Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tym marginesem. Od zawsze świetnie mi się ogląda inteligentnie broniące się drużyny. Za takie teamy uważam Islandię lub właśnie Ticosów z 2014. Taktyka idealnie wykorzystująca często ograniczone atuty zespołu. Niezwykle szanuję trenerów, którzy potrafią właściwie poukładać klocki(ha) w takich drużynach.

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z ogólnym clou wypowiedzi ogórka, choć pewnie trochę wyjdę na hipokrytę bo po tym nietrafionym karnym Messiego z Islandią dałem się ponieść emocjom wraz z forumkiem i chciałem żeby już dowieźli ten remis dla beki :nosacz:  jak tak myślę to Islandia trafi pewnie na Francję po wyjściu z grupy i co, znowu dostanie od nich piątkę jak na euro? Myślę że wczorajsza kompromitacja (szczególnie w obronie) to był jednorazowy wybryk i gdyby Argentyna wyszła to zapewni dużo lepsze widowisko czysto piłkarsko z Francją, a nie znowu autobus i czekanie aż Mbappe czy Griezmann coś wepchnie albo wymęczy karnego.

 

Umiejętne bronienie też oczywiście trzeba szanować tak jak pisze ciwa, ale te mistrzostwa i tak są aż za bardzo nastawione na taktykę i defensywę, strasznie mało jest tu meczów w których idzie cios za ciosem więc mam nadzieję na więcej meczów na poziomie w fazie pucharowej.

 

@ogqozo O Stanowskim to pijesz do tego tweeta?

 

 

no beka z zakolaka trochę

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Ok, ale z racji tego że kibice w 1/8 zobaczą lepsze widowisko gdy np wyjdzie Argentyna, to trzeba jej w tym pomagać? Islandia ma iść na wymianę żeby była godna zagrać z Francją w 1/8? Mamy wszyscy (w tym rywale tych drużyn) pomagać drużynom z większym potencjałem, żeby potem było co oglądać?

 

Dla mnie futbol to najpiękniejszy sport bo tutaj najczęściej dawid pokonuje goliata, a ja po prostu kocham plot twisty. A że większość drużyn, którym kibicuje to raczej dawidy, to satysfakcja z ugrania czegoś z faworytem jest ogromna. Wczoraj jednak kibicowałem Argentynie bo jestem jej fanem od 98roku i niestety było mi trochę smutno.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Karolek napisał:

Ta decyzja...

Oo ładnie leci na woleja, tup, turup tup i jak nie za(pipi)ał :banderas:

Rebic jest zaje,bisty. Gosc naprawde imponuje odkad obejrzalem final pucharu niemiec. Naprawde mega nie tak jak te niektore przeleklamowane gwiazdki machajace nozkami bezefektywnie. Typ jest silny, dynamiczny, swietny drybling, strzal, glowka, szybkosc. Jak tak bedzie dalej to gosctrafi do jakiegos naprawde czolowego klubu europy.

Odnośnik do komentarza

Szwajcaria-Serbia przecież dobry mecz powinien być, Szwajcaria nie będzie w tym spotkaniu się dziarsko bronić, bo musi jednak wygrać, by awansować. To dobry zespół, tylko nadal bezzębny. Nadal poza Shaqirim ich najbardziej niebezpieczni gracze to naprawdę boczni obrońcy. Haris Seferović to jedna z najbardziej absurdalnych maskotek w europejskim futbolu - niesamowite, że przez tyle lat nie znalazła się żadna alternatywa. Embolo nadal za bardzo nie wypala na "dziewiątce". Tak więc... Szwajcaria musi cisnąć, a pewnie jej nie będzie wychodzić. Serbia ciekawy team, Milinković-Savić zupełnie robił hype w pierwszym spotkaniu, a teraz powinien tylko mieć więcej miejsca. Milenković dobry typek, 20 lat, wygląda na kolejnego europejskiego obrońcę z Serbii.

 

 

Teraz widzimy jak wygląda mecz, gdy Islandia jest lepszym zespołem z dwóch na boisku. Nagle nie ma się czym jarać. Ale są lepsi, kompletnie zabili Nigerię, muszą to wygrać, więc muszą zaatakować, powinno coś się zadziać choć trochę. 

 


Argentyny mi żal o tyle że od Islandii są lepsi, i że ludzie brutalnie jadą po Messim który jest tam najlepszy i po prostu nie wystarcza i tyle... Ale to nie tak, że Argentyna daje jakiś show. Zaszli ostatnio do finału obroną, teraz też by raczej tylko tak mogli. No ale żeby gdzieś zajść obroną to pomaga, gdy bramkarz jest twoim najlepszym punktem, nie najsłabszym. Boże... muszę coś poczytać o tym, jakim cudem Geronimo Rulli nie jest nawet powołany kosztem tych wszystkich ławkowiczów po trzydziestce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...