Skocz do zawartości

Litwin na zawodach w Sopocie - wywieranie presji, oczekiwania, przewidywania.


yaczes

Ostatnie miejsce litwina na zawodach w sopocie  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore miejsce zajmie litwin?

    • Ostatnie, sedziowe znowu beda przekupieni
      3
    • Ostatnie, zachoruje na 2 dni przed zawodami i straci calkowicie forme
      1
    • Ostatnie, jakis typ pomiesza wyniki i litwin z pierwszego miejsca spadnie na ostatnie
      4
    • Ostatnie, bo da sie namowic starym kumplom z zakladu, na obiad ze smarem i chemikaliami stoczniowymi
      15
    • Ostatnie, witaminy znowu rozyebia mu watrobe
      3
    • Ostatnie, ale przedstawi to tak jakby to bylo lepsze miejsce niz pierwsze
      1
    • Ostatnie, ale tak naprawde kulturystyka zajmuje sie od 7 miesiecy i nigdy nie bral sterydow, ani nawet zadnych suplementow
      0
    • Ostatnie, ale nie ma jeszcze wymyslonej wymowki, wymysli po wszystkim
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co przyglądam się zawsze sylwetce litwina to brakuje mi pleców. Jakby dowalić mocno plegary  bo zakładam że talii już bardziej zmniejszyć się nie da to sylwetka dużo fajniej by wyglądała. Ale na plus w stosunku do tamtego roku więc szacun.

Odnośnik do komentarza

Plecy to mój największy atut,ale zdjęcia jak i wyniki pojawiły się dopiero w środę.Napisałem do typa o nie ale nadal cisza,zważywszy że było 250 osób które chcą foty to poczekam.W każdym razie nie będą gorsze niż przód.Co do miejsca.Nie wiem co napisać-na pewno to to że ostatni nie bylem ;) I teraz zaraz po zawodach przy pierwszej "6" była kwalifikacja,następna 7-12 było skreślonych a ja miałem znak zapytania(tak jakby się zastanawiali czy mnie porównywać z szóstym miejscem,bo widziałem reakcje sędziów w moją stronę). Natomiast w środę wyszło że byłem 11 na 13,także nawet gdyby przyjmować kryteria yaczesa,to niech nie gra w totka bo typy ma choojowe ;) Teraz 1,5 roku masowania i zobaczymy co się uda zbudować.Ja z siebie jestem dumny że w wieku 36 lat zrobiłem życiówkę i to na 150 mg propa tygodniowo(to raczej info dla szarka który zna dawkowanie i doceni skalę śmieszności używanych środków ;) ).


Litwin wyglądasz jak trup, chodzi mi o twarz. Forma na pewno dużo lepsza niż na poprzednich zawodach. 

 

 

 

NO I KTÓRE MIEJSCE

 

Bo jak masz kasę na żarcie na czas to i przygotować się możesz lepiej.Wziąłem sobie do serca rade Komora,zmieniłem pracę,wziąłem kredyt i oto nowy ja ;)

Odnośnik do komentarza

 

JJ, przecież napisał wyraźnie.

Aj sorry. Nie doczytałem. :lapka: I tak gratuluję i szacunek.

 

Ode mnie każdy kto przygotuje się pod zawody,zrobi nawodnienie,odwodnienie,ładowanie węglami i wyjdzie na scenę dostanie plusa.To nie jest takie proste jak większość myśli.Jak fotograf mi przyśle resztę fotek( w tym plecy) to wrzucę zestawienie z innymi i każdy wyrobie sobie własna opinię.

Odnośnik do komentarza

Ja nikogo nie udaję,zawody to forma sprawdzenia się.Zresztą post do ciebie nie był adresowany(jak pisał jedynie Sharku skuma o jak smiesznych dawkach napisałem),bo dla ciebie 150 mg propa tyg to kokszenie,to tak jakby postawić znak równości między 5 APAP(dawki kulturystyczne) a 1(dawka by podbić swój do górnych granic fizjologicznych).Do Kobika nic nie mam,ale i on wie że Ostaryna to nie witamina C-co nie zmienia faktu że sama za niego nie ćwiczyła i michy nie trzymała.

Odnośnik do komentarza

Ode mnie, każdy kto wpierd.ala sterydy i udaje kulturystę jest żałosny.

Szacun dla tych, co jak Kobik wyglądają jak naturalne chłopy.

Co ty za farmazony to ja nie wiem... Czytał o ostarynie?

 

Nie ujmuję nic Kobikowi ale pisanie, że jego forma to tylko ćwiczenie + dieta to zwyczajnie kłamstwo.

Odnośnik do komentarza

 

Ode mnie, każdy kto wpierd.ala sterydy i udaje kulturystę jest żałosny.

Szacun dla tych, co jak Kobik wyglądają jak naturalne chłopy.

Co ty za farmazony to ja nie wiem... Czytał o ostarynie?

 

Nie ujmuję nic Kobikowi ale pisanie, że jego forma to tylko ćwiczenie + dieta to zwyczajnie kłamstwo.

Haha. No jednak wit c.

 

Z tymze ty nie zrobisz tego nawet z workiem koksu. Taka różnica.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Absolem cała prawda. Gdybym brał sterydy też byłbym duży i silny. Powinniśmy napiętnować sterydziarzy i innych białkowców.

PS. Kiedyś czytałem o kolesiu co mu zyebało nerki przez kreatyne więc uważajcie na ten steryd ( jest w proszku i tabletkach jak co)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...