Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Shen napisał:

Wytłumaczy ktoś na przykładach z tlou 2 co to jest to ziarno?

Jak siedzisz za blisko ekranu i masz ustawioną ostrość w TV na max to możesz zobaczyć smużenie, taki troche cinematic bajer, często stosowany w filmach, fotografii, trochę jak za wysokie ISO ustawione w aparacie.

Odnośnik do komentarza

Ja siedzę 3 metry od 55" OLEDa i też to widzę, więc tu nie chodzi o odległość.
Ostatnim bardzo dobitnym przykładem ziarna w grach było świetne Control od Remedy.

ForcefulRecentFish-size_restricted.gif

Poniżej TLoU Part II - to rzuca się w oczy w ciemnych lokacjach, jak panuje półmrok np.

OpenSomeCaudata-max-1mb.gif

Swoją drogą te wykończenia, gdy ranimy postać i możemy podejść, zasadzić finishera :obama:

@kanabis, nie bój nic, będzie dobrze - gierka dostarcza z nawiązką, a dla równowagi mam rzeczowe posty @Bzduras'a na przykład :hi:

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ja jestem ciekaw, czy ci, którzy oceniają AI, przeszli grę na wszystkich levelach albo chociaż na hardzie. Bo to jest warunek oceny AI. 

A jeśli przeszli na hardzie to nie wiem, jakimi są wymiataczami, jeśli zeszło im to w 2 dni. 

Tak PRZESZEDŁEM NA HARDZIE BEZ TRYBU NASŁUCHIWANIA I PRZY ZGASZONYM ŚWIETLE tak jak Pan Nobody powiedział. Po pierwsze to był mój błąd że zacząłem na hardzie bo było zbyt łatwo, jedynka miała świetnie wyważony poziom trudności, tutaj coś nie pykło. Najbardziej mnie wkurza że przez to ia cierpią świetnie zaprojektowane areny bo naprawdę nie ma sensu za dużo kombinować skoro nie trzeba. Może kiedyś będę miał siłę przejść grę jeszcze raz to odpale na przetrwaniu 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...