Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, hav7n napisał:

Po wczorajszym meczu cena za Tibo wzrosla tak dwukrotnie. Perez nich szykuje grube ojro.

A niech go biorą w pisdu za "normalną" cenę, bo i tak nikt za niego nie da tej "dwukrotnej", a za rok odejdzie za darmo. Poza tym nie mogę na niego patrzeć. Dlaczego Chelsea nie interesuje się Oblakiem, dlaczego (pipi)a?!

Odnośnik do komentarza

To było oczekiwane święto futbolu przez jakieś pół godziny. Później Belgia się broniła. Mogę zrozumieć jak ktoś mówi, że Brazylia pokazała, że "jest lepsza". Ale było 2-0. Tak się gra na długim męczącym turnieju, nikt przy prowadzeniu 2-0 specjalnie nie atakuje. Ktoś musiał się "skompromitować", ale obie ekipy zagrały, jak na futbol reprezentacji, fantastycznie. Belgia miała szczęście. Genialny mecz musiał zagrać Courtois, a Alisson w ogóle nie. Ponadto kompletnie nie zrozumiałem braku karnego po spóźnionym, nietrafionym wjeździe Kompany'ego w Jesusa (można też dyskutować o drugim karnym, Meunier na Neymarze). Szkoda, szkoda Brazylii. Wpis w Wikipedii "odpadli w ćwierćfinale" kompletnie nie oddaje, jak grali. Ale genialny mecz zagrali też Hazard, De Bruyne, Lukaku, Fellaini. Szkoda mi więc zwłaszcza fanów, że było to już ćwierćfinał, bo Belgia potwierdziła, że w każdej sytuacji i w każdym sektorze boiska gra ciekawie, jakościowo, odważnie, zróżnicowanie... Trudno żałować, że w końcu idą po medal.

 

 

A teraz drugi przedwczesny finał - Belgia i Francja! To brzmi jak mecz All-Stars. Już mam dreszcze. 

 

 

 

Dzisiaj zaś mecz No-Stars, czyli Szwecja-Anglia. Sami Szwedzi śmieją się najlepiej z popularności swoich graczy. Robin Olsen to słaba wersja Vardy'ego. Emil Krafth siedzi na ławce w Bolonii. Granqvist przeszedł do Helsingborga, w drugiej lidze szwedzkiej. Ekdal spadł z Bundesligi. Forsberg ma pseudonim "mini-Foppa". Marcus Berg prawdopodobnie nigdy nie trafił w bramkę. I tak dalej.

 

Szwecja nadal dobrze się czuje w cieniu. Ludzie mówią, że trochę bieda na Mundialu, bo nie ma Włoch, Holandii, teraz także Niemiec, a jest Szwecja - ale Szwecja walczyła z nimi w grupie czy bezpośrednio i wyszła ze zwycięskim wynikiem. Dzisiaj pewnie obstawiłbym coś podobnego - Szwecja nie zagra nic wielkiego, ale wynik będzie. Czy zwycięski? To może zależeć od ich wytrzymałości, bo Anglia to najbardziej atletyczny rywal, z jakim zawalczą. Kane wymiata. Czy ten koleś kiedykolwiek w ostatnich latach zrobił coś, by nie uważać go za jednego z najlepszych piłkarzy świata? Hej, Real Madryt szuka nowej gwiazdy... Zawalczą dwie ekipy ze średniej półki, ale by uniknąć szydery, trzymam kciuki, by Islandia Skandynawii w końcu odpadła.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, krzyhu923 napisał:

A niech go biorą w pisdu za "normalną" cenę, bo i tak nikt za niego nie da tej "dwukrotnej", a za rok odejdzie za darmo. Poza tym nie mogę na niego patrzeć. Dlaczego Chelsea nie interesuje się Oblakiem, dlaczego (pipi)a?!

dziwne, ale w sumie po co Oblak mialby isc do Chelsea?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...