Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

 

W ogóle do mnie nie trafia to silenie się na opowiadanie jakieś historii w trybie który polega na zabijaniu się kilku/kilkunastu graczy, ale muszę przyznać że cutscenka wyreżyserowana fajnie.

 

Można już pobierać Season 3, ponad 24gb na XSX

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Trochę pograne, ogólnie jest fajnie, z jednym małym zgrzytem. Dobrze, że przygotowali osobny tryb do nowych map, to przynajmniej te arenowe mozna od razu sobie sprawdzić. Chasm jest trudną mapą, ciasno, wiele platform, z czego jedna taka mała na samym środku mapy i co śmieszne, jest punktem w king of the hill, więc bywa tam intensywnie. Cliffhanger będzie jedną z moich ulubionych, klimatem przypomina Reach, jest bajecznie wykonana. Oasis kolejna fajna mapa pod b2b, no ale ciężko trafić, bo została wrzucona do trybu b2b ze wszystkimi mapami, a jak już się udało wbić, to runda się skończyła w 3 minuty :)

 

Nowa umiejętność wprowadza sporo zamętu, więc sprawdza się idealnie, broń też ok, ale żadna rewelacja.

 

Ogólnie jest na duży plus, no ale dalej bez infekcji i grifball :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2023 o 08:24, ASX napisał:

oficjalne wideo z prezentacją trzech nowych map

 

jednocześnie w sieci pojawiły się sporo gameplayów z map, które trafią do gry w przyszłych sezonach. Wiele z nich wydaje się skończona lub prawie skończona.

  Ukryj zawartość

 

Podoba mi się różnorodność wizualna, mapy w czwórce czy piątce kojarzyły się głównie z chłodnymi jakimiś bazami UNSC, w Infinite wygląda na to że będzie bardziej różnorodnie. A takie mapy jak Forbidden Map czy Forest Map mają wyczuwalny vibe Halo 2 czy Halo 3 od Bungie.

 

Czyżby zaczynali odbijać i szli w dobrym kierunku? 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ins napisał:

Mam nadzieję, ze barany z 343i szybko naprawia to, że przy każdym uruchomieniu odpalają się filmiki z tego sezonu i za każdym razem FOV wraca do domyślnych. No kurwa czy oni używali tylko Quick Resume i nie zauważyli tak wkurwiających rzeczy? Jebana banda amatorów.

 

Czego sie spodziewać bo baranach, którzy na PC nowym sezonem swojej gry psują... swoją gre? Masa w********ch ludzi w komentarzach, że nie mogą grać (na róznych konfiguracjach sprzętowych) a włączenie PLAY daje kompoletnei NIC. Czyli co... przed aktualizacją nie sprawdzili czy sie po prostu uruchamia na róznych komputerach? Ważne, że są kocie uszka, breloczek i nowy kolor w naramienniku. Ja******e, co sie porobiło z tymi grami?? 

Edytowane przez mausenberg
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, Czoperrr napisał:

Chce sobie po przerwie kilkumiesięcznej dokończyć kampanię Halo i co? Włączam i kampania niedostępna, trzeba ją pobrać. Grałem kiedyś normalnie no ale dobra, pobiorę. W menu pobierania kampania jest zainstawana, tak samo w zarządzaniu grą z dasha. Co za bubel.

 

Niektórym (w tym mi) pomogła zmiana języka konsoli/systemu na angielski.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.04.2023 o 19:36, ASX napisał:

Frank O'Connor pracał przy  Halo od czasów Halo 2 .

Czyli z 343 odeszło całe kierownictwo, a Halo chyba czeka nowy start.... Znowu.

 

Halo potrzebuje przerwy i poważnego reboota. Za to MS potrzebuje nowych, ekscytujących IP. 

Odnośnik do komentarza

Infekcja bardzo spoko, ale te wampiry "alfa" muszą trochę lepiej ogarniać bo mają swoje unikatowe umiejętności, które trzeba dobrze wykorzystywać aby wygrać, bo kolejne tych umiejętności jak niewidzialność już nie mają.

Bardzo spoko update, menu główne jakby stabilniejsze, oby tylko ustawienia się nie resetowały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...