Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Rozkminił już ktoś jak się dostać w to miejsce:

baabd2ec95cd5ac913e3eeca6710ad78.jpg

 

Jak tak poproszę o wskazówkę w spojler bo już tracę nadzieje Przeszukałem każdą dziurę ale chyba jestem ślepy. W największej piramidzie są dwie odnogi, jedna przez szczelinę prowadzi w dół ale przejście jest zablokowane w pewnym momencie drewnianą zaporą z ciosanymi palami i nie idzie tego spalić ani rozwalić. Tamtędy droga? Jak tak to jak tam wleźć. Wejscie odblokuje się z progresem (mam 24 lvl) misje fabularne jeszcze w Aleksandrii (końcówka)?

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Elvis poszukaj może na YT.

 

Tak samo jest z wejściem do Sfinksa. Tam są dwa pytajniki, ale pod ziemią i też nie wiem jak się tam dostać.

Co do sfinksa, przejdz na jego tyly, po jego lewej stronie bedziesz widzial szczeline przez ktora mozesz sie wslizgnac

 

EDIT: Wolałem unikać YT, ale mnie sprowadził na ziemie, wejście tam jest też przez Sfinksa. To ciekawe gdzie prowadzi w takim razie zablokowane przejście w największej piramidzie :)

Edytowane przez elvis004
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem. Pograłem parę godzin. Nie kumam kompletnie spustów nad tym badziewiem. Leci na pchli.

A z ciekawości zapytam czy jakiś assanssin Ci się podobał??

Nie chce nikogo obrażać ani nic sugerować a może poprostu te zachwyty są spowodowane tym że ludzie mieli przerwę od Skrytobojcy i są wyglodniali :-) wszak ostatni w miarę fajny IMO to black flag w którego naprawdę mi się fajnie grało i chyba jedyna gra o zabójcy która skończyłem

Jako że fanem seri nigdy nie byłem podejrzewam że najwyższej dla mnie będzie to dobra gra :-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

 

ale ominie cię też łatka która POPRAWIA klateczki. Kupuj na xboxa a będzie git :D

Chyba ze mu sie aktywuje bug i będzie sraka,swoją drogą to masz farta ze ci to ścierwo jeszcze gry nie spaskudziło.

To na koksie paskudzi ten patch? Myślałem że tylko ps4

Odnośnik do komentarza

 

 

ale ominie cię też łatka która POPRAWIA klateczki. Kupuj na xboxa a będzie git :D

Chyba ze mu sie aktywuje bug i będzie sraka,swoją drogą to masz farta ze ci to ścierwo jeszcze gry nie spaskudziło.

To na koksie paskudzi ten patch? Myślałem że tylko ps4

 

Paskudzi na wszystkim,co fajne nawet na PC na ultra/uber potrafi wy*rać 16bitowe drzewa 30m przed graczem XDXD

Z tego co ktos z Ubi pisał w sobotę to jest bug renderowania i juz naprawiają,wiecej info "very soon"....w sobotę :/

 

@u55r to jest random jedni maja buga inni będą mieć,u mnie sie wszystko popieprzyło dosłownie na moich oczach,każdy jest zagrożony,na każdej platformie.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem. Pograłem parę godzin. Nie kumam kompletnie spustów nad tym badziewiem. Leci na pchli.

A z ciekawości zapytam czy jakiś assanssin Ci się podobał??

Nie chce nikogo obrażać ani nic sugerować a może poprostu te zachwyty są spowodowane tym że ludzie mieli przerwę od Skrytobojcy i są wyglodniali :-) wszak ostatni w miarę fajny IMO to black flag w którego naprawdę mi się fajnie grało i chyba jedyna gra o zabójcy która skończyłem

Jako że fanem seri nigdy nie byłem podejrzewam że najwyższej dla mnie będzie to dobra gra :-)

Po prostu nie porwał mnie Egipt. Gameplay ten sam, nowy system walki nie ratuje tego, że ta gra to nadal taki fabryczny lifting. Asasyny uwielbiałem od jedynki do trylogii Ezio. Niestety, Origins nie jest żadnym przełomem a porównywanie tego do Wiedźmina to jakaś komedia.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie porównuje do wieśka a do ostatnich ubi game sandboksów. Gra mi się w to zdecydowanie lepiej niż unity, syndicate czy far cry 4. Dla mnie najlepszy ac od black flag. Ranking assasynów u mnie to :

 

AC Brotherhood

AC 2

AC Black Flag

AC Revelations

AC

AC syndicate

AC 3

AC Unity

 

Ta gra nie wiem czy nie jest obecnie najlepszym ac w jaki grałem. To będę mógł dopiero stwierdzić jak skończę. Na razie sobie dawkuje przyjemność więc troszkę mi zajmie przejście gry. Nie jest to mesjasz. Nie jest nawet w top moich gier roku. AC Origins to dobry szpil nic odkrywczego ale dobrze zrealizowane pomysły z serii i od konkurencji. Do tego wygląda i brzmi fajnie a i okres w którym dzieje się bardzo mnie fascynuje.

 

Może tu tkwi problem mój z horizon. Ta gra mi nie leżała przez setting , bohaterke, npc i ogólną nudę. Tutaj sam setting dla mnie robi. Co zrobisz każdy ma swój gust. Są osoby na forum co 100 h w horizon spędziły ja pelwnie z 50 w ac origins spędze dobrze się przy tym bawiąc a w horizon po 6 miałem dość  (tu już 13 h) . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...