Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardzo spoko ta nowa playlista, można się trochę poczuć znowu jak 2007 kiedy miało się kilkanaście lat i napierdalało na Valhalli i Last Resort. 

Czuć co prawda, że balans kuleje bo przydałaby się BRka na start i jak dla mnie za dużo spawnuje się pojazdów i power weapons ale i tak odżywają wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2023 o 11:22, SnoD napisał:

Zauważyliście ciekawą zależność, że tak jakby wsparcie gry przyspieszyło pomimo zwolnienia znacznej części ekipy? Wniosek jest taki, że mniejszy team zaczął pracować wydajniej ;)

Chyba nie ma na świecie firmy w której zwolnienia, nie wpłyną na wydajność i pracowitość pozostałych roboli.

 

BTW tyle nowego  contentu, chyba sobie zainstaluję i ponoobie trochę. 

Odnośnik do komentarza

Z tym że wiemy że przynajmniej część zwolnionych pracowników pracowała właśnie nad tym contentem, który otrzymujemy teraz. A skutki zwolnień sprzed kilku miesiecy i jak wpłyną one na dopływ nowej zawartości do Infinite  tak naprawdę zobaczymy dopiero za jakiś czas czas. 

 

Ja mam negatywne przeczucie i myślę że sezon piąty z 2 nowymi mapami i trybem firefight może być ostatnią dużą aktualizacją jaką dostanie Infinite. Widać to po zwolnieniach i po tym że w tym sezonie zabrakło kasy na cutscenki że Microsoft przyciął budżet. A szkoda, bo spędziłem już ponad 500 godzin w tym Halo i uważam że pod względem gameplayowym to moje ulubione Halo i żałuje że nigdy prawdopodobnie nie osiągnie swojego potencjału.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.07.2023 o 12:22, SnoD napisał:

Zauważyliście ciekawą zależność, że tak jakby wsparcie gry przyspieszyło pomimo zwolnienia znacznej części ekipy? Wniosek jest taki, że mniejszy team zaczął pracować wydajniej ;)

 

Od jakiegoś tygodnia regularnie katuję Infinite w PvP i muszę przyznać, że wsparcie to teraz kawał porządnej roboty - może nic ponad standardy branżowe, ale mecze "każualowe" odnajduję w moment, a i mapek jest naprawdę sporo. Czuć, że 343i nabrało wiatru w żagle i jeszcze ten materiał w PSXE o Polish Halo Community. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Teraz, UberAdi napisał:

Ja ostatnio znów próbowałem pograć i 4 z 5 meczów grałem z amerykanami na pingu 120 więc nie ma sensu. Baza graczy w Europie jest nadal zbyt mała żeby komfortowo pykać w ciągu dnia.

 

Grasz Rankedy, prawda? Ja miałem podobne problemy, więc przerzuciłem się na Team Slayer gdzie graczy znajduje w ciągu 30-60s, dobre pingi i wróciła mi przyjemność z gry.  

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Grasz Rankedy, prawda? Ja miałem podobne problemy, więc przerzuciłem się na Team Slayer gdzie graczy znajduje w ciągu 30-60s, dobre pingi i wróciła mi przyjemność z gry.  

Tak, grałem tylko rankedy.

W team slayer zaczynasz z BRem? Te inne tryby olewałem bo assault rifle jako początkowa broń całkiem zmienia gameplay.

Odnośnik do komentarza
Teraz, UberAdi napisał:

Tak, grałem tylko rankedy.

W team slayer zaczynasz z BRem? Te inne tryby olewałem bo assault rifle jako początkowa broń całkiem zmienia gameplay.

 

Tak, BR albo AR (czasem obie), w zależności od mapy.

Odnośnik do komentarza

Na Xboxie też tyle się czeka na jakis mecz rankingowy? Normalne bitwy drużyn znajduje mi natychmiastowo, natomiast na rankingowe czekam po kilka minut. Gra międzyplatformowa działa tylko na rankingowych? Lepiej mi w nich idzie więc chyba siekam graczy grających na padach :D 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.10.2023 o 23:00, ASX napisał:

Do Forge trafi też zaawansowany system AI, który pozwoli tworzyć nowe mapy do Firefighta, tryby PvPvE i proste misje

 

firefight dostanie 9 map na start w tym 3 stworzone przez społeczność 

 

gameplay:

 

 

Dla mnie bomba. Boję się tylko, że to szybko zdechnie przez zbyt małą liczbę graczy.

 

Trzeba było zwolnić 1/3 studia żeby gra zaczęła dostawać konkretny content...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...