Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro kupuje GOT i zastanawiam się nad wyborem poziomu trudności. Patrzac na randomowe gameplay'e to widze, ze gracze nie mają problemów z ubiciem przeciwnika.Tak jakby "mashowali" przycisk"i ubijali przeciwnika bez problemów . Jednak zauważyłem, ze schody zaczynają si przy pojedynkach z "boss'am". Czy ta gra jest tak samo trudna, jak Nioh? Jaki poziom wybrać? NIe chce zbyt łatwych pojedynków, ale zbyty trudnych nie, aby nie siedzieć przy jedynom gościu pół lub godzine czasu. Chce wymagających przeciwników w walce z jakimiś "madafakerami", a mięso armatnie wybijać w łatwy i efektowny sposób. Odpalić Normal czy Hard?

Odnośnik do komentarza

Nie jest trudna na Nioh, możesz grać na Hard, będzie w porządku.

Godzinę temu, wet_willy napisał:

W tamtych czasach chyba nie bylo tez Kunai-a wiec elo

 

Godzinę temu, Rozi napisał:

Były, kunai to narzędzia starożytne, które nie były przeznaczone do walki. Potem dopiero zostały zaadaptowane do użytko bojowego.

Cytat

Można było przymocować je do kija jako ostrze włóczni, przywiązać do ciała w celu ukrycia albo użyć w roli haka wspinaczkowego.

Wbrew popularnym przekonaniom nie były one pierwotnie zaprojektowane jako broń miotana, choć mogą być rzucane i powodować obrażenia. Były używane raczej do zadawania pchnięć.

 

EOT z mojej strony, nie będę się kopał z koniem. Albo osłem w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Były nie były znając ludzkość jak czymś można było komuś za(pipi)ać to możemy być pewni że ktoś tym w kogoś rzucił ze skutkiem śmiertelnym na długo zanim wojskowe procedury to usankcjonowały. U nas widły nie były nigdy bronią wojskową tylko narzędziem ogrodniczym a pewnie w liczbie ofiar plasują się zaraz za mieczami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ej dobra, bo jasnej kur.wy dostaje:

 

rushing water crossing - wybicie mongolow.

 

gdy wchodze w ten event to oboz mongolow jest atakowany przez 2 niedzwiedzie. i tak probowalem poczekac az bestie same wybija wrogow, jak i zrobilem run gdzie wpierw usztywnilem misie, a potem zoltkow. w obu przypadkach gra cos nie kula sie do przodu z ogarem ze wszystko co ma byc sztywne, jest sztywne i zimne. to powszechny problem, czy czegos nie ogarniam i jakis liukang mi sie schowal w misce ryzu?

 

co prawda zabilem leadera, pokazalo sie info o tym, ale na mapie ten punkt nadal sie jawi na czerwono. to ma tak zostac? troche to nieintuicyjne, tym bardziej ze objective na gorze jakby nadal aktywny.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, walek napisał:

Jutro kupuje GOT i zastanawiam się nad wyborem poziomu trudności. Patrzac na randomowe gameplay'e to widze, ze gracze nie mają problemów z ubiciem przeciwnika.Tak jakby "mashowali" przycisk"i ubijali przeciwnika bez problemów . Jednak zauważyłem, ze schody zaczynają si przy pojedynkach z "boss'am". Czy ta gra jest tak samo trudna, jak Nioh? Jaki poziom wybrać? NIe chce zbyt łatwych pojedynków, ale zbyty trudnych nie, aby nie siedzieć przy jedynom gościu pół lub godzine czasu. Chce wymagających przeciwników w walce z jakimiś "madafakerami", a mięso armatnie wybijać w łatwy i efektowny sposób. Odpalić Normal czy Hard?

Od razu hard, gra jest latwa. Sama walka polega na staggerowaniu przeciwnika atakiem silnym, ktorycpo jednym lub kilku ciosach rozbija garde i wtedy tniesz normalnym atakiem. Mozna tez robic parry i uniki. Kazda walka z bossem jest dokladnie taka sama, jest to duel a przeciwnik zawsze zachowuje sie tak samo niezaleznie od tego jaka bronia wlada. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, walek napisał:

Jutro kupuje GOT i zastanawiam się nad wyborem poziomu trudności. Patrzac na randomowe gameplay'e to widze, ze gracze nie mają problemów z ubiciem przeciwnika.Tak jakby "mashowali" przycisk"i ubijali przeciwnika bez problemów . Jednak zauważyłem, ze schody zaczynają si przy pojedynkach z "boss'am". Czy ta gra jest tak samo trudna, jak Nioh? Jaki poziom wybrać? NIe chce zbyt łatwych pojedynków, ale zbyty trudnych nie, aby nie siedzieć przy jedynom gościu pół lub godzine czasu. Chce wymagających przeciwników w walce z jakimiś "madafakerami", a mięso armatnie wybijać w łatwy i efektowny sposób. Odpalić Normal czy Hard?

Graj na hardzie. Początki są trudne, bo trzeba przyswoić ten system walki. Czym dalej, tym Jin nabywa więcej umiejętności i gra staje się prostsza. 

 

@Bansai co do twojego gifa z ptakiem.

^^

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja od jakiś 3 dni napier.dalam bez przerwy na oczy już nie widzę xd

 

W spoiler daje bo dużo tego jest.

Spoiler

8rK7i1j.jpg

Spoiler

knE78z5.jpg

Spoiler

fiMKqoR.jpg

Spoiler

jXYlI8J.jpg

Spoiler

swEuh9v.jpg

Spoiler

VyHrHHH.jpg

Spoiler

Rv8hEQX.jpg

Spoiler

kSu06n6.jpg

Spoiler

uI7l39l.jpg

 

Na ostatnim screenie jedyna tru waifu Yuna-chan mam nadzieję, że Jin włoży w nią swój miecz :kojima:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Starh napisał:

Najlepszy armor set według was?

wczoraj odblokowalem dodajacy dwa punkciki do prowokacji oraz 25% szans na przerazenie przeciwnika. Do zdobycia w pierwszych misjach na drugiej mapce. Chyba  z nim zostane bo nie wyglada najgorzej. Podoba mi sie ten z covera okladki ale to chyba nie jest ten sam set. No i talizman na zosoby idzie w odstawke bo zbytnio nie ma co ulepszac xD 

No i wczoraj odrylem ze w menu gdzie mamy bron dluga,krotka itp mozna sobie ustawic swoje ulubione. Mimo ze po zmianie gadzetu gra zapamietuje ostatni wybrany po pewnym czasie ustawi sie nasz ulubiony ;)

@XM. to dobrze wiedziec...chociaz i tak gram z pierwsza jego wersja bo najbardziej mi sie podoba. Straszne pudziany sie robia z tych zbroi na wyzszych poziomach. 

@Patricko ten czerwony kolorek nizej dobrze wyglada..normalnie do kupienia u kupca jest co?

 

nie wiem jak oni to zrobili ale loadingi w tej gierce to kosmos. Mysle ze po 30 sekundach od wlaczenia gry juz gramy a na drugi koniec mapy podrozujemy w ciagu 3-5 sekund

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...