Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018

Featured Replies

Opublikowano

Jakoś ciężko dzisiaj wyłonić kogoś, kto przejdzie do ćwierćfinałów, intuicja mi podpowiada, że japońce wygrają, a wolałbym, żeby to była Belgia.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 374,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • raven_raven
    raven_raven

  • Tak jest, to już dzisiaj najciekawsza grupa  

  • raven_raven
    raven_raven

    Moj stary oglądał mecz Polska-Kolumbia i mowil mi ze ich spokojnie rozj,ebiemy ja mowie co ty pier,dolisz Polska drużyna zaraz spie,rdoli ten mecz on wstal stary wstal i mowi co ty k,urwa gnoju i lape

Opublikowano
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Strzał prosto w bramkarza, a według Iwańskiego to była FENOMENALNA INTERWENCJA.

Iwanski to ciepla klucha TVP, telewizji ktora cholubi partactwo i kolesiostwo.

Opublikowano

Póki co dobry mecz, nudy nie stwierdzono.

Opublikowano

Carrasco nobel fair play za nie nurkowanie po skrobance w polu karnym

Opublikowano

ale srake grają belgowie, no ale takie zespoliki jak panama czy tunezja to umieją szybciutko ustawić xd

Edytowane przez mersi

Opublikowano

Czy ja wiem, Japonia nie może swojego pola karnego opuścić od dłuższego czasu. To mogliśmy być my xd

Ale źleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee~ Strejlaua ustawiłbym sobie jako sygnał sms

 

No i zjebali cosplay Polski, strzał w światło bramki

Edytowane przez Tokar

Opublikowano
  • Autor

"śśś... św.. świ....  fatalne podanie"

 

tak jak pan Strejlau powiedział

Opublikowano
9 minut temu, Tokar napisał:

Czy ja wiem, Japonia nie może swojego pola karnego opuścić od dłuższego czasu.

 

No, dla foruma dowód ich wyższości. Jeśli Belgia teraz nie gra dobrze, to przyznajmy, nie da się grać dobrze. Jak atakują to źle, bo hehe atakują a nie ma gola hehe nie wiedzą że liczą się bramki nie okazje hehe. Jakby nie atakowali, próbowali jakoś rozciągnąć rywala żeby mieć miejsce na atak, to też źle, żenujący styl bez atakowania, nie tworzą nawet okazji gwiazdeczki hehe.

 

 

A ja już żałuję, że medal zdobędzie najwyżej jedna ekipa z dwójki Belgia-Brazylia. Co za szkoda. Co za piękne granko. Odwaga, skill, walka, dynamika, różnorodność. Ile razy dotykają piłki, czujesz, że rywal nie ma lekko w każdej sekundzie. Nie da się lubić futbol i ich nie lubić na tym turnieju.

Opublikowano

O prosze

Opublikowano

NIESPODZIEWANKA

 

To teraz bedzie 43 minuty ty do mnie ja do ciebie

Opublikowano

Intuicja dobrze mi podpowiada, że japońce nie dadzą się dmuchać :reggie:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.