Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

ja raczej nie dam rady oglądać nawet na sport.tvp.pl, a wracam dopiero w poniedziałek, więc z góry mówię że dopiero wtedy wrzucę aktualizację typera xd

 

Ech, ciekawe czy Cavani dzisiaj zagra, nienawidzę gdy drużyny są osłabione w meczach o taką stawkę

Odnośnik do komentarza

Latynosi w ostatnich dniach szczęścia nie mają. Marcelo, James i Cavani z kontuzją. Mam nadzieję, że taką do rozchodzenia. Oby Edinson zagrał - na tym turnieju on ciągnie ataki Urusów. Luisito jest bez formy ale waleczny jak zwykle, więc zawsze kogoś ugryzie, poprzewraca się na czas lub pokłóci o nic z arbitrem. Ataki jednak kreuje Edinson, bez niego może być bardzo, bardzo smutno, bo ma być królem strzelców, chlip, chlip.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Belgia przypomina trochę Kolumbię sprzed czterech lat. Wszystko fajnie, strzelamy sporo bramek ale kiedy dochodzi do konfrontacji z wyżej notowanym papierowym faworytem, to będzie kisiel w majtach. Ćwierćfinał to etap, który z reguły odróżnia poważnych kandydatów do medalu od niespełnionych czarnych koni.

 

 

EDIT: Chociaż jak się nad tym zastanowić, to nie trzeba szukać analogii aż tak daleko, bo Belgia może przypominać... Belgię sprzed czterech lat. Też odpadli chyba w ćwierćfinale z Argentyną, tylko nie pamiętam czy też byli tak bramkostrzelni, jak podczas tegorocznych mistrzostw.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
23 minuty temu, ciwa22 napisał:

Marcelo, James i Cavani z kontuzją.

Marcelo wróci, gorzej że na prawej flance nie zagra już Danilo a zamiast niego będzie grał Fagner najsłabsze ogniwo chyba w tej reprezentacji i tam mogą swojej szansy upatrywać Belgowie.

25 minut temu, ciwa22 napisał:

Ataki jednak kreuje Edinson

Raczej Suarez

22 minuty temu, ciwa22 napisał:

czy też byli tak bramkostrzelni, jak podczas tegorocznych mistrzostw

Strzelili o bramkę więcej w czterech meczach niż na tych w jednym meczu z Tunezją :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Widziałem wszystkie mecze Urugwaju i dla mnie zdecydowanie Luisito jest w słabej formie. W pierwszym spotkaniu z Egiptem Urusi męczyli się okrutnie bo pudłował Suarez, po sytuacjach, które tworzył Cavani. On rozgrywał piłkę, rozpoczynał akcje i przede wszystkim był niezwykle dokładny w dograniach. Suarez nawet w słabej formie tez jest piłkarzem niezbędnym, a jego zalety wymieniłem wcześniej, ale martwię się, że z przodu bez Cavaniego będzie piach.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 minutę temu, ciwa22 napisał:

Widziałem wszystkie mecze Urugwaju i dla mnie zdecydowanie Luisito jest w słabej formie. W pierwszym spotkaniu z Egiptem Urusi męczyli się okrutnie bo pudłował Suarez, po sytuacjach, które tworzył Cavani. On rozgrywał piłkę, rozpoczynał akcje i przede wszystkim był niezwykle dokładny w dograniach. Suarez nawet w słabej formie tez jest piłkarzem niezbędnym, a jego zalety wymieniłem wcześniej, ale martwię się, że z przodu bez Cavaniego będzie piach.

Jedno nie wyklucza drugiego, w tych meczach, które widziałem to Suarez kreował bardziej akcje Cavani wykańczał, ale ogólnie wspólpraca między nimi wyglada doskonale. Wydaje mi się, że jeden z lepszych ataków na tych MŚ (na równi z trójkątem Griezzą, Mbappe, Giroud), ale sam Suarez to chyba będzie kopanie się po czole. 

Odnośnik do komentarza

Suarez dobrze wygląda tylko fragmentami, ale to juz po prostu taki pilkarz. Koszmarny mecz z Egiptem, gdzie nie wykorzystał trzech swietnych okazji, pozniej gol z Arabia, nastepnie z Rosja i świetne 25 minut z Portugalia, pozniej dramat. Cavani i Suarez to fajne duo, ale bardzo czesto jeden gra zle, a drugi dobrze i na odwrot. Na tych mistrzostwach chyba jednak Cavani > Luisito, bo wydaje mi sie, ze ten pierwszy stworzyl drugiemu troche wiecej okazji, a i goli ma wiecej. Choc praca w pressingu Suareza jest nieprawdpodobna. Gosc chcialby pressowac caly czas, ale tak tez jest i w Barcelonie, wiec to zadna nowosc.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ciwa22 napisał:

W Gironie coś tam strzelał.

Nie widzialem go za czesto w Gironie, ale on jak wszedl w ostatnim meczu za Cavaniego, to nie robil nic. Ani partnerzy go nie szukali, bo zagrywali na najbardziej wysunietego Suareza, ani ten nie pomagal w obronie. No po prostu stal. Za daleko, zeby bronic i za daleko od Suareza, zeby mu pomoc. 

 

Jak dzisiaj wykona piec podan przez cala polowe, to bedzie sukces.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...