Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mędrzec napisał:

Awansowalu zwierzeta z Chorwacji, czyli bekarty splodzone w czasie masowych gwaltow w czasie wojny na balkanach. Jak widac takie geny sa w cenie.

 

Dobra, ale wypierdalaj na onet.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
4 minuty temu, c0ŕ napisał:

Ja pier.dolę ten Janas, nie dość że wygląda i wysławia się jakby go ktoś wyciągnął z domu Peszki po tygodniowym maratonie alkoholowym to jeszcze wali banałami i liczy że Suarez strzeli coś w tym meczu xdddd

I jeszcze za to dostaje pieniadzę z naszych podatków ;_: 

 

REEEEEEEEEEEEEEEEE

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, Cedric napisał:

Ale ten Gabriel Jesus jakiś taki średni na tym mundialu

Średni? Tragiczny. 

 

Już dawno powinnien Firmino tam grać (ale ponoć Jesus jest forsowany bo lepiej wspólpracuje z Neymarem) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli największym zarzutem w necie o każdej ekipie jest "brak pomysłu na grę", to na 5 ekip mających naprawdę najwięcej "pomysłów na grę" - dwie już odpadły, jedna może odpaść wieczorem, a dwie ostatnie grają naprzeciw siebie i jedna też musi odpaść. Pomysł na grę chyba nie jest taki ważny.

 

Ale sympatyzuję.

 

 

Jesus "jest forsowany" bo do tej pory strzelał dla kadry jak najęty i wygrał Brazylii eliminacje, a Firmino nie. Nie strzelił z Kolumbią, Urugwajem ani Paragwajem. Powiedzieć że trawa jest zieleńsza za płotem zawsze łatwo, ale w razie zmiany ról może ludzie krytykowaliby Firmino. Z Kostaryką zagrali obaj i wyszło w miarę ok...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Jesus do tej pory strzelał dla kadry jak najęty

Robert Lewandowski strzelil 16 bramek w eliminacjach... 

 

Jarek jak przez trzy mecze nie wyglądał zbyt dobrze to można dać szanse Firmino od pierwszej minuty, no ale ja nie jestem selekcjonerem, ale jego decyzje mogę krytykować bo czemu nie?

Odnośnik do komentarza

I Lewandowski tutaj to ma być przykład piłkarza, którego w kolejnym meczu powinno się posadzić na ławce, bo by niby było lepiej? To już wolałbym mieć Firmino.

 

Który swoje hejtów usłyszał w necie, teraz ma lepiej bo nie gra. Just sayin'. Ja osobiście nie widzę wielu sensu w Jesusie, koleś faktycznie trochę za bardzo się skupia na samym pressingu i robieniu miejsca Neymarowi. Chociaż dziś gra stosunkowo ok. Walczy na całej połowie, sporo też wyjaśniał przy stałych fragmentach Meksyku. Mógł coś strzelić, patrząc na jego grę trudno uwierzyć, że mimo bycia tak bardzo poniżej oczekiwań i tak przecież jest groźny. Wielu by chciało mieć takie wyjątkowo słabe występy jak teraz Jesus.

 

Że ma 21 lat i już wygląda, jakby przez kontuzje stracił 100 koni w starcie do piłki to inna sprawa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, ogqozo napisał:

I Lewandowski tutaj to ma być przykład piłkarza, którego w kolejnym meczu powinno się posadzić na ławce, bo by niby było lepiej?

Zdaniem _M_ichała pewnie Teodorczyk lepiej by się sprawdził, ale ja nie o tym. Raczej nie chodziło o posadzenie Lewego na ławce duh, bo i tak nie było alternatywy dla niego, raczej chodziło o to, że ktoś kto x czasu temu strzelał jak na zawołanie niekoniecznie musi strzelać na mundialu. A skoro Brazylia jednak ma alternatywe postaci kogoś takiego jak Firmino a nie Milika czy Teodorczyka to może warto by było go wypróbować, ale pewnie trener Brazyli widzi sens w trzymaniu Jesusa. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, Kmiot napisał:

Strzał prosto w bramkarza, a według Iwańskiego to była FENOMENALNA INTERWENCJA.

Naoglądał się De Gei to teraz każda interwencja kiedy piłka nie wpada do bramki jest fenomenem

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...