Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

3 ludzi z mikrofonem przy ryju opowiada od prawie 10 minut jak to w dziecinstwie grali na konsoli niny. Nie tego sie spodziewałem. Dawać tego Switcha.

 

EDIT:

 

Brak audio. Coś suabo to widze.

 

no audio nie ma bo jest "we'll be right back". widzę, że będzie podobnie jak na e3 2016, czyli bez ładu i składu

Odnośnik do komentarza

Czyli jakaś mała szansa na VC z Wii jest. Arms wygląda strasznie, już bym wolał zeby ktos wyłozył kase i zapodał nowe Ready 2 Rumble.

 

Stary jak czytam Twoje dzisiaj posty to masz ewidentnie okres, gry Ci się nie podobają bo za mało bo Wii U też je miała i nie wyszło (szczegół że Switch ma mieć je w pierwszym roku). Arms to jak jeszcze rozumiem nie każdemu może podejśc ale do kanapowego multi dlaczego nie? Przynajmniej zawsze coś nowego a nie wiecznie Wii Sports czy Nintendoland. I tak pozwól że zapytam co zmieniłoby jakby to był nowy Ready 2 Rumble, który i tak nie jest produktem Nintendo?

 

Co do Virtual Console to już zapowiedziano że będą gry z Neo-Geo na Switcha i podali pierwszą 5-tkę więc ja myślę że z tym tak źle nie będzie ale jakieś zainteresowanie trzeba utrzymać a nie walnąć wszystko w 1 dzień a przez najbliższe miechy byłaby cisza. Co wolisz zapowiedzi rodem z Sony? Zapowiadają gry , które nawet nie istnieją a potem czeka się na nie X lat, zamiast zapowiedzieć projekt, który chociaż ruszył z miejsca i można coś normalnego zaprezentować. Ta taktyka u Nintendo się dalej nie zmieniła i rzadko pokazują grę, którą nie moga pokazać chociaż na trailerze zmontowanym ze zlepków gameplayu.

 

Yano@

 

Obejrzyj jeszcze raz ale zapewniam Cię że ani WiiRemote Plus ani PS Move nie miały takich bajerów a skoro Wii Remote Plus przy Zeldzie Skyward Sword potrafił odwzorować ruchy w skali 1:1 to tutaj jestem spokojny o dokładność. Zresztą jakie Ty chcesz "poważniejsze" gry? Call of Duty? xD jeżeli tak to już na Wii były i również świetnie się w nie grało za pomocą Nunchuk + Wiilot.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nope Chrno, gry mi sie podobają i to bardzo (no nie wszystkie), nie są takie same tylko podobne i napisałem że WiiU to nie pomogło i musza dać z siebie dużo więcej jeżeli chcą odnieść sukces. To, że będą w rok tojuz bez znaczenia - kupią je te same osoby co kupiły wczesniejsze części na WiiU.

 

Ja Switchowi kibicuje i bardzo chce zeby N odniosło sukces ale robią tyle błędów jak chodzi o prezentowanie nowej konsoli, że komplementować się ich nie da.

Odnośnik do komentarza

NIe jestem w stanie ogrywac wiecej niz jednej gry na raz. 

Po chwilowym zawodze mala iloscia gierek. Stwierdzam ze wezme na premiere z Zeldunia, Potem mario kart w kwietniu. Styka? Styka.

Podróżuje co tydzien. Taka zelde miec w kieszeni? No blagam.

Biedaki nie docenia.

 

Mam nadzieje, ze jakies pokrowce beda fajne.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

NIe jestem w stanie ogrywac wiecej niz jednej gry na raz. 

Po chwilowym zawodze mala iloscia gierek. Stwierdzam ze wezme na premiere z Zeldunia, Potem mario kart w kwietniu. Styka? Styka.

Podróżuje co tydzien. Taka zelde miec w kieszeni? No blagam.

Biedaki nie docenia.

 

Mam nadzieje, ze jakies pokrowce beda fajne.

Hori ma robić swoje pokrowce jak i porządne folie na ekran, zakup obowiązkowy

 

Folia Hori -> (pipi) obesrane -> czarna dziura -> chińskie folie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...