Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ludwes napisał:

Nawet jesli Francuzi jakims cudem doczlapia sie do finalu (wiem, ze za nimi dopiero jeden mecz, ale troche ich meczow widzialem i to nie wyglada inaczej) i w nim przegraja, to nie sadze zeby z perspektywy czasu ktos spojrzal na te dwa finaly, na sklad, jakim dysponowali, i stwierdzil, ze to byl sukces.

 

Ale ogólnie kapisz, że przy tej logice... nikt nie jest dobry? Ostatnie Euro wygrała Portugalia i chyba wszyscy się zgodzili, że to trochę szczęście i równie dobrze z 10 innych ekip mogło wygrać. Co wskazują też wyniki Portugalii w innych imprezach, jak porażka z USA na poprzednim Mundialu. Jeśli porażka na dowolnym etapie skreśla wszystkich piłkarzy jako jednoznacznie leniwych rozpieszczonych idiotów co nic nie osiągnęli, to na świecie nie ma nikogo poza nimi.

 

W futbolu są tylko ekipy i piłkarze, którzy wygrywają CZĘŚCIEJ, nikt nie jest nawet blisko wygrywania cały czas. Cholerny Messi ma 4 puchary Ligi Mistrzów, nie 12. Beczenie z kogoś że przegrał mecz to czysta desperacja.

 

 

 

Gdyby zresztą Neymar był najlepszym graczem turnieju ale tylko w finale nagle zaniemógł i zagrał źle... no kurczę, jak można nie widzieć humoru że ludzie uznaliby to za "potwierdzenie" wszystkiego hejtu jaki cały czas uprawiają. Gdyby Neymar był.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tu nie siądzie prawilne 3-0 dla Belgów to rozkur.wię tego typera chyba :[

 

Za dużo tych niespodzianek na razie, trochę normalności by się przydało, nawet mimo tego że gardzę Martinezem i życzę mu jak najgorzej w futbolu

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ogqozo napisał:

 

Ale ogólnie kapisz, że przy tej logice... nikt nie jest dobry? Ostatnie Euro wygrała Portugalia i chyba wszyscy się zgodzili, że to trochę szczęście i równie dobrze z 10 innych ekip mogło wygrać. Co wskazują też wyniki Portugalii w innych imprezach, jak porażka z USA na poprzednim Mundialu. Jeśli porażka na dowolnym etapie skreśla wszystkich piłkarzy jako jednoznacznie leniwych rozpieszczonych idiotów co nic nie osiągnęli, to na świecie nie ma nikogo poza nimi.

ale wlasciwie to o co ci chodzi?

 

napisalem, ze francja mnie nie przekonuje i ze ich porazka na mistrzostwach, ktore grali u siebie, to ich kleska i nie sadze, ze ktokolwiek w ich kraju dojscie do finalu traktuje jako sukces

 

nie widze zmiany w ich grze wzgledem euro, wiec uwazam, ze i na mundialu skonczy sie to tak jak ostatnio i tyle

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, c0ŕ napisał:

Kurła ale tak serio to Holandii mi mega brakuje na tych mistrzostwach, takiego Robbena, Sneijdera, RvP pooglądać jeszcze na ich ostatnim mundialu byłoby zaje.biście. Brak Włochów odczuwam dużo mniej niż brak Oranje.

No Włosi ogólnie kiepska generacja chyba. 

Odnośnik do komentarza

no tak luknąłem na wiki jaki tam ostatni skład powołali i średnio, rozje.bał mnie typ o nazwisku Mandragora xD

 

dobrze że ich nie ma też z innego powodu - nie ma znowu spustów nad Buffonem :usmiech: nie sądziłem że kiedyś dojdzie do tego że nie będę mógł na niego patrzyć / słuchać o nim, naprawdę mam serdecznie dosyć wałkowania jego cytatów, idealizowania go, także Włochy hrr tfu je.bać, dobrze że nie awansowali

 

ale oranje szkoda :pechowiec:  no ale sami sobie winni, patałachy

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał:

Nie rozumialem nigdy zajawki nad Wlochami. Druzyna zlozona z bramkarza, 5 neymarow i 5 suarezow czyli wymuszenia, krzyki, efektowne padanie na murawe itd. Do tego notoryczne stawianie autobusow.

 

mi zbrzydli na euro 2012, niby fajny turniej z ich strony, cyk dwa gole Balo z niemiaszkami, a potem dali po sobie pojechać jak po szmatach w finale z Hiszpanią ;/ jak można tak dać du.py w finale no ja nie wiem, cały turniej mi obrzydzili

 

Belgia jakie męczenie buły

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie niby najlepsze druzyny sa w tak chuyowej formie ze zal patrzec. Zobaczycie ze jeszcze mundial wygra ktos z drugiego rzedu.

 

IMO z tych duzych najlepiej jak dotad pokazala sie Hiszpania

 

 

edit: ten mecz mi obrzydza turniej xD kur wa wszystko jakby w zwolnionym tempie 

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...