Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze robi się nie fajnie 

 

The Nintendo Switch Is Already Sold Out

 

http://www.forbes.com/sites/erikkain/2017/01/13/the-nintendo-switch-is-already-sold-out-almost-everywhere/#7f148d73f6eb

 

Ehh teraz lepiej pilnować u nas w kraju 

 

Ale wy wiecie że Nintendo jeszcze przed konferencją podało, że pre-ordery w dużej ilości będą dopiero dostępne pod koniec stycznia? Jasno i wyraźnie mówiono o tym że po konferencji jedynie nieliczne sklepy będą mogły przyjmować zamówienia (nawet Nintendo NY podało to samo). 

Pragnę przytoczyć coś co Reggie powiedział podczas wywiadu z The Wired w trakcie eventu po konfie:

 

"Jest przygotowane na launch 2mln konsol i to mowa wyłącznie o marcu" 

 

http://www.nintendolife.com/news/2017/01/nintendo_switch_will_be_easier_to_find_than_the_nes_classic_at_launch_says_reggie_fils-aime

 

@_A_

Na pierwszej stronie możesz zaktualizować parę rzeczy:

 

- Oficjalnie nie będzie Miiverse ani Streeetpassa w Switchu

- Co do Virtual Console to potwierdzone są na razie następujące platformy: NES, SNES, Neo-Geo (po raz pierwszy od czasów Wii shopu)

 

Co do gier to dodaj:

- Nobunaga's Ambition

- Romance of the Three Kingdoms

- Wonder Boy: The Dragon's Trap (to ta wersja co wspiera oryg. twórca serii Ryuichi Nishizawa)

- Yooka-Laylee (to raczej jest bardziej niż pewne) 

- Blazblue (na razie Arc System Works nie podało czy będzie to całkowicie nowa odsłona czy port)

- New Frontier Days: Founding Pioneers 

- Story of Seasons

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu tu się dziwić Nintendo ma Europe gdzieś.

 

Nintendo Switch Online Service “will be available in the US, Canada, and Mexico only at launch”. Goodness knows when it will come to the rest of the world.

 

http://www.vg247.com/2017/01/13/nintendo-switch-online-service-only-confirmed-for-three-countries-heres-everything-we-know-about-it-so-far/

Odnośnik do komentarza

Mi od piątku chodzi po głowie chyba przy żadnej premierze Niny nie byłem tak zajarany....wiem, wiem bo Zelda :D  Trailer wersji japan przeanalizowałem chyba ze sto razy, mam nadzieje że bedzie możliwość ustawienia VA w oryginale do tego obowiązkowo zakup Limited razem ze Switch w dzień premiery bo trafi mnie jak nie zamówię!
 

Wersje na Wiiu już zaklepałem w razie czarnego scenariusza jak pierwsza opcja nie wypali  :pawel: 

 

Odnośnik do komentarza

To Ultima, z nimi nie ma co się dziwić, oni zawsze mieli takie zaporowe ceny. A jak już taką cenę podali to wydaje mi się, że w innych sklepach pewnie będzie za 1399 zł do kupienia.

 

 

3DS i Vita kosztował w ultime tyle samo, co wszędzie, więc za przeproszeniem, skończ pier,dolić dla zasady. A co do jakości usług, to 3DSa XL wysyłali kilka dni przed premierą na świecie, pamiętam, że na neogafie pierwszy zdjęcia wstawiałem.

 

A złożyłem preorderka, NIECH LEŻY JEŚĆ NIE CHCE.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mają przekreśloną cenę? Mają, a że jest ta sama, no cóż: PROMOCJA.


Od razu przypomina mi się czas gdy pracowałem w sklepie muzycznym i współpracownik uzupełniając ceny online wpisał odwrotnie te promocyjne z faktycznymi, więc dobre kilka godzin mieliśmy wspaniałą ofertę Gibsona SG Standarda w cenie 3799 na 4500, a to tylko jeden przykład z wielu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...