Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 95h i juz tez zblizam się do końca -  nie wiem jak Velius może mieć 100h i dopiero 6 chapter, chyba zostawial konsole nonstop włączona albo patrzył na wschód słońca w argentum przez 20h xd bo ja po 95h mam już naprawdę nie wiele do zrobienia, bawiłem się w każdym możliwym miejscu, rozwaliłem wszystkich prócz tych dinozaurów i typa na 100 lvl a tak każda kraina przeorana na wszystkie sposoby i field questów dosłownie parę zostało dla ice mastery, zero rushowania. To samo misji dla rare bladeow mam ze 3 + te nieodkryte ale one niestety zazwyczaj są słabe i ograniczają się do zbieractwa.

Na pewno contentu jest mniej niż w xc i xcx ale nadzieja w expansion packu na wyższym poziomie niż sraka w zeldzie.

Odnośnik do komentarza

@XM.nie wiem, robie wszystkie questy, wszystkie merc misje, zbieram wszystkie itemy, eksploruje, bawie sie w salvage mastery, gram w poppy mini gre, rozkminiam najlepszy sklad na endgame i ogolnie odkrywam sekrety nie spieszac sie.

 

Ja widzialem napewno wiecej niz 5 potworów na 90+ lvlu i podobno sa smoki na 120+ lvlach gdzies, wiec moze cos tam na Ciebie czeka jeszcze:P

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ficuś napisał:

w sklepach za sety z smieci z salvage pisze za jaki set co, odwolujac blady loteria ale im lepszego odeslesz (w sensie wiecej odblokowanych affinity) to wiecej itemow dostaniesz

Przeciez za sety dostaje sie lepsza kase... gdzie te boostery sa?

Odnośnik do komentarza

alez mnie wkurza, ze komunikat na ekranie gry, ze danym blade odblokowalismy nowa umiejetnosc/statystyke nie robi to automatycznie tylko trzeba od tego momentu wejsc do opcji gry i wlaczyc zakladke affinity

 

druga sprawa to te field skille - do ukrytych obszarow, sekretnych skrzyn itp jak najbardziej jestem za ale mam nadzieje, ze serio w fabule nie znajde momentu, ze nagle bede musial pare h farmic bo akurat nie mam w randomowych bladach jakiegos skilla by pocisnac dalej fabule, mam nadzieje, ze bedzie jak dotychczas czyli wybor - okrezna droga albo field skill (jak np w 4 chapterze z beczkami)

 

a procz tego im gram dalej tym bardziej cudownie, jesli serio jest dalej coraz lepiej to bez kitu to bedzie moje top10 jrpg ever, jesli jakas gra moze miec w sobie magie to faktycznie na takie cos zasluguje ten tytul

Odnośnik do komentarza

Jest tylko jeden moment pod sam koniec gry z field questów wymagany, ale serio jak ktoś go nie da rady zrobić to nie wiem jak bardzo trzeba bylo rushowa bo jest to bodajże lockpicking 3 i coś innego na poziomie 4. 

 

 

Ja juz nic więcej nie pisze o tej grze na dziś, to przerosło wszystko o czym mogłem marzyć. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ficuś napisał:

alez mnie wkurza, ze komunikat na ekranie gry, ze danym blade odblokowalismy nowa umiejetnosc/statystyke nie robi to automatycznie tylko trzeba od tego momentu wejsc do opcji gry i wlaczyc zakladke affinity

 

druga sprawa to te field skille - do ukrytych obszarow, sekretnych skrzyn itp jak najbardziej jestem za ale mam nadzieje, ze serio w fabule nie znajde momentu, ze nagle bede musial pare h farmic bo akurat nie mam w randomowych bladach jakiegos skilla by pocisnac dalej fabule, mam nadzieje, ze bedzie jak dotychczas czyli wybor - okrezna droga albo field skill (jak np w 4 chapterze z beczkami)

 

a procz tego im gram dalej tym bardziej cudownie, jesli serio jest dalej coraz lepiej to bez kitu to bedzie moje top10 jrpg ever, jesli jakas gra moze miec w sobie magie to faktycznie na takie cos zasluguje ten tytul

Field skille potem są mocno wymagane do fabuły ale randomy prawie wszystko załatwiają - czego nie załatwią to załatwi Wulfric (albo zaledwie kilka godz grindu affinity dla domyślnych broni).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...