Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Troche smieszne jest to jak nagle wszyscy uwazaja Joela za jakas wybitnie ciekawa i legendarna postac. Lech Kaczynski gejmingu sie kur.wa zrobil xD Gdyby zrobic ranking top 50 protagonistow to by sie nawet nie zalapal.

 

3 godziny temu, Il Brutto napisał:

Troche smieszne jest to jak nagle wszyscy uwazaja Joela za jakas wybitnie ciekawa i legendarna postac. Lech Kaczynski gejmingu sie kur.wa zrobil xD Gdyby zrobic ranking top 50 protagonistow to by sie nawet nie zalapal.

Normalny facet po przejściach, tyle i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza

Scena w szpitalu

 

Lekka szkoda, że nie dostosowali cut scenki do sytuacji, w której mam założony tłumik. Nora mówi, że niech tylko wystrzele, a halas zwabi cały oddział. No ale wszystko zaraz po tym to banderas. Pościg, wpadnięcie do piwnicy pełnej zarodnikow, wystrzelanie się wzajemnie bojówki z klikerami, a następnie badassowe przesłuchanie. No na razie gram jak poj.ebany. 

 


Daleko mam do gameplayu Abby?

W ogole jak czytałem opinie o grze, to wyobrażałem sobie częściowo open worlda. Dobrze jednak, że tylko kawałek był w tym stylu, a później korytarzyk. Sandboxowej mapy świata bym nie chcial w tej grze.

 

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam to od premiery i nie ciągnie mnie by grać. Jestem chyba w trzecim dniu, czyli daleko nie zabrnąłem, ale gameplay imo się bardzo postarzał. Nadzieję upatruję w przyspieszeniu tempa historii w późniejszych etapach, o czym niektórzy wcześniej pisali. 

Do tego nigdy nie lubiłem tej gówniary, a teraz jest pierwszoplanową bohaterką :/

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Jestem po akcji z Tommym na Przystani. Na liczniku prawie 27h i sadze, że już zbliżam się do końca. Nie wiem jak Wy ale dla mnie Abby to świetnie napisana postać. Kompletnie nie przeszkadzał mi jej umięśniony wygląd a nawet pasuje do jej charakteru. Teraz wygląda na to, że grając jako Ellie twórcy stawiają nas w pozycji agresora. 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, stoodio napisał:

Jaki poziom? Widać, że trochę spędziłeś czasu na masterowaniu tego starcia - ja też miałem tam dobre parę powtórzeń, bo był to pierwszy poważny sprawdzian na przetrwaniu.

 

Walka w tej części jest niezwykle satysfakcjonująca :banderas:

 

Póki co klasyczny normal, patrze sobie na co grę stać :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...