Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Czezare napisał:

A powiedzcie panowie grający jak wyglądają w tej grze i czy w ogóle są zagadki/puzzle środowiskowe? Chodzi mi głównie o te "słynne" podstawianie kibli i drabin znane z jedynki aby opuścić dany obszar. To samo jest w dwójce czy to zmienili? 

 

Jest 

Spoiler

M in. jest przeciąganie kabli od generatora do gniazdka. Szukanie po lokacji szyfrów do sejfów.

Póki co po 3 godz gry.

 

3 minuty temu, Czezare napisał:

podstawianie kibli

 

Przesuwanie platformy, tak jest też.

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Observer napisał:

 

 

Ale wy wiecie że w tych narzekaniach po wyciekach wcale nie chodziło o to że "dziewczyny są razem"? Czy tylko udajecie?

 

 

 

 

 

 

Nie znam wycieków unikałem tematu przed premierą. Teraz cieszę się grą. Chętnie pogadam o wrażeniach z ludźmi grającymi w grę. W dupie mam za to ból dupy szczególnie kogoś kto jak np @BieŃ pisze że obejrzał filmy na YouTube. 

 

Daj się cieszyć grą. Jak nas coś w niej wkurzy albo zakończenie damy znać po przejściu gry. Nie każdy chciał sobie psuć rozrywkę przed zagraniem. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

Nie znam wycieków unikałem tematu przed premierą. Teraz cieszę się grą. Chętnie pogadam o wrażeniach z ludźmi grającymi w grę. W dupie mam za to ból dupy szczególnie kogoś kto jak np @BieŃ pisze że obejrzał filmy na YouTube. 

 

Daj się cieszyć grą. Jak nas coś w niej w kurzy albo zakończenie damy znać po przejściu gry. Nie każdy chciał sobie psuć rozrywkę przed zagraniem. 

 

 

No spoko, ale w takim razie po co pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia? Zgadzam się, wypowiedzcie się po przejściu gry, ale po dwóch godzinach gry nie wmawiajcie ludziom że narzekanie po leakach było tylko dlatego że Ellie ma dziewczynę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, YETI napisał:

Możliwe, że masz rację, bo jedno, jak dotychczas miałem w kółku. 

Dodam że przeszukując dodatkowe lokacje znajdujemy teksty które kierują nas do jeszcze innych pobocznych lokacji. To jest świetne bo czytając listy odkrywamy następne historię i lokacje. Bardzo przypomina mi to eksplorację w falloutach. 

 

Szkoda że jest tego tak mało i szybko wszystko odkrywamy. Chociaż z drugiej strony może dlatego jest to tak dobre. Widać dopracowanie każdego szczegółu. Czuję że jakby nd zabrali się za open world to by w 10 lat nie skończyli z powodu dbałości o każdy detal. Niech lepiej zostaną przy grach akcji nastawionych na narracje :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Czezare napisał:

A powiedzcie panowie grający jak wyglądają w tej grze i czy w ogóle są zagadki/puzzle środowiskowe? Chodzi mi głównie o te "słynne" podstawianie kibli i drabin znane z jedynki aby opuścić dany obszar. To samo jest w dwójce czy to zmienili? 

Mnie rozwalilo jak mialem podlaczyc przewod do agregata, a okazalo, ze jest za krotki, bo poszedlem na okolo :facepalm:  to dopiero byly puzzle :dynia:

Odnośnik do komentarza

Ale o co wam chodzi ? Jaki lol
Nie wypowiadam się o mechanice aspektach rozgrywki eksploracji oprawie itp. w grę nie grałem więc po jaka cholerę mam pisać o wrażeniach z gameplayu gry ?
Ale była już premiera i mam prawo napisać o tym czy podoba mi się fabuła czy nie ,a 10 h filmik z YouTube z wszystkimi scenkami daje mi jakieś o fabule pojęcie .
Nie mam z tym problemu żeby sobie to obadać i potem napisać co o niej uważam nie pisząc spoilerów ,nie wiem nie lecą mi łzy na filmikach z gier ,najwidoczniej nie jest to dla mnie już tak mistyczne przeżycie ,brak mi takiej jaranki ale to nie zmienia faktu że nie mam kompletnie problemu z ludźmi którzy będą ta grę zachwalać w niebo głosy ,ich sprawa i ich wrażenia .
Ja osobiscie uważam że zesrali ta grę fabularnie na maksa i tyle.
A całej reszcie życzę miłego grania xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, BieŃ napisał:

