Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Moldar napisał:

Oby na przyszłej prezentacji pokazali singla, premiera niedługo, a jedynie w głowie pokaz z tamtego roku.

Singiel? A co tam może być ciekawego oprócz killroomów uruchamianych wciśnięciem przycisku  i leveli polegających na "ekscytujących" zadaniach fabularnych polegających na tradycyjnym  "szukaniu sygnału"?

Tylko i wyłącznie Multi jest interesujący w Halo.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Zaliczy się kampanię i sajonara. 

tylko raz?

 

ja każde Halo kończe przynajmniej kilkukrotnie, pierwsze przejście na heroicu w celu zapoznania się z grą, drugie na legendary samemu, trzecie w kooperacji na legendary, a jak dana część jest dobra to zaczynam zabawę z czaszkami, terminalami i atakami punktowymi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

Nie ma sensu się kłócićz każdy woli co innego.

 

Ja z przyjemnością postrzelam zarówno do hamburgerów w multi jak i krasnali w singlu, chociaż nie ukrywam że znacznie bardziej czekam na to drugie.

 

mnie nie interesuje kto co woli i niech każdy gra sobie jak chce i w co chce (zresztą ja tez sobie postrzelam w multi)

 

po prostu w bardzo łatwy sposób można zdegradować multiplayer do czegoś banalnego, tak jak Czarek zrobił to z kampanią dla jednego gracza

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Nie grałem ale dużo oglądałem i widzę i czuję tu dużo klasycznego z Halo z paroma nowymi rozwiązaniami, które mega mi się podobają, jak link i to AI, które co jakiś czas coś dogaduje. Sam gameplay to Halo 1/2/3 czyli te najlepsze, bardzo dobrze, że nie ma tych dashy, mocniejszych dojazdów(choć jest linka, która trochę to zastępuje) ground bomb etc, ale jest wspinanie na przeszkody i sprint.

Gunplay z nowego pistola i BR wygląda cudownie i te dźwięki giwer no i podawanie sobie broni granatami czy linką miodzio :xboss:

Odnośnik do komentarza

Akurat singielek bym sobie sprawdził, ale mam wrażenie, że może wyjść z tych 5-6 lat produkcji najmocniejsze 79 w historii. :pawel: Zaczynam się już powoli przyzwyczajać, że przywilej dostarczania najwyższej jakości przypada na Xboxie jedynie Playground. :reggie: 

 

no ale fakt, najważniejsze żeby arena dostarczyła:lapka: 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figaro napisał:

brak coopa kampani na premierę to konkretna beka

Z tego co rozumiem coop będzie tylko na splitscreenie

Edit: źle rozumiem, w ogóle nie będzie coopa na premierę i ma być dodany dopiero 3 miesiące po xd

 

8 godzin temu, Daddy napisał:

Zaraz asx będzie bronił że gra rozwijana latami :asax:

Nie będę, bo nie da się tego obronić :asax:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...