Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Nemesis napisał:

No nie strzelił i tyle. Teraz wszyscy będą się zastanawiać dlaczego nie strzelił. No (pipi) zdarzyło się i chooi.

dziękujemy za fachową opinię

 

Di Maria też dzisiaj jak za najgorszych meczów u Van Gaala. Ten Mezo z ch.uja wzięty i gra tak jak się spodziewałem xD

 

XU9ktkpTURBXy9kYWNjMTI3OGNjYzJiNTAxZmY2ODg2NTVkYTMzNDU1OS5qcGeSlQMAzQFdzQsQzQY5kwXNAxTNAbw

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko pachnie mi tu ostro jakimś golem dla Argentyny w doliczonym czasie, 4 lata temu z Iranem tak samo męczyli bułę aż tu Messi cyk z dystansu i po zabawie. Zobaczymy, może Islandczycy nie sfrajerzą.

 

edit: o kur.wa, właśnie o takim strzale z dystansu mówiłem xD

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Nemesis napisał:

No nie strzelił i tyle. Teraz wszyscy będą się zastanawiać dlaczego nie strzelił. No (pipi) zdarzyło się i chooi.

 

Zdarzyło się xddd

 

 

Człowieku on potrafi nie strzelić 2 karnych w jednym meczu xD

 

 

 

Ajjj ale walczy w obronie ta Islandia, szanuję

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, c0ŕ napisał:

 

Czy ja wiem czy tak znacznie słabsza? Co prawda nie ma Zabalety (który siadł z formą po odejściu z City) i Romero, ale taki Otamendi jest dużo lepszy od Demichelisa, Fernandeza czy Campagnaro na któryc doczłapali się do finału cztery lata temu. Boki obrony rzeczywiście tylko trochę eksperymentalne ale zobaczymy.

 

Trudno mówić o pojedynczych graczach w izolacji (zwłaszcza jak Campagnaro grali całe 45 minut), mówię o całej postawie defensywnej obrony. W 2014 r. była ona mimo wszystko kapitalna, ludzie krytykowali Argentynę za negatywną postawę, ale to było skuteczne bronienie, a Mascherano i Garay trafili do jedenastek turnieju (Mascherano właściwe jednogłośnie był nazwany najlepszym pomocnikiem turnieju, no może ktoś tam wymieniłby Kroosa). Teraz Mascherano gra, ale czy taki sam? Zobaczymy. Powinno to mieć większe znaczenie w fazie pucharowej, niż w grupie. Chociaż ta też łatwa może nie być.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...