Ale o co wam chodzi ? Jaki lol
Nie wypowiadam się o mechanice aspektach rozgrywki eksploracji oprawie itp. w grę nie grałem więc po jaka cholerę mam pisać o wrażeniach z gameplayu gry ?
Ale była już premiera i mam prawo napisać o tym czy podoba mi się fabuła czy nie ,a 10 h filmik z YouTube z wszystkimi scenkami daje mi jakieś o fabule pojęcie .
Nie mam z tym problemu żeby sobie to obadać i potem napisać co o niej uważam nie pisząc spoilerów ,nie wiem nie lecą mi łzy na filmikach z gier ,najwidoczniej nie jest to dla mnie już tak mistyczne przeżycie ,brak mi takiej jaranki ale to nie zmienia faktu że nie mam kompletnie problemu z ludźmi którzy będą ta grę zachwalać w niebo głosy ,ich sprawa i ich wrażenia .
Ja osobiscie uważam że zesrali ta grę fabularnie na maksa i tyle.
A całej reszcie życzę miłego grania xD

A Ty nie powinienieś bardziej oglądać seriali lub filmów zamiast czegokolwiek szukać w temacie gier? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Observer napisał:

Ale wy wiecie że w tych narzekaniach po wyciekach wcale nie chodziło o to że "dziewczyny są razem"? Czy tylko udajecie?

 

 Wyraznie napisalem „poki co”, zeby sie nikt nie czepial. 8h gry za mna i nadal nie widze powodu dla hejtu. Jak bedzie dalej, zobaczymy.

 

Dotarlem do miejscowki za centrum Seattle. Teren jest naprawde spory, a i duzo kreci sie po okolicy przeciwnikow. Na wyzszym poziomie trudnosci jest duzo kombinowania i mozliwosci z zachodzeniem przeciwnikow od tylu itd. Jesli ktos dobrze bawil sie na koszmarze w jedynce, tu poczuje sie jak w domu.

 

Fabularnie trafili troche w moj gust, bo lubie motyw zemsty i polowania. Ciagle mam ochote dowiedziec sie co bedzie dalej. No i fakt, brakuje tych 60fps, o czym juz ktos wspominal. Tym bardziej, jak doswiadczylo sie tego w remasterze.

 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Pograłem z 6-7 godzin.. i według mnie gra jest fenomenalna.. zapowiada się jedna z najlepszych gier w historii... wspaniała oprawa graficzna, animacje postaci i ich zachowanie - normalnie jak film.. coś fantastycznego.. wszystko dopracowane do perfekcji.. realizm pierwsza klasa.. jedynie do czego bym się doczepił to zmieniłbym troche fabułę.. bo pewien motyw z początku gry nie dokonca mi pasuje.. no ale brutalność itp jest codziennością w kulturze świata postapo.. czy to film czy książka to wiemy że wszystko się może wydarzyć

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, blantman napisał:

Dodam że przeszukując dodatkowe lokacje znajdujemy teksty które kierują nas do jeszcze innych pobocznych lokacji. To jest świetne bo czytając listy odkrywamy następne historię i lokacje. Bardzo przypomina mi to eksplorację w falloutach. 

