Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na Legendary, na razie tylko goście z Ravagerami byli problematyczni w 2 momentach. Przy Doomie na nightmare tu jest stosunkowo łatwo bo większość przeciwników jest mało agresywna i długo zajmuje zanim do nas podbiegną i nie musimy tak żonglować brońmi, wystarczy Mangler + Pulse Rifle na wszystko póki co.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Szymek napisał:

Też mieliście ciareczki na początku? No udała im się ta pierwsza misja 

Ktoś wie co znajdujemy w singlu do multi? 

 

Zdecydowanie, intro powaliło.mnie na łopatki, mocny vide dooma. Az chciało się od razu złapać za broń i dokonać masakry na piekielnym kosmicznym pomiocie. :obama:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

DAWAJ NA SOLO :shotgun:

@Whisker a nie masz odpalonego Dolby Vision? U mnie na XOS HDR wygląda obłędnie dobrze.

Sprawdzałem z włączonym i wyłączonym i zostaje przy tej drugiej opcji bo wydaje mi się ze Dolby nieco ociepla kolory a wtedy czcionka i napisy które powinny być białe są żółte

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MaLeKrSkr napisał:

No co by nie mówić o "Halo 5", ale dubbing w tej grze był na naprawdę wysokim poziomie. Zresztą sama gra też była/jest dobra i w sumie po "Infinity" sięgnąłem głównie po to, aby dowiedzieć się co stało się z Cortaną i Strażnikami. Oby mi ładnie ten wątek pociągnęli :-)

5 jak i 4 to dobre gry ale dubbing? Ok może być ale nie płacze że w Infinite go nie ma, wystarcza napisy i ta gra i tak wymiata a głos MASTER’a No kurna klima over 9000

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szymek napisał:

Też mieliście ciareczki na początku? No udała im się ta pierwsza misja 

Ktoś wie co znajdujemy w singlu do multi? 

W menu multiplayera jak wejdziesz w kustomizację to masz pod spodem napisane np. Jeden kolor armora odblokujesz na 20 lvl, a inny miał już napis "odblokuj podczas kampanii" czy coś w tym stylu Więc, niektóre rzeczy idzie podejrzeć co tam w kampanii można znaleźć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...