Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ogqozo napisał:

Już nie mówię o edytowaniu postów, ale jest jakiś powód, dla którego nie działa mi od jakiegoś czasu embedowanie wideo (link YouTube itp.) ani tweetów? Trochę dziwne.

Jak skopiujesz link bezpośrednio z wyszukiwarki to wygląda to tak:

HADES SONG: Beyond These Walls by Miracle Of Sound - YouTube

 

Natomiast gdy skopiujesz link przez Udostępnij (znajduje się pod filmem na PC i jako osobna opcja na telefonie/tablecie) to wtedy elegancko się osadza:

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, messer88 napisał:

Z instagrama też czasami nie chce osadzać linków na forum. 

Może być jak z tymi z Twittera, że trzeba usunąć formatowanie i dopiero wtedy się osadzi. Wspominałem o tym kiedyś:

 

W dniu 16.10.2020 o 07:36, Bzduras napisał:

Jakby co to po wklejeniu linka skorzystaj z opcji "Usuń formatowanie", powinna pojawić się na dole edytora posta.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.png.17edbcf94e61173c6c058f97d9821e24.png

 

Tak to wygląda u mnie po wklejeniu linku i po wciśnięciu guziczka magicznie pojawia się okienko z tłitem:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Bzduras napisał:

Jak skopiujesz link bezpośrednio z wyszukiwarki to wygląda to tak:

HADES SONG: Beyond These Walls by Miracle Of Sound - YouTube

No nie bardzo, bo ten link co dałeś to u mnie w przeglądarce wygląda tak https://www.youtube.com/watch?v=SjVE2N6Ra04

I osadza się normalnie

 

Odnośnik do komentarza

A widzisz, a u mnie wygląda tak (+ oczywiście dodane http://www. - w celach prezentacji musiałem wywalić początek, bo nie wklejało zwykłego tekstu, a właśnie konwertowało na tę linijkę z hiperłączem):

youtube.com/watch?v=SjVE2N6Ra04&ab_channel=miracleofsound

 

Od którejś aktualizacji silnika forum tak mam właśnie. Osadzają się tylko sznurki skopiowane z udostępniajki. Swego czasu wywołało to u mnie solidne wtf, ale udało się obejść system.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...