 

Szkoda że jest tego tak mało i szybko wszystko odkrywamy. Chociaż z drugiej strony może dlatego jest to tak dobre. Widać dopracowanie każdego szczegółu. Czuję że jakby nd zabrali się za open world to by w 10 lat nie skończyli z powodu dbałości o każdy detal. Niech lepiej zostaną przy grach akcji nastawionych na narracje :D

Dokładnie, świetna sprawa, motywuje do zaglądania w każdy zakamerek. Widać, że włożyli masę pracy aby zwiedzanie lokacji było wynagradzane i motywowało do eksploracji. Widzisz coś ciekawego na horyzoncie, jedz sprawdź. Tu właśnie to działa, docieramy do miejsca, które czasami nas prowadzi do innego, lub otrzymujemy coś mocno przydatnego.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, MaZZeo napisał:

Chodzi o to że jak nie walisz konia na twarz Ellie na pudełku to nie wchodź do tematu. Jak ktoś jest zawiedziony scenariuszem, postaciami i fabuła to nie może nic pisać żeby nie psuć innym odbioru "bo to tylko przecieki, pograj jeszcze 30h i potem oceniaj!!!11" 

 

Śmieszni jesteście w tym poklepywaniu sie po plecach i rozdawaniu minusików tylko dlatego że nie każdy ściąga gacie przez głowę z powodu exclusive'a Sony.

 

Dałbym plusa, gdyby nie ten naciągany wtręt o exie Sony. Ktoś tu jeszcze bierze na poważnie ten wątek rodem z CW? Przecież do tej pory i tak kto ma mieć oba wiodące sprzęty, to je ma xd.

 

Bardziej dopatrywałbym się powodu przesadnej podniety udzielającym się hajpem, ot cykl życia gry AAA na FPE: premiera, szał i pierwsze spusty oraz pojedyncze (jeszcze minusowane/obśmiewane) posty o negatywnym wydźwięku, po paru dniach już bardziej wyważone opinie po ukończeniu całości, a po kilku tygodniach, kiedy hype opadł i niedobitki, które nie rzuciły się na grę na premierę, zaczynają ją przechodzić z troszkę bardziej zdystansowanym podejściem, obwieszczanie, że "król jest nagi", pierwsze konkretniejsze słowa krytyki, jeśli pisane przez lidera opinii, to mocno splusowane przez zgadzających się, ale dotąd milczących. 

 

I żeby nie było, że jestem taki chłodny, mi też się zajawka udziela (choć sama marka Tlou aż tak mnie nie nagrzewa) i im dłużej czytam wątek, tym chętniej bym pograł, ale mam swoje powody, dla których odłożę to na "kiedyś". 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ićcie już stont z tymi przeciekami, bo nie da się Was już słuchać. Mówi się, że gracze dorastali wraz z ND, ale najwidoczniej niektórzy nie dorośli do TLOU2. Ok, nie widziałem całej gry, ale na te pierwsze 4-5h też narzekano, a podczas gry (GRY) wyglądało to bardzo przekonywująco, więc liczę, że tak będzie do samego końca. Jak jest Wam ciężko na sercu to polecam lżejsze Uncharted. 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Dałbym plusa, gdyby nie ten naciągany wtręt o exie Sony. Ktoś tu jeszcze bierze na poważnie ten wątek rodem z CW? Przecież do tej pory i tak kto ma mieć oba wiodące sprzęty, to je ma xd.

 

napisałem tak bo krytyka TLOU2 też tutaj była sprowadzana do "haha xbociarz dupa piecze?"

 

nic nie piecze bo w każdej chwili można mieć konsole i ograć ten tytuł, ile razy można mówić że konsola to nie cyrograf. Ja kupiłem te 7 lat temu PS3 dla TLOU i było to mega doświadczenie, tym razem z powodów tych które wymieniłem ochota mi przeszła kompletnie na ten tytuł, może kiedyś nadrobię tak jak Ty ale nie jest to dla mnie priorytet.

 

Teraz to nawet nie ma co zwalać tego na "przecieki" bo jak Bień wspomniał są już Cut scenki na YouTube i każdy może obejrzeć i ocenić sam co się dzieje w grze. I jak tylko nie rozpływasz się w każdym calu i nie masz niezdrowej podniety jak Yeti i zdrowy wariat to zaczyna się gnojenie xD i sorry ale przeważnie tak jest w każdym temacie o exie Sony i trzeba być ślepym żeby nie widzieć jaka chora podnieta się udziela przy każdym ich tytule, a tutaj to wyjątkowo wręcz.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • WTF 3
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...