Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Miała być nowa jakość w pomocy po odejściu Forlana a skończyło się jak zwykle, długimi piłkami do napastników. Cavani grał bardzo dobrze, ale Suarez niestety nie miał dobrego dnia więc były problemy. Egipt zagrał to czego się spodziewałem - dobra organizacja i niestety brak Salaha do wykończenia kontr, ale jak wróci mam nadzieję, że pogonią Sborną i Arabsów.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ciwa22 napisał:

Miała być nowa jakość w pomocy po odejściu Forlana a skończyło się jak zwykle, długimi piłkami do napastników. Cavani grał bardzo dobrze, ale Suarez niestety nie miał dobrego dnia więc były problemy. Egipt zagrał to czego się spodziewałem - dobra organizacja i niestety brak Salaha do wykończenia kontr, ale jak wróci mam nadzieję, że pogonią Sborną i Arabsów.

No niestety, ale on coraz częściej nie ma dnia. 

 

To już nie ten sam piłkarz co na poprzednim mundialu.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

to studio TVP, ja (pipi)ę

 

Sobczyński myśli że Iran w Afryce leży, Małysz: "no jeździłem tam po wydmach w Maroku ale piłkarzy nie znam więc nie wypowiadam się", Frankowski tam leje wodę że skład Maroko wydaje mu się MOCNIEJSZY PERSONALNIE, żeby chociaż jakiegoś piłkarza wymienił, nie wiem, Benatię xD

 

Mati Hajto i Tomek Borek wróćcie. Kołtoń, ty też nawet

 

 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

"
Ma bardzo oryginalne metody powstrzymywania rywali. W jednym z wywiadów Radamel Falcao tłumaczył, że nie mógł się skoncentrować, bo Gimenez cały czas go zagadywał. Najpierw pytał o tapicerkę w Audi, a potem głośno zastanawiał się, dlaczego flagi Ekwadoru, Kolumbii i Wenezueli mają takie same kolory. Ale najlepsze było jeszcze przed Falcao: przy jednym z dośrodkowań Gimenez zaczął opowiadać, że jest szczęśliwy, bo debiutuje w reprezentacji i wytatuuje sobie tę datę. Problem w tym, że nie pamięta czy wrzesień pisze się po hiszpańsku "septiember" czy "septiembre". Pytanie było za długie i ani Falcao, ani Gimenez nie wyskoczyli do dośrodkowania. Za to po strzelonym przez Urugwaj golu Gimenez nie cieszył się, tylko zaczął opowiadać, gdzie kupuje obrusy i gdzie Falcao może nabyć części zamienne do swojego samochodu."
xd

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...