Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, _Be_ napisał:

No własnie, polacy przynajmniej przegrali w złym stylu i niesmak pozostał a Maroko? No idzie sie wku,rwić jeśli by się kibicowało im

Nie, czemu? Jakby Polacy zagrali tak wczoraj, to nie bylbym na nich zly.

 

 

Swoja droga, spojrzcie na doliczony czas gry. Sedzia dolicza piec minut, w miedzyczasie smiec Pepe lezy minutę, a sędzia konczu mecz piec sekund po wybiciu piatej minuty. I tak co mecz, bez jaj.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ludwes napisał:

Nie, czemu? Jakby Polacy zagrali tak wczoraj, to nie bylbym na nich zly.

 

 

Swoja droga, spojrzcie na doliczony czas gry. Sedzia dolicza piec minut, w miedzyczasie smiec Pepe lezy minutę, a sędzia konczu mecz piec sekund po wybiciu piatej minuty. I tak co mecz, bez jaj.

 

Wkur,wiłbym się bo tak blisko a jednak tak daleko, a tak to przynajmniej polacy nie zostawili złudzeń i zebrali wpi.erdol

 

 

 

Gdyby ktoś przegapił, ten Benatia to P O T Ę Ż N Y w łapach 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ciwa22 napisał:

Jedenastka dnia (na ten moment)

 

 

Munir

 

Dirar   Benatia   Da Costa  Hakimi

 

El Ahmadi          Boussoufa

 

Amrabat    Belhanda    Ziyech

 

Ronaldo

 

 

swoja droga typowy mecz Ronaldo, tyle ze z golem; widzieliście jak on przyjmowal pilke, jak podawal, te symulki, lmao

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, c0ŕ napisał:

wkur.wia mnie że wszyscy komentatorzy czytają imię Benatii jako "Mehdi" mimo że ma na imię Medhi

Oni chyba komentują na zasadzie skojarzenia całego nazwiska po jego początku i końcu. Bo po co czytać całe, heh.

 

1255099407_by_TurboDynoMen_600.jpg

Odnośnik do komentarza

Środek pola reprezentacji Celestes potrzebuje zmian. Liczę że Maestro Tabarez z racji potencjalnej siły rywala trochę poeksperymentuje w tej kwestii. Sanchez to pewniak, ale Torreria bądź Laxalt zdecydowanie powinni zostać sprawdzeni w akcji.

 

Co do Arabii Saudyjskiej to ostatnio palił im się samolot, a Omar Hawsawi oraz Al-Sahlawi będą mieli obcięte tygodniówki.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Polska grała wyrównany mecz na 0-0, gdzie obie strony nie miały okazji, losowe przypadki zrobiły z tego porażkę. Fani mówią, że najgorszy mecz w historii. Pewnie by woleli, by rywal miał 25 okazji, byle Polska miała chociaż z 5. Ale to by raczej tak naprawdę nie poprawiło szans na dobry wynik.

 

Maroko jako pierwsze żegna się z turniejem, będąc lepszym od rywali w obu meczach, a najlepszy na boisku w obu był bramkarz. Ale skuteczność to też ważna cecha różnych drużyn, a Maroko nigdy jej nie miało, więc może muszą oczekiwać właśnie tego.

 

Ot futbol, (pipi) wie skąd się wynik weźmie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jestem dosłownie jedynym userem na forum który pisał PRZED meczami, że Maroko gra lepiej od Portugalii, więc oczywiście hejty będą... za to, że niby nie napisałem tego typu rzeczy przed meczami tylko po (co w ogóle nie wiadomo jakie ma znaczenie, ale tak czy siak, w ogóle się naprawdę nie dzieje). Forumowicze Extreme i rzeczywistość, wymień bardziej ikoniczną rywalizację.

 

 

 

A tak naprawdę zapomniałem, że Egipt w praktyce też już odpadł, jakoś zapamiętałem ten mecz z Urugwajem jako 0-0 hehe. W tym świetle starcie Urusów z Arabią wygląda jeszcze mniej istotnie. Chyba że tego nie wygrają, to by było jedyne wydarzenie. To by było.

 

"Nowe gwiazdy" Arrascaeta i Nandez tak wypadły, że dziś poza jedenastką, zastąpią ich wiekowi Cristian Rodriguez i Carlos Sanchez na skrzydłach. Żeby zmienić wszystkich, którzy byli słabi z Egiptem, trzeba by tylko jeszcze kogoś dać za Luisa Suareza.

 

 

 

Aha. Też mi się latami myliło "Medhi" i "Mehdi", to drugie to prawdziwe popularne imię, a to pierwsze to cholera wie co, nikt tak nie ma na imię. To jest Dwyane Wade futbolu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ogqozo napisał:

Jestem dosłownie jedynym userem na forum który pisał PRZED meczami, że Maroko gra lepiej od Portugalii, więc oczywiście hejty będą... za to, że niby nie napisałem tego typu rzeczy przed meczami tylko po (co w ogóle nie wiadomo jakie ma znaczenie, ale tak czy siak, w ogóle się naprawdę nie dzieje). Forumowicze Extreme i rzeczywistość, wymień bardziej ikoniczną rywalizacę.

 

 

lepiej napisz nam, czyje przemyślenia z felietonów nam parafrazujesz, skrobiąc te rozprawki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...