Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pierwszy raz oglądałem podsumowanie mundialowego dnia w TVP Sport o 22.30. Co tam się wyczynia xd Na koniec dyskutują z jakimś ziomkiem od tatuaży o dziarach piłkarzy, a barber na jakichś randomach wykonuje fryzury znanych znanych zawodników. Tych prowadzących też chyba wzięli z telewizji kablowej Sosnowiec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem wczoraj do snu, Mati celnie i merytorycznie, Szczęsny też okej, ale to jak ten Wiśnia nie potrafi zachować obiektywizmu to woła o pomstę do nieba. Wiadomo że musi piłkarzy głaskać po główce żeby go tolerowali w swoim otoczeniu i dalej mógł robić te śmieszkowe filmy, ale no kur.wa, w ciągu pięćdziesięciu minut typ:

 

- broni Zielińskiego i mówi że nie obarczałby go winą (xD)

- puszcza archiwalne nagrania z konferencji z 2006 żeby pokazać KIEDYŚ TO BYŁO GORZEJ :nosacz3:

- wyciąga jakieś hejty na Cionka, LUDZIE HEJTUJĄCY CIONKA TO NIE JEST MARGINES

- zmęczenia żadnego nie było w naszej kadrze, bo wyniki badań były najlepsze od 4 tygodni!

- nie było błędu sędziego? DYSKUSYJNA SPRAWA

- kibice źli

 

Strasznie mi to kontrastowało z merytoryką Borka i ogarnięciem Szczęsnego, wyglądało to tak jakby Mati był prokuratorem a te dwa pachołki po prawej obrońcami kadry. Masakra.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Iran przy stanie 0-0 gral tragicznie. Nie wiem skad te zachwyty. Iran w 35 minucie gral tak jaby byla 91 i wygrywali jednym golem, to byla komedia, dopiero bramka otworzyla mecz i pokazali ze jednak mozna.  Generalnie w takim wypadku zawsze najlepiej jak faworty strzeli na 1-0 i przestanie tak naciskac a slabsza druzyna bedzie probowac (oczywiscie nie dotyczy naszych orlow, oni zawsze graja piach). 

Odnośnik do komentarza

Tutaj to w ogóle piłkarze mają wiele do stracenia jak przegrają z Kolumbią. Mundial 2002 z reprezentacją to jest nic w porównaniu z tym, co teraz mają, no bo wcześniej kapitalne mecze grali, wygrywali, najlepszych piłkarzy w najlepszych klubach mamy, a tu takie waty w nogach zaprezentowali z Senegalem.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Il Brutto napisał:

Iran przy stanie 0-0 gral tragicznie. Nie wiem skad te zachwyty. Iran w 35 minucie gral tak jaby byla 91

Może dlatego, że remis dawał im 4pkt i drugie miejsce w grupie? Przecież normalne jest to, że przeciwko takiej drużynie jak Hiszpania gra się defensywnie i jeśli dla ciebie umiejętne zablokowanie takich piłkarzy jak Iniesta czy David Silva to jest tragiczna gra to nie wiem, może pooglądaj inny sport? Piłka nożna to nie tylko napier.dalanie na hurra do przodu. 

28 minut temu, Il Brutto napisał:

(oczywiscie nie dotyczy naszych orlow, oni zawsze graja piach)

No nie byłbym aż tak krytyczny co do reprezentacji Niemiec. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...