Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już przed premierą wiedziałem że Origins mną zaora i złożyłem pre order na Edycję złotą z DLC i jakimiś tam pierdółkami.  Zapłaciłem nie mało bo aż 316 Golda za zwykłe pudełko ale nie żałuje ani jednej złotóweczki. Dostałem dokładnie to za co zapłaciłem.  I od gry nie mogę się oderwać, nic innego nie robię jak żyje w tym pięknie wykreowanym świecie. Przypuszczam że gdy zabawa się skończy po wszystkich DLC będę mieć głęboką depresje :D

A teraz mam level 30 i wykonuje misje poboczne zbierając punkty żeby mieć postać dopakowaną gdy :mog:  Anubis wezwie mnie na pojedynek 7 Listopada   :fsg: 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

szkoda ze mechanika parkour oraz stealth nie do konca ze soba wspolpracuja, staram sie grac stealth ale juz nie raz mialem niezla wku r we gdy ten janusz dupe wystawial zza przepasci do przeciwnika lub cos w ta desen. albo skanuje ptaszyskiem garnizon na przestrzal, a I tak nagle mnie jakis jacek z du py zaluwaza bo wyszedl z jakiegos rogu.

 

ogolnie gra, latwa, nawet na hard.

Odnośnik do komentarza

Aż wrzuciłem na tv z ciekawości i jedyne co widze to w tych mocno zoomowanych kadrach więcej pikseli w oddali na xboxie, na tych bliskich  kadrach to gdyby nie było podpisane z której strony jest jaka konsola trudno byłoby zgadnąć lol

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Historia ukończona w 7 dni, wielkość świata, ilość questów powala. Opchnięte do żyda za 170. Jestem pewien że jeśli nie umoczą z jakością dlc to wrócę do Bayka na jakieś promocji z season passem :)

Najbardziej pozytywne rozczarowanie w tym roku. Ogrywane na świni, ponoć u kumpla na facie klatkarz zjeżdżał całkiem nisko.

 

Czas na WW2 ;)

Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat i cieszę się że ac tym razem tak pozytywnie przyjęty. Dobre ubi nie wydaje ostatnio kiepskich gierek. Ogram na koksie. Na razie wolfenstein 2 czy surge mają pierszeństwo ale widać że jak najdzie mnie ochota na sandboks jest tylko jeden kandydat. Shadow of war nie wyszło to przynajmniej assasyn do ogrania.

 

P.S. platyny czy calaki w asasynach zawsze były łatwe ale czasochłonne. Bansai ty chory człowieku w tydzień calak ile ty godzin dziennie grasz :)

Odnośnik do komentarza

Platyne zrobilem w 12 dni, na liczniku mialem 70h wiec policz sobie :dunno:

 

Pytasz kogoś, kto grał 24/7 w Elite Dangerous i jako pierwszy wbił platynę w tej grze :D

 

To jest akurat slaby wyznacznik bo do dzisiaj tylko 8 osob wlacznie ze mna daly rade zrobic platyne w tej grze. :cool:

W którym miejscu mogę dać ci plusa za to wspaniałe godne podziwu osiągnięcie? Poproszę link.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...