Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pograliśmy z bratem w te gry rankingowe. Fajnie w hooy, pomimo że jesteśmy laikami udawalo nam się przejmować punkty, zabijać czy dostarczać flagi. 

Wiadomo że trafialiśmy też na pro graczy i tu już różnica w graniu była widoczna, ale nie czułem frustracji a to chyba ważne. 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, iluck85 napisał:

Zmieniłem na lewy górny spust- LB

Widocznosc w grafice na 120 żeby gra dostała boosta :teehee:

Czulosc ustawiłem wg tego:

https://www.denofgeek.com/games/halo-infinite-best-controller-sensitivity-settings/?amp

O wiele lepiej, ale i tak dostaje po dupie. 13 zgonów i 3 kille :yao:

 

 

Naprawdę dobre ustawienia, wczoraj pograłem trochę na telewizorze i celowało się milion razy lepiej z tym co podałeś.

 

Jak to w ogóle jest z tą przepustką sezonowa, bo ktoś pisał że płatność jest jednorazowa?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ASX napisał:

Jest mała różnica

 

20211118_163537.thumb.jpg.507e7b989c4045f62b1b5dc1f5990b67.jpg20211118_163534.thumb.jpg.ec8bd9be15dede85813384f8f22b795e.jpg

 

Drzewa nadal kiepskie, oj kiepskie, ale ogladam preview ACG i jest dobrze, będzie solidne Halo w singlu

 

 

 

  

3 godziny temu, Moldar napisał:

Nawet ze zmianami wbicie 100 poziomu to chyba lekko te 100 godzin grania. Po 4 godzinach nie mam jeszcze poziomu 3.

 

No to chyba dobrze nie? Pół roku sezon trwa aktualny jakbyś mial to wbić w na przykład dwa razy krótszym czasie to potem kolejne miesiace bez niczego do wbicia spowoduje, że gry już nie odpalisz.

Edytowane przez bluber
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

było to już widać na innych materiałach, ale podobają mi się plynne przejścia pomiędzy cutscenkami i gameplayem. W dodatku chyba wszystkie dialogi jakie do tej pory widzieliśmy też są kręcone na jednym ujęciu, bez cięć (trochę w stylu God of War), co też dodaje płynności całym wydarzeniom

jCRnPYf.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...