Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już jakieś 10h i dopiero co skończyłem 4 misję xd Eksploruje każdy kąt, zaliczam każdy znacznik na mapie. 

 

Otwarty świat w Halo+model strzelania+ AI przeciwników+ linka= :banderas:

 

Najebałem też kilkadziesiąt screenów xd nie jest to najpiękniejsza gra, ale atmosfera i klimat tego zachwyca i co chwila zatrzymuje się by podziwiać widoczki.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, LiŚciu napisał:

Tne open world wkkurwia własnie. Wyszedłem z podziemi i nayebalo znaczników jak w FC. Mam nadzieje że dalej główna oś będzie dość skondensowana bo strzela się wyśmienicie. 

 

 

Całe trzy. W tym jeden od fabularnej misji. Chcesz to lec same główne :)

Edit...no teraz trochę więcej tych misji wpadło xD

 

Wrescie 117 jest fajnie napisany. Ogólnie pod względem narracji jest bardzo dobrze. Trochę bolą te przerywniki ale to nic przy tym co oferuje gameplay :banderas:

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Glowny watek fabularny ukonczony. Im dalej tym lepiej. Troche nierowno, ale na pewno bardziej mi podpasilo niz SP z H4 i H5.

Pozostaje teraz podczyscic reszte i odhaczone. Udalo sie wczoraj przed 19 skonczyc weekly challanges pod MP, wiec bylo sporo czasu na pogranie ;)
Zabraklo troche epickosci, ale ma potencjal do dalszego rozwoju. Czekam na kolejne rozwiniecie kampanii ;)

 

image.png

Maly speed run zrobiony :P

Odnośnik do komentarza

Gra się wspaniale :banderas: świetne wprowadzenie w świat, mapa zacna ale gunplay i gameplay to top tej serii. Mam wrażenie że wróciła ta magia Bungie z oryginalnej trylogii. Absolutnie ŚWIETNIE AI wrogów, warto też korzystać z marines bo są bardzo użyteczni. Świetna fizyka. Póki co walczyłem z dwoma bossami i te pojedynki zrobiły na mnie większego banana niż jakakolwiek walka z Halo 4/5. Linka to genialny pomysł był, aczkolwiek żonglerka zdolnościami rzeczywiście upierdliwa. 

 

Podobają mi się dialogi i Master Chief jakoś tak zyskał więcej charyzmy. Nie jest niemową jak w Halo 1-3 ale też nie jest flejowaty jak z 4-5. Jego powiedzenia są w sam raz.

 

Póki co jedynie do czego się przyczepię to że nie widać nóg (ale już odciski stóp tak) i animacje twarzy w 30fps, obie re rzeczy są mocno dziwne i sprawiają wrażenie jakby ktoś zapomniał to spatchować.

Odnośnik do komentarza
Gra się wspaniale :banderas: świetne wprowadzenie w świat, mapa zacna ale gunplay i gameplay to top tej serii. Mam wrażenie że wróciła ta magia Bungie z oryginalnej trylogii. Absolutnie ŚWIETNIE AI wrogów, warto też korzystać z marines bo są bardzo użyteczni. Świetna fizyka. Póki co walczyłem z dwoma bossami i te pojedynki zrobiły na mnie większego banana niż jakakolwiek walka z Halo 4/5. Linka to genialny pomysł był, aczkolwiek żonglerka zdolnościami rzeczywiście upierdliwa. 
 
Podobają mi się dialogi i Master Chief jakoś tak zyskał więcej charyzmy. Nie jest niemową jak w Halo 1-3 ale też nie jest flejowaty jak z 4-5. Jego powiedzenia są w sam raz.
 
Póki co jedynie do czego się przyczepię to że nie widać nóg (ale już odciski stóp tak) i animacje twarzy w 30fps, obie re rzeczy są mocno dziwne i sprawiają wrażenie jakby ktoś zapomniał to spatchować.

Ktoś już pisał, trzeba fov ustawić na 78 i widać nogi, jeden punkt wyżej i znikają.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

swoją drogą otwarty świat w Halo sprawdza się świetnie moim zdaniem. Aktywności poboczne to klisza klisz, czyli ratowanie marines i odbijanie baz. Ale gameplay i cała konstrukcja świata czyli to jak się można zajebiście po nim poruszać sprawia że tak jak pisałem czyszczę każdy znacznik na mapie i zaglądam w każdy kąt, co raczej nigdy mi się nie zdarza w open worldach.

 

No i sam inspirowany w oczywisty sposób Halo Combat Evolved świat wygląda pięknie, i co chwila zatrzymuje się by chłonąć widoczki.

20211209_141831.thumb.jpg.4f9eca6f43ef49aa1e3c1c00a639eb9b.jpg

Spoiler

20211209_142206.thumb.jpg.71d92c8060cfc99b0747709c49e0d754.jpg

20211209_142214.thumb.jpg.69d953c0cec0a8465618b74f15b1e8a0.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...