Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, c0ŕ napisał:

ale Milinkovic - Savic jedno z większych rozczarowań turnieju, nic nie pokazał :( 

Milinković-Savić, Oxlade-Chamberlain, Alexander-Arnold

 

1854bc5c-1776-11e6-869a-1e532efe3a98.jpg

 

Szkoda, że u nas nie gra jakiś Lewandowski-Noskill

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

#toważne

 

 

 

Ten świetny Mundial dostarcza do ostatniego meczu. Jak widać, nawet ekipy, które grają tylko o honor, tradycyjnie potrafią pokazać najwięcej. Kostaryka ni z dupy ni z pietruchy atakowała na gazie Szwajcarię (a Xherdan Shaqiri zagrał słabiutki mecz). Korea wyeliminowała samych Niemców. Kibice z takich krajów cieszą się z takich wygranych, które wcale nie przechodzą bez echa. Jedna z najlepszych drużyn na turnieju stworzyła ze 100 okazji, ale goli zdobyła 3 i leci do domu, więc faworytem chyba trzeba póki co nazwać Brazylię, która gra wspaniały futbol pod wodzą Neymara.

 

 

 

Z tej racji i dziś nie ma co skreślać Polski - małego kraju z egzotycznej Europy Wschodniej, który co prawda nie zagrał nic ciekawego do tej pory, ale może wcale nie położyć się pod Japonią i tylko czekać na lanie od zmotywowanych niby bardziej rywali. Którym też wystarcza remis, więc powinni nie zrobić najgłupszego i nie otwierać się na kontry Polaków - zwłaszcza, że poprzedni grupowi rywale, inaczej niż ci na Euro, też to już chyba wyczaili. Kto wie, to może być o dziwo "mecz walki".

 

Kolumbia może z Senegalem potwierdzić mocną formę, bo jak widzieliśmy - zdrowy James Rodriguez robi różnicę i zespół ładnie cyka. Czy jednak na tle podopiecznych Aliou Cisse też będą wyglądać jak kandydaci do medalu, albo choć sprania Belgii czy Anglii? Cholera wie. Najbardziej intrygujący mecz ostatniego dnia fazy.

 

 

 ...Którym dla mnie nie jest mecz Anglia-Belgia, jaki obie ekipy powinny potraktować relaksacyjnie. W przypadku Anglii być może jedynym nieodpoczywającym będzie Harry Kane, który poczuł zapach glorii i króla strzelców. A powinien mieć komu strzelać, bo obrona Belgii nawet w podstawowym składzie nie napawała mnie pewnością, a dziś większość liderów odpocznie, zaś obrona spocznie na barkach jakże błędnego Boyaty czy też ławkującego w klubie Vermaelena. Jak wynika z treningów, dziś z podstawowej jedenastki zagra zapewne bramkarz, Alderweireld, może Hazard, może Carrasco. Brzmi jak potencjalnie efektowny sparing!

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nasz ostatni meczyk na mundialu - mam nadzieję, że coś zrobią pozytywnego, bo jak nie to będzie stypa, że ja (pipi)ę. Dwie porażki, fatalny styl gry, szkolne błędy - dla mnie jesteśmy najgorszą drużyną mundialu na razie.

 

Przy okazji - znalazłem idealne podsumowanie konferencji z udziałem Lewandowskiego :D 

 

Dgt9bc7XUAAa47m.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...