Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

jak można mieć tyle gwiazd i potencjału w drużynie i jej nie wykorzystać? wystarczy mieć takiego śmieciowego trenera jak sampaoli, prędzej te jego tatuaże na rękach ogarnęłyby lepszą taktykę, skład i ustawienie na mistrzostwa niż on sam, no i bazowanie na jednym graczu czyli messim wiadomo jak się kończy, gdy jest odcięty od wszystkiego albo nie ma formy, w sumie jak wygramy z kolumbią to nie będziemy takim najgorszym zespołem tuż obok szejków, bo pod nami będzie argentyna :kaz:

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

tak jak symbolem Brazylia - Niemcy był ten dziadek kibic brazylii z pucharem świata w ręku, tak ten mecz zawsze będzie mi się kojarzył z tym płaczącym dzieckiem

 

DgPWbh7W4AI5heB.jpg

 

kamerzysta okrutnik, tyle tysięcy osób na stadionie i akurat na taki akt rozpaczy trafić :cool: mocny efekt to dało po tym trzecim golu

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Shen napisał:

 

 

Swoja droga fajne te koszulki dzis mieli, myslalem, zeby sobie taka sprawic na silke, tylko ta cena kurła https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-2018-croatia-stadium-away-7x4Rm0

 

No żebyś tylko w michę nie zarobił na tej siłce za taką koszulkę, jak na jakichś stadionowych patriotów trafisz. Z tego co wiem, to z Chorwatami tylko w Zabrzu dobrze żyją :cool:

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, c0ŕ napisał:

tymczasem przed niedzielnym meczem z Kolumbią Peszkin wziął się za wyjaśnianie hejterów na instagramie

 

 

 

 

No i ja to szanuje. Nareszcie konkrety, nareszcie pierwsze zadania specjalne zostaly zrealizowane. To powolanie jednak mialo sens. Przed meczem z Kolumbia jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza

Jak niski poziom intelektualny i jak niski szacunek do samego siebie trzeba mieć, żeby randomom odpisywać na Instagramie... w dodatku na jakimś zewnętrznym profilu. Szkoda, że jeszcze nie pisał coś w stylu 'w ryj byś mi tego nie powiedział'.

 

Chorwacja może zajść daleko, fajne futbol grają. Ciąg na bramkę, duże chęci do gry, odważne posunięcia, ale bez bezmyślnego hur dur. No to może zaowocować. Dziś liczę na mecz Nigeria-Islandia, jak będzie walka to może być dobre widowisko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

Jak niski poziom intelektualny i jak niski szacunek do samego siebie trzeba mieć, żeby randomom odpisywać na Instagramie... w dodatku na jakimś zewnętrznym profilu. Szkoda, że jeszcze nie pisał coś w stylu 'w ryj byś mi tego nie powiedział'.

phpMnaURL_2

 

wpis litwina z jagielloni heh

Odnośnik do komentarza

LOL, pojawiają się informacje, że piłkarze Argentyny chcą wyrzucić Sampaoliego jeszcze przed ostatnim meczem mundialu. Podobno postawili warunek, że wyjdą na boisko, ale tylko jeżeli będzie tam inny trener albo nie będzie nikogo :D

 

Co jest nie tak z tą Argentyną, że każda większa impreza to na ławce jakiś trenerski grzyb? Wyjątkiem to Martino, ale i tam (mimo wyniku) podobno nie było różowo jeżeli chodzi o relacje.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...