Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, blantman napisał:

Te przeszkadzacze tylko sztucznie wydłużają rozgrywkę i są niepotrzebne w obecnych czasach.

 

Moze w innych grach tak, ale w Xeno 2 sie kategorycznie nie zgadzam. Przez te "przeszkadzacze" dopiero skonczylem chapter 5 bo to tak naprawde świetna rzecz jak dla mnie, bawie sie znakomicie wlasnie przez duzo dodatkowych sekretów i field skille.

 

Z jednej strony może mogli pominac takie cos, ale z drugiej moze ktos zobaczyc nieco wiecej niz tylko story i sie wciagnie w poboczne rzeczy :)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Nie umiem spoilerow na komorce ale jednym z 2 field skills jest ancient wisdom gdzieś w 7 chapterze. 

Tak myślalem ze o to Cinchodzi bo sam myślałem ze bez dark mastery nie da się przejść choć ja sam nie miałem z tym problemów bo mam 30 bladeow i akurat z dm mam chyba 3. W każdym razie da się to przejść normalnie, zeskakujac po półkach skalnych.

10 godzin temu, Velius napisał:

Mysle ze jest duza szansa ze moge miec, otwieram sporo zaawansowanych bram i skrzynek tu i tam. Mam łącznie z fabularnymi 23 rare blade'y teraz wiec wachlarz field skilli spory.

Ja mam 30 a żadnego rare z ice xD tylko te ochlapy standardowe poki.

 

Zaraz zaczynam otwieranie pokeballi bo ponad 100 się nazbierało i założę się zaczynam zaczynam common wyskocza ze 3 a z legendary i rare zero xd 

Kórva jak ja kocham ost tantal day 

 

Zdecydowanie najlepszy z tych trackow do eksploracji.

Dobrze ze lokacja jest rozmariow ze 3 pierwszych tytanów to słuchania było pod dostatkiem :lapka:

Edit:

Gra jest zbugowana i uniemożliwia przejście misji! Chodzi o sidequesta Gorga, jednego z pokemonów. Po ubieraniu wszystkich potrzebnych item ów i pójściu w dane miejsce załącza się cutscenka i po skończeniu zapetla się i znowu odpala. I tak jest ciągle, jedynie wyłączenie gry pomaga. Próbowałem już 4 razy i za każdym razem jest ten sam bug.

 

Także radze mieć to na uwadze bo ja straciłem tylko pół h gry ale jak ktoś nie robi saveow to będzie bolała doopa. Oby to poprawili w patchu :/

Edytowane przez XM.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, XM. napisał:

Tak myślalem ze o to Cinchodzi bo sam myślałem ze bez dark mastery nie da się przejść choć ja sam nie miałem z tym problemów bo mam 30 bladeow i akurat z dm mam chyba 3. W każdym razie da się to przejść normalnie, zeskakujac po półkach skalnych.

Ja mam 30 a żadnego rare z ice xD tylko te ochlapy standardowe poki.

 

Zaraz zaczynam otwieranie pokeballi bo ponad 100 się nazbierało i założę się zaczynam zaczynam common wyskocza ze 3 a z legendary i rare zero xd 

Kórva jak ja kocham ost tantal day 

 

Zdecydowanie najlepszy z tych trackow do eksploracji.

Dobrze ze lokacja jest rozmariow ze 3 pierwszych tytanów to słuchania było pod dostatkiem :lapka:

No tak czytam niektórych ludzi to wychodzi na to ze w Xeno 2 mialem niezwykle szczescie. Nie dosc ze mam duzo rare z kazdych elementów to i z kazdej roli i jeszcze wypadaly na odpowiednich postaciach, prawie wszyscy healerzy na healerze, tanki na "czwórce" itp.

 

Mówisz ze Tantal bedzie wieksze od Gormott? :obama: Ok to ja ta gre skoncze w kwietniu xD

Odnośnik do komentarza

Ja gdy po 15h zdecydowałem otworzyć jednego Rare'a i od razu wyskoczył mi Dagas (całkiem niezły wy.pierdalator) a z commonów przy użyciu 2/3 boosterów (nie pamiętam których) dorwałem Boreasa i choć fajnie mieć rare healera, tak mam porządnego no name'a, który używa pseudo rękawic (coś ala monk), więc uwielbiam nim walczyć (ta szybkość nakur.wiania szlagami swoje robi). 

 

Zamiast chodzić spać jak człowiek, siedze do 1/2 w nocy gdy tylko jest taka możliwość. Ta gra to miód malina, bije na głowę każdy tytuł jaki wcześniej miałem z poprzednimi platformami od Big N. Ehhh i pomyśleć że to początek mojej przygody z konsolą (a w XC2 mam nabite zaledwie 20h i jestem gdzie w 3 chapterze?).

Odnośnik do komentarza

Boreas swietna postać, jeden z lepszych healerów i dosc wczesnie mozna go wymaxować. A Dagasa nie mam :obama:

 

@XM.dzieki za info o Gorgu, bede mial na uwadze. To juz drugi taki przypadek bo pierwszy Rayos przestrzegal zeby nie robic jakis dwoch questów jednoczesnie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

@Velius

No sprawdziłem Boreasa od razu ale szczerze nie lubię walczyć specyficznymi broniami a choć ma głównie ataki z leczniczymi atrybutami, tak wolę chyba mojego Hideh (przynajmniej na razie).

 

Swoją drogą pomysł na Poppi pierwsza klasa, nie dość że minigierka fajna i pomysłowa to jeszcze naprawdę można z nią zaszaleć. No i mam pytanie do reszty, którzy są znacznie dalej lub przeszli już grę.

Spoiler

Czy ewolucje Poppi są fabularne czy zależą one ode mnie?

 

Odnośnik do komentarza

I tyle chciałem wiedzieć, bo na necie jak wyszukuje info to mam wszystko podane na tacy wraz z wyglądem a chciałem uniknąć spoilerów i zepsuć sobie niespodziankę (choć zonk, że yt zepsuł ją wrzucając mi do polecanych filmik o tym i dlatego teraz pytam). 

 

Jezu nie mogę się oderwać od tej gry. Nawet system walki mnie nie irytuje jak w wielu Jrpgach. Małe mistrzostwo świata. Nie mam się do czego obecnie przyczepić. Po prostu RPG  cud, miód, malinka.

Odnośnik do komentarza

Moim jedynym zastrzeżeniem co do gry jest właśnie ilość dodatkowych bossów - widziałem przez całą grę może z 5-7 bossów które maja z 90 lvl, a ja sam bez skończenia gry mam już 70 i jeszcze ze 20h i oni też padną. O ile wiem po przejściu gry się nic dodatkowego nie odblokowuje wiec trzeba będzie czekać niestety na dlc z nimi. W xcx mimo wszystko unikalnych bossów na których się farmilo i grindowalo było tak z 5x więcej i tutaj mi tego brakuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...