Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, XM. napisał:

I cyk 3 pkt w typerze 

latest?cb=20140709052436

1 minutę temu, Cedric napisał:

Heh, ten Shakira to gra tylko mistrzostwach. Teraz dobry, a później znowu przez 2 lata cieniowanie w jakimś klubie. ;)

Nie tak do końca, w Stoke najlepszy zazwyczaj był ale no to tylko Stoke

Odnośnik do komentarza

3 punkty stracone, ale trudno o lepszy sposób na to. Ikoniczny moment Mundialu. To jest niezwykłe, jak regularnie Shaqiri wyczynia cuda dla Szwajcarii. Walczy jak szatan, często strzela petardy. Bardzo często jest najlepszy na boisku. Zawsze kapitalnie się go ogląda.

 

 

W Stoke czasami tak gra, przez 5 minut raz na 5 meczów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Oglądałem mecz z kumplem który śledzi piłkę raz na 4 lata, wyobraźcie sobie tłumaczenie mu czemu Shaqiri gra w spadkowiczu Premier League xD.

 

Wspaniale się go oglądało w tym meczu, tfw niespełniony szwajcarski talent messi-wannabe gra na mundialu lepiej od oryginału. No ale w klubie każdy wie jak Shaqiri gra.

 

Jaram się niesamowicie jutrzejszym meczem Niemiaszków, do tej pory żaden mecz o 20:00 mnie nie zawiódł, Niemcy nie mogą przegrać więc musi być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, c0ŕ napisał:

Oglądałem mecz z kumplem który śledzi piłkę raz na 4 lata, wyobraźcie sobie tłumaczenie mu czemu Shaqiri gra w spadkowiczu Premier League xD.

 

Wspaniale się go oglądało w tym meczu, tfw niespełniony szwajcarski talent messi-wannabe gra na mundialu lepiej od oryginału. No ale w klubie każdy wie jak Shaqiri gra.

 

Jaram się niesamowicie jutrzejszym meczem Niemiaszków, do tej pory żaden mecz o 20:00 mnie nie zawiódł, Niemcy nie mogą przegrać więc musi być ciekawie.

ja też się jaram raz na 4 lata i nie wiem dlaczego Shaquiri gra w spadkowiczu :( 

Odnośnik do komentarza

Heh. Dzisiaj jest o tym sporo artykułów oczywiście. Ktoś może pamięta, że gdy chłopak przychodził do Bayernu uważałem go za jednego z głównych kandydatów na dominatora przyszłości. Ups.

 

I w Bayernie wyglądał moim zdaniem prawie, no, prawie tak, jak w reprezentacji - w tych meczach, gdy odpoczywali Robbery i on miał główną rolę, a trochę tam ich było (zagrał prawie połowę minut w sezonie). Jak na 20-latka to było niezłe. Przyszedł Guardiola i wolał graczy "mądrzejszych". Do Interu przychodził witany gromko. No ale sporo się tam zepsuło. Koleś w wywiadach nie ukrywa specjalnie swoich ambicji. W Bayernie już wtedy był niezadowolony, że jakiś Robben jest ważniejszy od niego, powiedział że jak ma być ławkowiczem to mają go sprzedać. Inni by powiedzieli "ok Pepie mądry, ucz mnie skromnego co robić", ale on coś nie. W Interze narzekał głośno na poziom całego klubu, i żałował, że Bayern nie zgodził się na ofertę Liverpoolu, i tak dalej. Kto tam wie, może u Kloppa byłby Salahem, a może też nie.

 

Ciężki koleś ogólnie, trenerzy go często nie lubią, bo szefowie w każdej branży chyba wolą pracowników, których da się "ułożyć" pod firmę. A jego coś ciężko jest ułożyć. W eliminacjach też był nierówny. Szwajcaria tak na nim polega w kwestii goli, że koleś rąbie bomby nawet, gdy nie wchodzą. Potrafi walczyć, ale robi to tylko wtedy, gdy poczuje wenę. Ale na wielkich imprezach praktycznie zawsze jest motorem napędowym kadry, jak w Basel. 

 

 

Ach te dwa łobuzy, od 7 lat w każdym meczu kadry Szwajcarii, a mogą jeszcze drugie tyle.

 

ywbhQjb.jpg

Edytowane przez ogqozo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...