Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gra w to ktos? Ja pyerdole te wyszukiwanie to tez nie do(pipi)ane z dnia na dzien.

 

2017 rok a ja czekam na mecz 10 minut. Japonia taka ogarnieta technologicznie a takiego bzdeta nie potrafia ogarnac. Juz nie wspominam celowo o menusach i ciaglym ladowaniu wszystkiego. WSZYSTKIEGO (pipi)a. Yebanych pustych ikonek. No qurwa nie wierze.

Odnośnik do komentarza

Ja gram i wyszukiwanie chociaz nie takie jak w fifie to i tak jest 100x lepiej niz na premierze albo w 2017. No i wyszukuje sobie zawsze na lvl 1, nie trwa to zazwyczaj dluzej niz 1-2 min.

 

Lagow tak samo nie ma ani troche na meczach w lvl 1, ogolnie to gra sie bardzo dobrze teraz. Jedynie bramkarze wkur.wiaja strasznie z tym odbijaniem ledwo toczacych sie pilek, zamiast to zlapac normalnie.

Odnośnik do komentarza

Póki co także nie mam żadnego problemu z wyszukiwaniem przeciwników, coop, dywizje czy myclub, wczoraj w każdym z tych trybów, nie trwało to dłużej niż 30 sekund, a czasem był od razu, serio;) w tym muszę zaznaczyć że jestem w najniższych ligach, bo nie mam ostatnio czasu na granie więcej niż kilku męczy dziennie online, co zresztą nie gwarantuje tego że byłbym wyżej;P Lubię sobie pyknąć czasem też jakiś meczyk single, km czy jakiś randomowych puchar;) btw. Skoro przełączanie mają poprawić, to niech coś zrobią jeszcze z tymi ciągłymi loadingami, nosz kuźwa, strasznie irytujące (przynajmniej na PS4 pro).

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez raf1ki
Odnośnik do komentarza

To że różnice są to już wiemy, ale prosimy o konkrety.

Dla mnie dwie rozne gry, szybszy gameplay, drybling napastnikiem nie jest juz tak przykokszony jak w demie, nie ma juz tak duzo czasu na rozgrywanie , naprawiona gra obroncow (w demie za latwo minac obronce) , mniej bilarda po roznych w polu karnym, napastnika juz da sie dogonic po luju z polowy trojkatem. Moim zdaniem jest zaje,biscie jedyne czego troche szkoda to tego tempa, fajne bylo ze mogles sobie spokojnie pilke przyjac i pomyslec gdzie zagra, bylo tez wiecej miejsca imo na boisku.

 

Dla mnie demo tak sie rozni od fulla ze nawet do tej pory go nie kasowalem zeby sobie miec :D

To znaczy że pełna wersja różni się gameplayem od dema, tak samo od ostatniego patcha z czwartku też coś pozmieniali.

Z kumplem jak wspominalem gram marsylia i zauwazylem ze po patchu juz nie jest mi tak latwo sie zastawic Gomisem przy wykopie od bramki. Az mnie to zdziwlilo , nie wiem czy im statystyki pozmieniali troche czy chodzi o zmiane w gameplayu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pajgi mam do Ciebie pytanie. W wolnej chwili zdarza mi się czasem obejrzeć coś od Sepa. Nie wiem czy dobrze usłyszałem i zrozumiałem, ale na streamie mówił coś, że chyba można ustawić drugiego trenera jako asystenta dla pierwszego i korzystać z obu w meczu. Oglądałem to akurat w nocy i nie wiem czy byłem już zmęczony czy da się coś takiego ustawić? a jeśli tak to jak?

Odnośnik do komentarza

Da się ustawić, jeżeli dobrze kojarzę to możesz mieć trzech aktywnych. Chodzi o te trzy taktyki (wyjściowa, ofensywna, defensywna). Wystarczy wejść do głównego okna drużyny, zmienić na którąś z tych trzechch taktyk i wtedy zmienić trenera (tak jak zazwyczaj to się robi) . Powinno się pojawić pytanie czy zmiana trenera ma też dotyczyć "sub-tactic". Wybierasz "nie" i wtedy podmienia ci trenera tylko w jednej(na tej na której akurat jesteś przełączony). Musisz pamiętać, że jeżeli u jakiegoś trenera podoba ci się np.jego defensywne ustawienie, to nie dasz rady go ustawić u siebie jako ofensywne. Czyli jak wejdziesz na swoje ofensywne i podmienisz na trenera u którego podoba ci się defensywne, to i tak ustawi ci jego ofensywne.

 

Też polecam tutoriale sepa, gość rozumie PESa i wiele jego porad mi się bardzo przydało. Polecam zwłaszcza jak dla kogoś pes to zbiór randomowych czy też przeprogramowanych pod płacących skryptów, a tak naprawdę zwyczajnie nie umie w niego grać i notorycznie popełnia te same błędy.

Odnośnik do komentarza

Co to kur... ma być, gram z jakimś paprochem, do 15 minuty grał normalnie, później przestał grać i strzeliłem mu 6 bramek, w tym czasie co chwile mu migało 1 albo 2 kreski, po 60 minucie gra się wyłączyła i było napisane że mecz anulowany, nie dostałem ani expa, ani kasy ani nie zaliczyło wyniku, po prostu tak jakby mecz się nie odbył. Co to ma być ?

Odnośnik do komentarza

Nie no qurwa o (pipi) tu chodzi. Dywizja 7. Zero porażek. Zaczynam 6 i dwie pod rzad. Nawet nie mam startu podejścia pod brame. Oczywiscie nic nie wpada bo po co.

 

Typ wypakowany gwiazdami ale ulegl 3:2 z truskawka na torcie :banderas:

 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

 

To że różnice są to już wiemy, ale prosimy o konkrety.

Dla mnie dwie rozne gry, szybszy gameplay, drybling napastnikiem nie jest juz tak przykokszony jak w demie, nie ma juz tak duzo czasu na rozgrywanie , naprawiona gra obroncow (w demie za latwo minac obronce) , mniej bilarda po roznych w polu karnym, napastnika juz da sie dogonic po luju z polowy trojkatem. Moim zdaniem jest zaje,biscie jedyne czego troche szkoda to tego tempa, fajne bylo ze mogles sobie spokojnie pilke przyjac i pomyslec gdzie zagra, bylo tez wiecej miejsca imo na boisku.

Dla mnie demo tak sie rozni od fulla ze nawet do tej pory go nie kasowalem zeby sobie miec :D

To znaczy że pełna wersja różni się gameplayem od dema, tak samo od ostatniego patcha z czwartku też coś pozmieniali.

Z kumplem jak wspominalem gram marsylia i zauwazylem ze po patchu juz nie jest mi tak latwo sie zastawic Gomisem przy wykopie od bramki. Az mnie to zdziwlilo , nie wiem czy im statystyki pozmieniali troche czy chodzi o zmiane w gameplayu

No i to mi chodziło, dzięki Kabi. I z tego co piszesz większość rzeczy które w demie mnie akurat irytowały to poprawili. Interesuje mnie głównie gra offline więc z tym tempem chyba poprawię sytuację suwakami i po prostu je obniże?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...