Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Po taki meczu, szkoda trochę Nigerii. Nie był to wielki mecz Argentyny, jakaś efektowna walka. Nijak do oblężenia, jakie waliły np. Niemcy. Dwie drużyny na podobnym poziomie. Ulga o tyle, że żal by mi było Messiego za niezasłużoną krytykę. Ale ekipa po prostu grała w tej grupie średnio. Oczywiście, w fazie pucharowej wszystko jest możliwe.

 

 

Serbia ma jutro pod górkę, można powiedzieć - oni już odpadli po niesamowitym meczu. Dżerdan Szacziri im zarąbał dagera srogo w plery. Odpadnięcie Brazylii byłoby prawdziwym szokiem, ta ekipa sprawia wrażenie, jakby dopiero ruszała. Szwajcaria była w bezpośrednim meczu raczej lepsza od Serbii, a przecież z Brazylią niemal cały czas się broniła. Trzech graczy, którzy błyszczeli ofensywnie w eliminacjach - Gabriel Jesus, Willian i Paulinho - na razie nie pokazało wiele. Z Kostaryką wymiatał DOŁGLAS, ale chyba nie będzie Hamesem tego Mundialu, bo doznał kontuzji.

 

 

Korea, mimo walki, zaprezentowała się na razie jako jeden ze słabszych zespołów i również odpadnięcie Niemiec byłoby dla mnie drugim szokiem. Niby sporo problemów mają i zawodów, ale nadal - gdy mecz toczy się cały na połowie rywala, to częściej się wygrywa niż przegrywa. Bardziej już wierzę w Szwecję. Meksyk wygrał dwa mecze, których zupełnie nie musiał wygrać, i ciągle może jeszcze sporo udowodnić co do tego, czy może być tym razem jedną z najlepszych drużyn na świecie, a Hirving Lozano - wśród najlepszych piłkarzy.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ja tam byłem za argentyną jednak i się stresowałem do końca jakby nasi grali XD nawet lepiej wygląda teraz taki meczyk argentyna - francja, z nigerią żabojady by przepchały jakoś wygraną a z messim będą emocje i się nie zdziwie, jak to jego drużyna dalej awansuje 

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Właśnie pożegnałem dzielnych Wikingów, ponieważ informacje docierają do mojej głowy z pewnego rodzaju opóźnieniem. Rozegrali bardzo dobry mecz z na wpół rezerwowym składem Chorwatów i stworzyli sobie mnóstwo świetnych okazji przede wszystkim ze stałych fragmentów gry, ale zawsze piłce zmierzającej w stronę bramki drogę blokował jakiś Chorwat. Trochę pechowo,  trochę na oparach, bo gdy w końcówce spotkania wynik drugiego meczu był dla nich korzystny i brakowało im bramki do awansu, nie ruszyli już z żadnym atakiem. Brakowało im bramki, mieli 10 minut i chyba nie mieli już siły na pojedynki z mistrzowsko utrzymującymi się przy piłce Chorwatami. Dziękuję wam, że byliście - Wikingowie!!! Jest tylko jedna Islandia Europy i jesteście nią wy!!! Pozdrawiam 300 tysięcy kuzynów swoich kuzynów!!!

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Messi powinien po prostu w garniturze wyjść na następny mecz i tyle, na ch,uj im ten Saulopaulo tam. To jest k,urwa GOŚĆ, do tej pory było tak, że najwięksi zawodnicy najpierw byli zawodnikami, potem trenerami. Messi jest trenerem zanim jeszcze skończył karierę piłkarza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...