W dniu 3.05.2020 o 11:40, Kron997 napisał(a):


Właśnie wczoraj czytałem wyliczenia na reddicie. Po prostu muskulatura Abby jest totalnie sprzeczna z realiami

Rozwiń  

W świecie gry gdzie tak mało bandaży i sterydów było  teraz pewnie otworzyli laboratorium i zaczęli produkcje czystych  sterydów ,a widząc jak dużo Azjatów w tej części będzie to i pewnie jakość najwyższej półki zagwarantują.

 

Edytowane przez masta_g
Opublikowano
  W dniu 3.05.2020 o 14:14, masta_g napisał(a):

W świecie gry gdzie tak mało bandaży i sterydów było  teraz pewnie otworzyli laboratorium i zaczęli produkcje czystych  sterydów ,a widząc jak dużo Azjatów w tej części będzie to i pewnie jakość najwyższej półki zagwarantują.

 

Rozwiń  

ps.Yeti ,a one żyją w postapo ,świetne porównanie:rofl:

Opublikowano
  W dniu 3.05.2020 o 14:10, Berion napisał(a):

 

Uwaga spoilery.

 

Tylko powstaje pytanie pytanie: czy tak wygląda nakoksowana babka? Bowiem nakokswana to jest już Nadine z ostatnich Unchartedów, Abby w porównaniu z nią to jest dosłownie czołg i nawet Pudzian mógłby mieć kompleksy. I teraz, jeśli mam tym czymś grać przez pół gry, czymś co na dodatek zabiło jedną z moich ulubionych postaci z gier to naprawdę NG może sobie taką grę wsadzić w rzyć bo przez to będzie właśnie zła >> niegrywalna. Już całkowicie abstrahując od tej całej homodżenderotęczy jaka tam się kręci. MGS2 dla kontrastu był dobrą grą przez pierwsze 20 min. Po tankowcu cały czas miałem nadzieję, że w końcu będę mógł grać cholernym Wężem, a nie hasającym po platformie wiertniczej golasem z indorem na wierzchu. To jest ten sam kaliber.

Rozwiń  

Następnym razem zasłoń spoiler (pipi)..

Opublikowano (edytowane)

@Berion

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Edytowane przez zdrowywariat
Opublikowano (edytowane)

 

 

 

HINCZYK odlecial. jego zrodla potwierdzajace atak hackerski to twity od sony i cockmanna xd

 

plus oczywiscie ani slowa na temat copyright strikeow.

 

yebany sie z niego zrobila miekka faja xd

Edytowane przez Andżej
Opublikowano (edytowane)

Czołem sympatyczni panowie, gentlemeni! 

 

Dyskusja widzę schodzi na tematykę mającą tendencję do jednoczenia ludzi. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko wtrąceń na temat aktualnej sytuacji politycznej w kraju i na świecie, bo wątek zdaje się powoli zmierzać w tym kierunku. Ja może z kolei nawiążę do tego, co zostało już ujawnione, a konkretnie do 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Jeszcze słowem podsumowania:
Tak jak sam scenariusz na papierze nie prezentuje się wybornie, ani wyśmienicie, a wręcz oburzająco dla fanów, a w tym i mnie, to jedno trzeba przyznać - na przedwcześnie ujawnionych fragmentach rozgrywki gra wygląda fenomenalnie. Znakomite animacje, graficznie absolutnie najwyższa półka, klimat poszczególnych lokacji wręcz wylewa się z ekranu, a do tego pewnie dojdzie soundtrack subtelnie podkreślający i dopełniający wydarzenia na poszczególnych etapach finalnego produktu. Brutalny świat został przedstawiony w adekwatny sposób, bo w niektórych scenach przemocy człowiek odczuwa dyskomfort. Gameplay zdaje się ewidentnie rozwijać sprawdzoną formułę z jedynki. Jeśli tylko usuną bugi, to z technicznego punktu widzenia to będzie dzieło Naughty Dog, które swoim poziomem uwydatni ponownie swój kunszt i potwierdzi swoją wielkość. Tylko ta kwestia fabuły mnie wku**a niemiłosiernie. Mimo wszystko uważam, że warto będzie dać szansę. Żadna z poprzednich gier ND pod kątem schematu i planu opowieści nie wyróżniała się wirtuozerią oraz majstersztykiem. Liczyło się to, jak twórcy podawali graczom poszczególne historie, kreślili bohaterów, ich wzajemne relacje, wypowiadane kwestie. Tutaj też to będzie kluczowe.

 

Pewne rozwiązania bolą mnie mocno i czysto subiektywnie mam ochotę w****ać za to Druckmannowi w łeb kijem golfowym, żeby się opamiętał, ale po tym co widziałem nie przekreśliłem gry, a wierzę, że widziałem już najgorsze.
 

Edytowane przez Quantum Flux
  • Plusik 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...