Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę przyznać, że to bardzo smutne wieści, bo dosłownie codziennie byłem cichym fajnem śledzenia Wieści gminnych, Wojny i Klocków lego. Czy mógłbym poznać limit, od którego odblokowuje się dział hydeparkowy?

Opublikowano

Mam problem, na telefonie nie da się przewijać listy z emotkami. Po prostu po wywołaniu okienka przewija się cała strona zamiast listy, zarówno w postach jak i wiadomościach prywatnych.

Opublikowano

Dobry! No to jak, przymierzamy się do przejścia na 5.0? Kluczowa zmiana, o której wspominał już @Square, w 5.0 znikają statusy. Znikną też te różne obecne skórki - nowe IPB ma wzorem wielu apek wbudowane po prostu dwa tryby - jasny i ciemny. 

 

Tu jest trochę o nowościach https://invisioncommunity.com/news/invision-community/five-invision-community-5-features-your-members-will-love-r1309/

 

Pewnie jeszcze i tak chwilę poczekamy, bo niby jest już wersja 5.0.2, ale zgłoszeń bugow nie brakuje. Docelowo natomiast, wcześniej czy później, taki manewr i tak zrobimy. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Opublikowano

Jak dla mnie to nadal najlepsza jest opcja "wywalić działy w cholerę, wszystko do jednego kotła z podziałem current-gen/past-gen/retro". Tylko nie wiem, jak niektórzy przeżyją anihilację podziału na platformy, może dojść do urażenia uczuć gamingowych.

 

A, i kąciki to już skansen, nikt nie wie dlaczego temat X ląduje w dziale Y zamiast np. w kąciku RPG, potem są dwa tematy w dwóch działach, trzeba to łączyć oraz arbitralnie zostawiać jeden i to powtarza się dość często.

  • beka z typa 2
  • WTF 1
Opublikowano
16 minut temu, Bzduras napisał(a):

Taki darmowy next-gen paczyk to z pocałowaniem rączki.

 

Darmowy... Było 80 dolców rocznie, teraz będzie 199 "bo takie super hiper zmiany i w ogóle dużo nowości i łał". Ale za lojalność dali 2 miesiące później opłatę :D. 

  • Smutny 1
Opublikowano
1 minutę temu, SlimShady napisał(a):

Nie cały dział, tylko series(ale to jeszcze chwila), bo wyjdzie z tego burdel większy niż discordy, gdzie niczego nie można znaleźć.

image.thumb.png.48b8e4aa5a888c1a189229cf084b0412.png

 

Zaznaczasz trzy ptaszki, wpisujesz tytuł tematu i nie ma opcji, że nie znajdziesz tego, czego szukasz.

Opublikowano

Nie będę nic zaznaczał, szukał w wyszukiwarce, i czekał długie sekundy na odświeżenie, a zresztą jej daleko do ideału. Zanim się znajdzie, co się chce, to mijają długie minuty.

  • This 1
Opublikowano
3 minuty temu, SlimShady napisał(a):

Nie będę nic zaznaczał, szukał w wyszukiwarce, i czekał długie sekundy na odświeżenie, a zresztą jej daleko do ideału. Zanim się znajdzie, co się chce, to mijają długie minuty.

Skoro wychodzisz z założenia "ja nie będę bo coś tam" to cóż, szukaj ręcznie.

2 minuty temu, mario10 napisał(a):

Wyszukiwarka słabo działa od zawsze chyba. Szybciej znajduję temat wpisując hasło + psx extreme forum niż przez forumową wyszukiwarkę :drakeyeah:

Szukajka jest okej, trzeba tylko poświęcić jej chwilę żeby poustawiać co faktycznie chcesz wyszukać. Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem odpowiedniego tematu czy posta zawierającego konkretne zdanie (np. ten legendarny post Starha o tożsamości jest tak specyficzny, że chyba wystarczy wpisać samo zdanie i od razu wyskakuje).

  • Plusik 1
Opublikowano
59 minut temu, oFi napisał(a):

Statusów nie będzie? Czym zapełnisz tą luke teraz Perez w głosie ludu? :notlikethis:

 

Coś się pomyśli, ale szczerze mówiąc i tak już wcześniej rozważałem jakąś nową opcję, bo coraz trudniej wybrać coś pasującego pod tę rubrykę. Coraz więcej embedów tam wpada albo grafik, a tego do GL nie da rady wrzucić, bo nie ma miejsca. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...