Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Niektore sa spoko - np. te z blejdami czy te, ktore w jakis sposob odnosza sie do fabuly czy swiata. Te o dupie maryni sa gorsze, wczoraj np mialem

obronic dziewczynke przed driverem i blejdem, ktorzy chcieli ja zabic, bo zostali do tego wynajeci przez inna dziewczynke, bo jedna dostala sie do choru, a druga nie xD

 

Ale tutaj spokojnie przeciez mozna 90% sq zrobic mimochodem, bo albo juz wczesniej wszystko sie mialo zebrane, albo zaraz i tak sie zbierze lazac po mapie. Hajs, itemki, trust dla blejdow, zwiekszanie dev lvl lokacji za kilka minut lazenia po tym cudownym swiecie? Nie narzekam.


Narzekam tylko na te, gdzie wlasnie trzeba miec jakies turbo dopakowane field skille. Czasami jeszcze gra trolluje i zaraz po jednym zrobionym od razu wrzuca drugi. No slabe.

Odnośnik do komentarza

ja nie robię side questów w jrpg od dawna wiadomo że to w większości gówna. Szkoda czasu. Dobre side questy to są w pillarsach albo dragon age :)  Teraz musiałem kilka wczoraj porobić aby podlevelować i nuuuuuudaaaaa. Panie 2 h nudy aby podlevelować i dzisiaj powrót do mięska czyli kampani. Wczoraj tak mnie side questy znudziły że mysiałem sobie coś na koksie uruchomić bo gra mi zbrzydła. No ale 5 lvl w górę ;)

Odnośnik do komentarza

A ja nie ruszam fabuły bo robie side-questy, uzaleznilem wręcz. Kilka jest naprawde SWIETNYCH, jak widac gra idealna, dla kazdego cos miłego :cool:

 

@Kinojiakurat to co dales nie jest smieszne bo tam wytlumaczyli dlaczego dziewczynka sie posunela do czegos takiego, jakby dali takie cos w serialu na Netflixie to by zaraz bylo no jakie to glebokie, dotyka problemów egzystencji i sytuacji w biedniejszych krajach, a jak side-quest w grze wideo to be xd

Odnośnik do komentarza
Teraz, Velius napisał:

akurat to co dales nie jest smieszne bo tam wytlumaczyli dlaczego dziewczynka sie posunela do czegos takiego, jakby dali takie cos w serialu na Netflixie to by zaraz bylo no jakie to glebokie, dotyka problemów egzystencji i sytuacji w biedniejszych krajach, a jak side-quest w grze wideo to be xd

 

To dlaczego sie do tego posunela powiedzmy, ze jeszcze ok, ale

ona wynajela tych ZABOJCOW za obietnice, ze na pewno sie do tego choru dostanie po zabiciu tamtej W SRODKU MIASTA W BIALY DZIEN i kiedys bedzie miala duzo pieniondza i im zaplaci  xDDDDDDDDDDDDDDD

 

mozna bardziej naiwnie?

Odnośnik do komentarza

No wiesz, pewnie chcieli zrobic ze akcja dzieje sie w nocy a nie w bialy dzien, ale dzieci chodza spac po 19 i nie mogli :sapek:

 

A tak serio no jest kilka slabych questów, kilka ok i kilka swietnych, dobrze ze nikt nikogo nie zmusza wiec sa calkowicie opcjonalne, ja sobie nie odmówie zrobienia gry na 100%, przynajmniej dopóki mnie nie nudza jeszcze.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś uważnie przeczytał a niestety nie ma tu takiego to czepiam się questów przed samym głównym boss em których dostajemy ze 20 i każdy wygląda tak, ze bez wyje.banej ilości field skilli nie da rady przejść a nagroda jest gufnem.

Tak to się nie czepiam, w końcu przeszedłem wszystkie sidequesty w xcx a było ich tam z pińcet xD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...