Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018

Featured Replies

Opublikowano

Ciekawe co jutro Neymarek pokaze, w towarzyskich pokazywal piekny futbol.

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 371,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • raven_raven
    raven_raven

  • Tak jest, to już dzisiaj najciekawsza grupa  

  • raven_raven
    raven_raven

    Moj stary oglądał mecz Polska-Kolumbia i mowil mi ze ich spokojnie rozj,ebiemy ja mowie co ty pier,dolisz Polska drużyna zaraz spie,rdoli ten mecz on wstal stary wstal i mowi co ty k,urwa gnoju i lape

Opublikowano
3 minuty temu, c0ŕ napisał:

kur.wa ten Arab jak nawija w tle Iwańskiego xD

 

Tez z tego leje, bardzo słychać ;D

 

No meczyk emocjonujący, wj,ebią tą brameczkę czy nie

Opublikowano

Szkoda ze nie podyktowal. Moze Messi znowu by nie strzelil

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Nemesis napisał:

No nie strzelił i tyle. Teraz wszyscy będą się zastanawiać dlaczego nie strzelił. No (pipi) zdarzyło się i chooi.

dziękujemy za fachową opinię

 

Di Maria też dzisiaj jak za najgorszych meczów u Van Gaala. Ten Mezo z ch.uja wzięty i gra tak jak się spodziewałem xD

 

XU9ktkpTURBXy9kYWNjMTI3OGNjYzJiNTAxZmY2ODg2NTVkYTMzNDU1OS5qcGeSlQMAzQFdzQsQzQY5kwXNAxTNAbw

Opublikowano

marciniak łysy za bardzo pewny siebie, mógłby var obczaić bo bankowo karny tu był

Opublikowano

Prosze o jakas mega kontre islandii na 2:1 i kompromitacje na maxa :banderas::

Opublikowano

Dobra, oddał za tamtego karnego z dupy.

Opublikowano
  • Autor

Mimo wszystko pachnie mi tu ostro jakimś golem dla Argentyny w doliczonym czasie, 4 lata temu z Iranem tak samo męczyli bułę aż tu Messi cyk z dystansu i po zabawie. Zobaczymy, może Islandczycy nie sfrajerzą.

 

edit: o kur.wa, właśnie o takim strzale z dystansu mówiłem xD

Edytowane przez c0ŕ

Opublikowano
1 minutę temu, selene napisał:

Marciniak obstawił Islandię na kursie x11

 

Chłop chyba się obsrał bo coraz więcej błędów popełnia, on chciał finał sędziować ? :reggie:

Opublikowano

S.ram sie przed tv jakby polska grala xD

Opublikowano
2 minuty temu, c0ŕ napisał:

edit: o kur.wa, właśnie o takim strzale z dystansu mówiłem xD

 

Milimetry gurwa :smutas: aż mi go szkoda

 

A Marciniak? Gwizdek to lawa widocznie dla niego xD

Opublikowano
8 minut temu, Nemesis napisał:

No nie strzelił i tyle. Teraz wszyscy będą się zastanawiać dlaczego nie strzelił. No (pipi) zdarzyło się i chooi.

 

Zdarzyło się xddd

 

 

Człowieku on potrafi nie strzelić 2 karnych w jednym meczu xD

 

 

 

Ajjj ale walczy w obronie ta Islandia, szanuję

Opublikowano
1 godzinę temu, c0ŕ napisał:

 

Czy ja wiem czy tak znacznie słabsza? Co prawda nie ma Zabalety (który siadł z formą po odejściu z City) i Romero, ale taki Otamendi jest dużo lepszy od Demichelisa, Fernandeza czy Campagnaro na któryc doczłapali się do finału cztery lata temu. Boki obrony rzeczywiście tylko trochę eksperymentalne ale zobaczymy.

 

Trudno mówić o pojedynczych graczach w izolacji (zwłaszcza jak Campagnaro grali całe 45 minut), mówię o całej postawie defensywnej obrony. W 2014 r. była ona mimo wszystko kapitalna, ludzie krytykowali Argentynę za negatywną postawę, ale to było skuteczne bronienie, a Mascherano i Garay trafili do jedenastek turnieju (Mascherano właściwe jednogłośnie był nazwany najlepszym pomocnikiem turnieju, no może ktoś tam wymieniłby Kroosa). Teraz Mascherano gra, ale czy taki sam? Zobaczymy. Powinno to mieć większe znaczenie w fazie pucharowej, niż w grupie. Chociaż ta też łatwa może nie być.

Edytowane przez ogqozo

Opublikowano
  • Autor

mezo schodzi, jak on się tam znalazł

 

 

Opublikowano

Taki potencjał na papierze a taka mizeria na boisku ... jeszcze typ z islandi urlop od roboty na mundial musiał brać :)

Opublikowano
  • Autor

helena mam zawał

 

już to w bramce widziałem :obama:

 

 

Opublikowano

Poljak, koncz pan ten mecz!

Opublikowano

Typ zamiast oglądać mecz to nagrywa telefonem reakcje maradony siedzącego obok xd jacy ci ludzie są z(pipi)ani

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.