Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym się nie obawiał ani Belgii i Anglii, dobra lepsi technicznie i potrafią klepać ale co z tego jeśli jedna i druga drużyna potrafi odpaść z taką Walią i Islandią? to nie są klasowe drużyny o których się myśl że "o, bankowo wygrają to nie ma co oglądać", tylko znane nazwiska, chociaż na ich miejscu bardziej obawiałbym się spotkania z Kolumbią niż Polską szczerze mówiąc XD 

Odnośnik do komentarza
Teraz, mersi napisał:

ja bym się nie obawiał ani Belgii i Anglii, dobra lepsi technicznie i potrafią klepać ale co z tego jeśli jedna i druga drużyna potrafi odpaść z taką Walią i Islandią? to nie są klasowe drużyny o których się myśl że "o, bankowo wygrają to nie ma co oglądać", tylko znane nazwiska, chociaż na ich miejscu bardziej obawiałbym się spotkania z Kolumbią niż Polską szczerze mówiąc XD 

Bo to nie są drużyny turniejowe. Jasne, wyjdą z grupy ale szczerze wątpię w podium Belgów, a tym bardziej Anglii. 

Odnośnik do komentarza

Nie pamietam kto ostatnio na turnieju takiej rangi, przeciwko takiemu rywalowi zagral tak jak dzisiaj Ronaldo :ragus:

 

Kurła, ktos kto nie interesuje sie pilka nozna i nie oglada takich spotkan nie ma prawa nazywac sie czlowiekiem. Dobrze ze jutro zapjerdalamy już od 12 :cool: Trzeba isc spac zeby szybko zlecialo

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ciwa22 napisał:

32 teamy to moim zdaniem liczba optymalna, są faworyci ale i szczypta egzotyki - ma to swój urok. Nie chciałbym np 16 drużyn, gdzie w co drugim meczu grałyby np Hiszpania z Portugalią. 48 to z kolei mocarna przesada.

to I tak nic w porownaniu z obecnym ksztaltem euro. Polowa krajow w europejskiej federacji UEFA gra w finalowym turnieju x_x

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
43 minuty temu, Starh napisał:

Mam nadzieje, ze Lewy będzie grał podobnie 

Lewandowski 3 gole w meczu Polska Hiszpania ?

Aint gonna happen.

Sorki ze nie bylo mnie z Wami, ekipa wpadla na meczycho. Od czasow kupna 65 4K kazdy lepszy mecz jest ogladany u mnie:dunno:

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Akurat obecny kształt Euro nawet mi odpowiada. Kiedyś było tak samo trudno awansować do euro jak do mundialu, więc moim zdaniem coś było nie tak. Turnieje kontynentalne powinny być bardziej dostępne dla średniaków z danej strefy. Co jest prawidłowe, bo ich ranga w porównaniu z mundialem powinna być niższa.  A nóż zaskoczy taka Walia i będzie interesująco.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Meczyk ogien wiadomix, Ronaldo druga mlodosc lapie, skacze wyzej niz o 5+ mlodsi rywale, sprint przy kontrze wtedy co tamtem zwalil spokojnie 40+ metrow, w dodatku znakomite krotkie podania np pietka przy kontrach w pierwszej polowie.

Szkoda ze w Sochi taki Amazonski klimat, bo widac ze siadli w 2 polowie.

Iniesta kontrola pilki i podania:obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...