Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Faka napisał:

Te kamery UHD jakie dobre, że jesteś w stanie ocenić stan zawodnika XD

Piszczu oddychał rękawami już po 35 minucie, nie wiem co oni zrobili na treningach, że zajeździli takiego gracza jak Piszczek.

btw jak już jesteśmy przy Sławku P

 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ahahahha koncowka Misji Rosja typy z Rudzkim na czele robia szydere z tej laski z tvn co na wizji tlumaczyla, ze hat-trick to jak pilkarz strzeli 2 gole, i hohoho "ja nie wiem jaki tam proces myslowy" a przez caly program zachwyty nad Milikiem, Kolumbia uratuje honor ameryki poludniowej itd. "No ja skromnie 2:1 dla polski na poczatek". Mejweni xDD

 

Dawac ten program z dzisiaj juz, chce posluchac influencerow opinii po meczu bo czuje ze skisne jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Mejm napisał:

Ahahahha koncowka Misji Rosja typy z Rudzkim na czele robia szydere z tej laski z tvn co na wizji tlumaczyla, ze hat-trick to jak pilkarz strzeli 2 gole, i hohoho "ja nie wiem jaki tam proces myslowy" a przez caly program zachwyty nad Milikiem, Kolumbia uratuje honor ameryki poludniowej itd. "No ja skromnie 2:1 dla polski na poczatek". Mejweni xDD

 

Dawac ten program z dzisiaj juz, chce posluchac influencerow opinii po meczu bo czuje ze skisne jeszcze bardziej.

 

xD

Odnośnik do komentarza

IMO Zieliński nie zagrał jakiegoś tragicznego meczu, wręcz przeciwnie jako jedyny chyba z naszej drużyny wyglądał na kopacza któremu nie przeszkadza piłka, w przeciwieństwie do jego partnera Krychowiaka, o wyprowadzającym piłkę CIonku nie wspomnę. Z czasem zgasł ale pierwsza połowa była przyzwoita.

 

Moim zdaniem tragicznie szczególnie pod względem fizycznym wyglądali Błaszczykowski (brak zaskoczenia) i Piszczek (duże zaskoczenie). Nie wierzyłem że kiedyś to  napisze ale już druga strona z Grosikiem i Rybusem wyglądała lepiej. Zwłaszcza Rybus fajnie chodził. 

 

Wciąż jestem pod wrażeniem Senegalu, tego jak mądrze taktycznie zagrali, cofając się do defensywy odbierając nam wszystkie atuty i jak cierpliwie i mądrze grali wyczekując naszych błędów.  Mówiłem że to będzie przeyebana grupa, z Kolumbią i Japonią też pewnie przegramy,  ale plusem będzie to że przewiduje że z każdym przegramy w innym stylu xD 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, oni napisał:

Wystawienie Cionka to sabotaż 

 

@adasiulko Rozumiem że to żółta kartka utrudniała Krychowiakowi przyjmowanie piłki? 

Przyjmowanie nie, a z tym problem ma wielu zawodowców, ale walkę o piłkę, skuteczny odbiór już raczej tak. Obok niego powinien grać Góralski. Milika w ogóle nie powinno być, a pod Lewego powinien być podwieszony albo ten nieszczęsny Zieliński albo Kownacki.

Odnośnik do komentarza

Natomiast w TVP peany na cześć Lewandowskiego i to pitolenie o transferze do RM.Tam chyba by na głowę upadli by go teraz brać jak Ronaldo wali taki koncert z Hiszpanią.Anyway, nadziei na Kolumbie wielkich nie mam bo z takiego bagna wyjść na szczyt to tylko chyba Niemcy potrafią. Smutek

PS.Po Euro 2016, we Włoskich mediach nasz Nawalka zajmował przedostatnie miejsce w rankingu trenerów. Największy zarzut to kompletny brak umiejętności reakcji na sytuacje na boisku.

Wypada przyznać im rację.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam pojęcia o co chodzi z tą kondycją Piszczka, przecież on mimo wszystko gra w tej Borussii, a to już nie pierwszy raz gdy dość wcześnie zaczyna oddychać rękawami. Dla porównania jak oglądałem mecz Serbii, na bokach obrony grali Kolarov i Ivanovic, obaj w wieku Piszczka, i zapier.dalali zdrowo od połowy do połowy, aż miło się patrzyło. Jedna z najbardziej niezrozumiałych rzeczy w tym spotkaniu.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, adasiulko napisał:

Przyjmowanie nie, a z tym problem ma wielu zawodowców, ale walkę o piłkę, skuteczny odbiór już raczej tak. Obok niego powinien grać Góralski. Milika w ogóle nie powinno być, a pod Lewego powinien być podwieszony albo ten nieszczęsny Zieliński albo Kownacki.

no nawet mi się podoba to ustawienie.  Z tym że dodałbym że za Piszczka powinien zagrać Bereszyński. Gdyby to była Fifa czy FM to  kilku bym jeszcze odstrzelił (Szczęsny) ale w prawdziwym życiu to nie przejdzie raczej, więc pewnie skonczy się na 1-2 zmianach. 

 

Moja wymarzona jedenastka to:

Fabiański

Rybus Bednarek Pazdan Bereszyński

Grosicki Góralski Krychowiak Kownacki

Zieliński

Lewandowski 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Lazilem po firmie i mowilem wszystkim, ze olewam wszystkie mecze mundialu bo chce tylko zobaczyc final z Polakami i kims tam. Rzecz jasna beka zdala egzamin bo ludziska sie smiali do rozpuku. Dzis juz beki nie ma, ale jest szydera i pociaganie nosem. 

Ciezko wyjasnic jak zespol, ktory zagral taka kiche pojawil sie na turnieju. Zero walki i kilo kalu w gaciach kazdy mial.

Odnośnik do komentarza

Na Kolumbię to by trzeba było z 6 wymienić, ale Nawałka nie ma jaj do czegoś takiego, zresztą nie ma nawet aż tak wartościowych zmienników. Trzeba było wziąć tego Makuszewskiego który tak się starał żeby do mundialu zdążyć, byłaby jakaś alternatywa na skrzydło, na pewno duża lepsza od zj.eba Peszki który nawet murawy nie powącha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...